załamana

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

załamana

przez zla roksana 01 paź 2010, 20:54
witam mam na imię Roksana i mam 22 lata.Mam męża i 4 letniego synka ale ogromnie potrzebuje rady psychologa ponieważ 2 lata temu wykryto u mnie nowotwór.I moja sytuacja zdrowotna wciąż się pogarsza.I choć mam ogromne wsparcie ze strony męża czuje że wpadłam w ogromną depresje ponieważ miewam myśli samobójcze nie potrafię już żyć normalnie.a najgorsze jest to że boje się zostawać sama mój mąż musi wracać z pracy do domu i nie może już nawet wyjść do sklepu bo ja się obawiam że wtedy mi się coś stanie.Nie jestem już w stanie się z niczego cieszyć ponieważ wciąż myślę że mój koniec jest bliski

Re: załamana

przez mansun 01 paź 2010, 23:46
Roksano, powinnaś odwiedzić najbliższą poradnię zdrowia psychicznego. Tu znajdziesz listę: http://leczdepresje.pl/pzp.php

Będzie dobrze, pozdrawiam.

przez Wujek_Dobra_Rada 02 paź 2010, 09:44
zla roksana napisał(a):witam mam na imię Roksana i mam 22 lata.Mam męża i 4 letniego synka ale ogromnie potrzebuje rady psychologa ponieważ 2 lata temu wykryto u mnie nowotwór.I moja sytuacja zdrowotna wciąż się pogarsza.I choć mam ogromne wsparcie ze strony męża czuje że wpadłam w ogromną depresje ponieważ miewam myśli samobójcze nie potrafię już żyć normalnie.a najgorsze jest to że boje się zostawać sama mój mąż musi wracać z pracy do domu i nie może już nawet wyjść do sklepu bo ja się obawiam że wtedy mi się coś stanie.Nie jestem już w stanie się z niczego cieszyć ponieważ wciąż myślę że mój koniec jest bliski

Jakie są rokowania, na wyleczenie tego nowotworu? Jest złosliwy?
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreenEye 03 paź 2010, 03:11
Skorzystaj z porady psychoonkologa. Psychoonkologia zajmuje się psychologicznymi aspektami choroby nowotworowej. Szczególną wagę przywiązuje do kwestii reakcji zarówno emocjonalnych, jak i behawioralnych oraz sposobów radzenia sobie z chorobą przez pacjenta i najbliższych mu osób. Myślę, że specjalista z tej dziedziny pomoże przetrwać Ci trudny dla Ciebie czas. W miarę możliwości zaglądaj do nas częściej. Pozdrawiam serdecznie.
ExModerator

Sortuj wg