Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich


Gość Ślicznotka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam na forum ;) Taka terapia to po prostu rozmowa w której psycholog stara się dowiedzieć coś o twoim życiu i znaleźć czynniki które spowodowały twoją nerwicę, takie jak złe nawyki etc. Nom i oczywiście stara się to wszystko wyeliminować. A co do Xanaxu to bym porozmawiał z lekarzem o zamienniku i to szybko :? Bo nie wiem czy wiesz, ale to benzo jest i bardzo szybko uzależnia oraz tolerancja organizmu potrafi szybko wzrastać i przez to trzeba tego brać coraz więcej a zejść z tego trudno wystarczy poczytać opinie innych użytkowników forum. Pozdrawiam i trzymaj się ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakiegoś przyjaciela hm? Przyjaciele są bardzo fajni w tych sprawach. Jak się wygada to zawsze lżej a jeszcze mogą w czymś pomóc. Nom i ja zalecam terapię. Ale musisz się przyłożyć, trochę własnego wkładu i chęci. Bo inaczej raczej nic nie wskórasz. Pozdrawiam ;) napisz coś więcej w odpowiednich tematach na pewno otrzymasz radę i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, nie dobijaj się proszę - idź na to zwolnienie, włóż cały wysiłek w pomoc sobie - bo to priorytet. Tak czy siak nie będziesz dobrym pracownikiem gdy będziesz ledwo funkcjonować. Gdy wrócisz do pracy będziesz czuła się lepiej i będziesz lepiej pracować - tak sobie to tłumacz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po wiem, że to nie łatwe ale postaraj się dostrzegać w swoim życiu i dobre momenty - nom skąd oni mają wiedzieć, co przeżywasz - przypomnij sobie, czy Ty wiedziałabyś co przeżywają ludzie cierpiący na nerwicę, depresję zanim sama tego doświadczyłaś :?: Więcej optymizmu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po rodzina jest od tego, aby być w takich sytuacjach. Nikt Tobie ani Ty sobie nie życzyłaś takich problemów. Skoncentruj się lepiej na fakcie, aby te problemy jak najszybciej rozwiązać a nie nad tym, jak to przeżyje rodzina... Oni są zdrowi - dadzą sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się nie myśleć o sobie wyłącznie w złych kategoriach. Wiem, masz wrażenie, że jesteś komuś kulą u nogi. Ale pamiętaj, że temu komuś także zależy na Twoim szczęściu - nie można mówić za kogoś. Skoncentruj się na pozytywach i na celu bo w pozostałych kwestiach możesz być najzwyczajniej w świecie nieobiektywna - teraz, gdy szepta Ci do ucha nerwica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×