Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gandalf

CZESC WITAJCIE !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Marcin mam 22 lata . Nerwica to moja zmora od 3 lat w koncu nie wiem czy to Nerwica, chodzilem na Psychoterapie ale bardziej mysle ze mam Schizofremie. Bardzo mi sie podoba te wasz eforum bede w nim moze aktywny pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witaj Marcin mam nadzieje ,że poczujesz się tu dobrze i znajdziesz kupę cennych informacji oraz znajomych pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem pewien ze to nerwica, przy schizofrenii nie zdajesz sobie sprawy że ją masz... Poza tym to częste ze nerwicowcy "wmawiają" sobie schizofrenię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hej Gandalf, miło Cię poznać. Poszperaj na forum - może znajdziesz wskazówki, co Ci na prawdę dolega. A jaka była diagnoza :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diagnoza Psychoterapi to : Niedojrzała Osobosowsc. Ale strasznie sie boje tej choroby znaczy Schizy i to Bardzo :( Nie wiem chyba mam pare objawów tego :( Strasznie sie boje wogóle moje życie to nie łatwy orzech ale nie pisze bo to nie miejsce na uzalanie lecz na rady pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Gandalf, schizofrenii nie masz, bo jak ktos tu napisal nie zdawal bys sobie z tego sprawy. moze nadal potrzebujesz spotkan z psychologiem? ja mimo ukonczonej terapii grupowej w wypisie mialam, ze nalezy stosowac jeszcze terapie indywidualna. trzymaj sie cieplo i głowa do gory! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Gandalf to daleko posunięte przypuszczenia - mało prawdopodobne. Jeśli jednak nie możesz się temu oprzeć poradź się specjalisty psychologa lub psychiatry ;) Założę się, że wykluczy Twoje obawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi