Witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam wszystkich!

przez Darksunn26 14 kwi 2010, 21:30
napisz nam co załatwisz :)

a co do rodziców to musisz wiedzieć ,że wiele osób ma niestety skrzywiony ich obraz,,,,, uważamy że są wspaniali, wyrozumiali,,,, czasem toksyczność to też nadopiekuńczość, nie trzeba zaznawać w domu przemocy fizycznej czy pijaństwa by rodzice wpływali źle na nasz stan ducha,,, ja do terapii uważałam, że mam najwspanialszą mamę na świecie, że mnie tak kocha, tak dba, interesuje się ,,,,, no i co z tego?? w pewnym momencie okazało się ,że ja nie mam własnego życia bo żyje Jej życiem, stąd też nerwica,,,,

wracając do Ciebie, niewątpliwie krytyka nie wpływa nigdy w porządku na naszą psychikę, najbliższym zawsze warto dać szanse - jednak musisz po prostu mieć swój, rozum,, i nie dać się zwariować, własne plany i zdanie do podstawa!!!!!!! a wierz mi ,że jeśli w trakcie terapii wyjdzie ,że m in ich krytyki są przyczyną Twoich lęków, to będą zapewne coraz mniej przychylni takiej terapii,,,,,

Walcz o swoje życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Re: Witam wszystkich!

przez Turell 14 kwi 2010, 21:56
Możliwe, że tak będzie ale może też być zupełnie inaczej - zobaczymy:)Jak już zacznę się leczyć to będę robił wszystko aby się wyleczyć.Daliście mi nadzieję, że mogę jeszcze zacząć normalnie żyć.Czytam różne posty i wiem, że lekko i łatwo nie będzie ale wszyscy, co do mnie napisali, wzbudzili we mnie lekką nutkę optymizmu:)I za to wam wszystkim serdecznie dziękuję.Oczywiście, że napiszę - mam nadzieję, że w ten sposób pomogę też innym:)

Sortuj wg