Skocz do zawartości
Nerwica.com

załamana


zla roksana

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na imię Roksana i mam 22 lata.Mam męża i 4 letniego synka ale ogromnie potrzebuje rady psychologa ponieważ 2 lata temu wykryto u mnie nowotwór.I moja sytuacja zdrowotna wciąż się pogarsza.I choć mam ogromne wsparcie ze strony męża czuje że wpadłam w ogromną depresje ponieważ miewam myśli samobójcze nie potrafię już żyć normalnie.a najgorsze jest to że boje się zostawać sama mój mąż musi wracać z pracy do domu i nie może już nawet wyjść do sklepu bo ja się obawiam że wtedy mi się coś stanie.Nie jestem już w stanie się z niczego cieszyć ponieważ wciąż myślę że mój koniec jest bliski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imię Roksana i mam 22 lata.Mam męża i 4 letniego synka ale ogromnie potrzebuje rady psychologa ponieważ 2 lata temu wykryto u mnie nowotwór.I moja sytuacja zdrowotna wciąż się pogarsza.I choć mam ogromne wsparcie ze strony męża czuje że wpadłam w ogromną depresje ponieważ miewam myśli samobójcze nie potrafię już żyć normalnie.a najgorsze jest to że boje się zostawać sama mój mąż musi wracać z pracy do domu i nie może już nawet wyjść do sklepu bo ja się obawiam że wtedy mi się coś stanie.Nie jestem już w stanie się z niczego cieszyć ponieważ wciąż myślę że mój koniec jest bliski

 

Jakie są rokowania, na wyleczenie tego nowotworu? Jest złosliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z porady psychoonkologa. Psychoonkologia zajmuje się psychologicznymi aspektami choroby nowotworowej. Szczególną wagę przywiązuje do kwestii reakcji zarówno emocjonalnych, jak i behawioralnych oraz sposobów radzenia sobie z chorobą przez pacjenta i najbliższych mu osób. Myślę, że specjalista z tej dziedziny pomoże przetrwać Ci trudny dla Ciebie czas. W miarę możliwości zaglądaj do nas częściej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×