Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie.


malamyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Od czterech lat leczę się na depresję.

Całe moje życie, to ciągła walka z chorobami, nieszczęściami, cierpieniem.

Wielu ludzi tak ma, ale ja nie umiem sobie z tym radzić.

Chciałabym się dzielić swoimi uczuciami z innymi, którzy potrafią zrozumieć co przeżywam,

bo sami muszą się zmagać z podobnymi problemami.

Może i ja się komuś na coś przydam.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji aby nie powielać wątku przywitam się tutaj ;) Mam 23 lata i cierpię na nerwice lękową. Przez pół roku się leczyłam z powodzeniem ale wraz z odstawieniem leków wszystko wróciło choć jest inaczej. Najpierw stwierdziłam że nie wrócę do psychiatry bo nie zamierzam całe życie brać tych leków i jeśli nie da się tego wyleczyć to trzeba nauczyć się z tym żyć. Teraz jestem rozdarta bo wiem jak bardzo te leki mi pomagały, jakoś sobie radzę ale nie tak jak bym tego chciała. Nie stać mnie na zbyt wiele, jest tak wiele ograniczeń, znów życie mnie omija. A może to nerwica unika psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie, witam również Tajemnica i magda235.

Lęki i ciągłe rozmyślania nad przeszłością i przyszłością, która przeraża to moja specjalność.

Tyle w życiu przeszłam, że nie da się tego w skrócie opowiedzieć, stopniowo będę się starała to z siebie powyciągać.

 

Ja biorę Cital 20 rano i dużo mi pomaga, ale w trudniejszych chwilach jeszcze ciągle sobie nie radzę i upadam...

 

-- 08 sty 2012, 17:06 --

 

witaj, ja mam nerwicę i deprechę- biorę escitil 10 wieczorem, ale czasem myślę że mi nie pomaga, a wogóle to ciągle napływają mi głupie myśli, zagnębiam się i ciągle czegoś się boję....

 

Escitil to escitalopram, ja brałam go pod nazwą Mozarin, bo lekarka stwierdziła, że jest lepszy od Citalu, a na mnie on bardzo źle działał. Byłam tak pobudzona i jednocześnie rozdrażniona, że po miesiącu musiałam wrócić do Citalu. Nie każdy tak samo reaguje na ten sam lek, może warto abyś zmieniła swój, skoro Ci nie pomaga, porozmawiaj o tym z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×