CZESC WITAJCIE !!!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

CZESC WITAJCIE !!!!!!

przez Gandalf 23 paź 2008, 00:05
Mam na imie Marcin mam 22 lata . Nerwica to moja zmora od 3 lat w koncu nie wiem czy to Nerwica, chodzilem na Psychoterapie ale bardziej mysle ze mam Schizofremie. Bardzo mi sie podoba te wasz eforum bede w nim moze aktywny pozdrawiam .

Re: CZESC WITAJCIE !!!!!!

przez Ridllic 23 paź 2008, 01:24
Witaj Marcin mam nadzieje ,że poczujesz się tu dobrze i znajdziesz kupę cennych informacji oraz znajomych pozdrawiam
Ridllic

przez ant 23 paź 2008, 07:16
jestem pewien ze to nerwica, przy schizofrenii nie zdajesz sobie sprawy że ją masz... Poza tym to częste ze nerwicowcy "wmawiają" sobie schizofrenię.
ant

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 23 paź 2008, 08:51
Hej Gandalf, miło Cię poznać. Poszperaj na forum - może znajdziesz wskazówki, co Ci na prawdę dolega. A jaka była diagnoza :?:
Pstryk

przez Gandalf 23 paź 2008, 11:58
Diagnoza Psychoterapi to : Niedojrzała Osobosowsc. Ale strasznie sie boje tej choroby znaczy Schizy i to Bardzo :( Nie wiem chyba mam pare objawów tego :( Strasznie sie boje wogóle moje życie to nie łatwy orzech ale nie pisze bo to nie miejsce na uzalanie lecz na rady pozdrawiam

przez inez3 23 paź 2008, 13:28
Witaj Gandalf, schizofrenii nie masz, bo jak ktos tu napisal nie zdawal bys sobie z tego sprawy. moze nadal potrzebujesz spotkan z psychologiem? ja mimo ukonczonej terapii grupowej w wypisie mialam, ze nalezy stosowac jeszcze terapie indywidualna. trzymaj sie cieplo i głowa do gory! :)

przez Pstryk 23 paź 2008, 15:58
Gandalf to daleko posunięte przypuszczenia - mało prawdopodobne. Jeśli jednak nie możesz się temu oprzeć poradź się specjalisty psychologa lub psychiatry ;) Założę się, że wykluczy Twoje obawy.
Pstryk

przez Misiek 26 paź 2008, 10:59
Gandalf, Witaj...

Sortuj wg