Skocz do zawartości
Nerwica.com

hello


CzarnaZebra

Rekomendowane odpowiedzi

hello

 

żyłam sobie raz lepiej, raz gorzej - aż pewnego ranka ciemność zasklepiła się wokół mnie... Zbyt wiele chciałam z siebie dać, wiedziałam że to się może źle skończyć, ale nie przewidziałam czegoś takiego. Tego dnia nie poszłam do pracy - byłam tylko w stanie płakać nad sobą i swoim życiem. Teraz mam jakieś proszki od psychiatry, nie bardzo czuję żeby działały, cały czas czekam na jakiś cud - ale nic się nie dzieje. I wiem, że się nie zdarzy, to czekanie pogłębia tylko mój smutek.

 

Mam zwolnienie lekarskie i mnóstwo czasu który i tak spędzam przy kompie, więc pomyślałam sobie że może będzie jakiś pożytek z mojej obecności na tym forum. Pozdrawiam wszystkich... Oby zrobiło nam się jakoś lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga CzarnaZebro - mimo okoliczności cieszę się, że Cię poznałam. Nie wiem, czy starasz się grać do złej sztuki, czy naprawdę wierzysz - mam nadzieję na drugą opcję - jednak z doświadczenia wiem, że zbyt często człowiek się oszukuje - ale jednego jestem pewna, że same leki nic nie rozwiążą :!::!::!: Jeśli czujesz niepewność wobec psychoterapii - cieszę się, że wylądowałaś z braku laku na Forum :lol: bo wiem, że sama się przekonasz, iż warto mówić o tym, co Nas boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×