Hej:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Hej:)

przez L.E. 26 maja 2010, 21:53
Umówiłam się, w końcu:)
I oczywiście panikuję jak wściekła :/

-- 11 lut 2012, 17:27 --

Wieki mnie tu nie było ;)
Nie wiem w sumie czemu mi się zebrało akurat teraz, żeby się odezwać.
Od czasu kiedy ostatnio się tu wypowiadałam chodzę na terapię i jest zdecydowanie inaczej niż się spodziewałam. Jest mi zdecydowanie dużo lepiej, jednak nie w sposób niż myślałam, że będzie. To od czego wszystko się zaczęło w dużej mierze nadal robię, nadal mam. Jednocześnie jednak jestem spokojniejsza i chyba zaczynam wychodzić z tego wszystkiego.
Ogólnie się wiele rzeczy pozmieniało. Rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam wtedy (i dopiero dużo po fakcie okazało się, że on też miał na mnie zły wpływ), mieszkam sama (coś, czego jeszcze rok temu nie byłabym w stanie sobie wyobrazić). Nie jest w sumie źle, chociaż nie jest też wybitnie dobrze. Problemy zaczynają się jak zbyt długo siedzę sama. Albo czasami w nocy.
Z drugiej jednak strony od niepamiętnych czasów nie miałam już ataku. Czasem mi się zbiera (i samo wspomnienie jakie to uczucie budzi we mnie niemal paniczny lęk - błędne koło), ale przechodzi po jakimś czasie ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Sortuj wg