Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam Wszystkich

przez maturzystka 15 lis 2008, 17:15
Wybierz się. Myślę, że warto. Moja mama chodziła i wierz mi, że ze słabiutkiej i bezbronnej istotki stała się silną kobietą! Potrafi walczyć o swoje i w ogóle widzę w niej znaczną poprawę:) Więcej się uśmiecha, cieszy się życiem! Polecam Ci :mrgreen:
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

przez .Tomek 15 lis 2008, 20:37
Hej, witam na forum ;) Taka terapia to po prostu rozmowa w której psycholog stara się dowiedzieć coś o twoim życiu i znaleźć czynniki które spowodowały twoją nerwicę, takie jak złe nawyki etc. Nom i oczywiście stara się to wszystko wyeliminować. A co do Xanaxu to bym porozmawiał z lekarzem o zamienniku i to szybko :? Bo nie wiem czy wiesz, ale to benzo jest i bardzo szybko uzależnia oraz tolerancja organizmu potrafi szybko wzrastać i przez to trzeba tego brać coraz więcej a zejść z tego trudno wystarczy poczytać opinie innych użytkowników forum. Pozdrawiam i trzymaj się ;) :mrgreen:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez .Tomek 15 lis 2008, 21:33
Może masz jakiegoś przyjaciela hm? Przyjaciele są bardzo fajni w tych sprawach. Jak się wygada to zawsze lżej a jeszcze mogą w czymś pomóc. Nom i ja zalecam terapię. Ale musisz się przyłożyć, trochę własnego wkładu i chęci. Bo inaczej raczej nic nie wskórasz. Pozdrawiam ;) napisz coś więcej w odpowiednich tematach na pewno otrzymasz radę i pomoc.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 15 lis 2008, 22:32
hej podaj mi swoj nr gg to pogadamy jesli masz ochote cierpie na to samo paskustwo:(
monika03

przez monika03 16 lis 2008, 11:05
rozumiem daj znac co u ciebie pozdrawiam:)
monika03

przez Pstryk 18 lis 2008, 11:20
Cześć Ka_Po, miło Cię poznać. Nie obawiaj się terapii bo lekami nie rozwiążesz problemów. Problemom trzeba stawić czoło osobiście i wierz mi, warto się z nimi uporać ;)
Pstryk

przez Pstryk 19 lis 2008, 10:09
Ka_Po, nie dobijaj się proszę - idź na to zwolnienie, włóż cały wysiłek w pomoc sobie - bo to priorytet. Tak czy siak nie będziesz dobrym pracownikiem gdy będziesz ledwo funkcjonować. Gdy wrócisz do pracy będziesz czuła się lepiej i będziesz lepiej pracować - tak sobie to tłumacz :!:
Pstryk

przez Pstryk 21 lis 2008, 10:14
Ka_Po gratuluję :!: Jak miło usłyszeć, że masz wokół siebie tylu ciepłych i wyrozumiałych ludzi dających Ci wsparcie. Więc do dzieła :!: :D
Pstryk

przez Pstryk 26 lis 2008, 09:45
Ka_Po wiem, że to nie łatwe ale postaraj się dostrzegać w swoim życiu i dobre momenty - nom skąd oni mają wiedzieć, co przeżywasz - przypomnij sobie, czy Ty wiedziałabyś co przeżywają ludzie cierpiący na nerwicę, depresję zanim sama tego doświadczyłaś :?: Więcej optymizmu :!:
Pstryk

przez kiwreP 28 lis 2008, 15:43
witam ;] ale macie tu wątków o witaniu :P

przez Pstryk 01 gru 2008, 11:54
Ka_Po rodzina jest od tego, aby być w takich sytuacjach. Nikt Tobie ani Ty sobie nie życzyłaś takich problemów. Skoncentruj się lepiej na fakcie, aby te problemy jak najszybciej rozwiązać a nie nad tym, jak to przeżyje rodzina... Oni są zdrowi - dadzą sobie radę.
Pstryk

przez Pstryk 02 gru 2008, 13:31
Staraj się nie myśleć o sobie wyłącznie w złych kategoriach. Wiem, masz wrażenie, że jesteś komuś kulą u nogi. Ale pamiętaj, że temu komuś także zależy na Twoim szczęściu - nie można mówić za kogoś. Skoncentruj się na pozytywach i na celu bo w pozostałych kwestiach możesz być najzwyczajniej w świecie nieobiektywna - teraz, gdy szepta Ci do ucha nerwica...
Pstryk

Sortuj wg