hello

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hello

przez CzarnaZebra 21 lut 2008, 02:36
hello

żyłam sobie raz lepiej, raz gorzej - aż pewnego ranka ciemność zasklepiła się wokół mnie... Zbyt wiele chciałam z siebie dać, wiedziałam że to się może źle skończyć, ale nie przewidziałam czegoś takiego. Tego dnia nie poszłam do pracy - byłam tylko w stanie płakać nad sobą i swoim życiem. Teraz mam jakieś proszki od psychiatry, nie bardzo czuję żeby działały, cały czas czekam na jakiś cud - ale nic się nie dzieje. I wiem, że się nie zdarzy, to czekanie pogłębia tylko mój smutek.

Mam zwolnienie lekarskie i mnóstwo czasu który i tak spędzam przy kompie, więc pomyślałam sobie że może będzie jakiś pożytek z mojej obecności na tym forum. Pozdrawiam wszystkich... Oby zrobiło nam się jakoś lepiej...
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Pstryk 21 lut 2008, 20:27
Droga CzarnaZebro - mimo okoliczności cieszę się, że Cię poznałam. Nie wiem, czy starasz się grać do złej sztuki, czy naprawdę wierzysz - mam nadzieję na drugą opcję - jednak z doświadczenia wiem, że zbyt często człowiek się oszukuje - ale jednego jestem pewna, że same leki nic nie rozwiążą :!: :!: :!: Jeśli czujesz niepewność wobec psychoterapii - cieszę się, że wylądowałaś z braku laku na Forum :lol: bo wiem, że sama się przekonasz, iż warto mówić o tym, co Nas boli ;)
Pstryk

przez Gosiulka 21 lut 2008, 20:34
Miło Ciebie poznać CzarnaZebro ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zahn 21 lut 2008, 21:00
Cześć CzarnaZebra... obyś znalazła tu pomoc ;)
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez Jovita 21 lut 2008, 21:20
witaj , musisz byc cierpliwa ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg