So! Listen to the radio!!!, czyli coś dla "Trójkomanów&

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

So! Listen to the radio!!!, czyli coś dla "Trójkomanów&

przez Twilight 07 sie 2007, 16:19
Ahhh, widzę, że Sjestowiczka (no logiczne, skoro Trójkowiczka :smile: ) Tez uwielbiam audycje Kydryńskiego i samego prowadzącego - wyobraź sobie, że dopiero niedawno, w kafejce Minimaxu, zobaczyłem ze zdziwieniem, jaką niechęcią darzy go wielu facetów :lol: Cieeekawe czemu :lol: Boki z tego zrywam, ale to prawda, że wszystkie Panie wzdychają ;)

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 sie 2007, 02:18 przez Twilight, łącznie edytowano 1 raz
PersonaNonGrata

przez tornados 13 sie 2007, 22:52
dżejem napisał(a):A Niedźwiedź... niestety, to prawda Z "Trójki" odchodzi najważniejsza jej ikona. Tak, dla mnie ikona, symbol. Będzie jeszcze do końca roku pracował w "Trójce", zaś od stycznia 2008 będzie w Radio Złote Przeboje.

Zgadzam się Trójka już nie będzie taka sama. Zawsze w piątek obowiązkowo słuchałem listy przebojów Marka Niedźwieckiego. I tak od kilkunastu lat. Z racji swojego stanu przez kilka lat nie opuściłem, ani jednego wydania. :cry:
"Ludzie pozostają samotni, ponieważ budują raczej ściany, a nie mosty"
John Newton

przez depresyjny86 14 sie 2007, 00:36
Kurcze dżejem dzięki za tak wspanialy temat!!!!!!!!
Moja przygoda z radiem zaczela się hmmm w 1990 roku kiedy po raz pierwszy w swoim życiu usłyszałem radio ;) ,pamiętam,że byl to Program 3 Polskiego Radia,pamiętam,że kiedy wybijała pełna godzina to był dżwięk fortepianu<bo tak zaczynaly się wiadomości>no i kukułka chyba.
I tak po raz pierwszy usłyszałem radio,pamiętam,że czasami słuchałem również Programu Pierwszego Polskiego Radia no i pamiętam hejnał grany do dziś.Potem przez następne lata pojawialy się stacje komercyjne....zaczeła się tak zwana era RMF i Zet,w 1994 rokuna radiu z częstotliwościami dolnego UKFU,złapalem RMF FM.W latach 90-tych bylo to dla mnie radio numer jeden,mieli fajne jingle,serwisy informacyjne nie tylko z Polski i ze świata ale także z regionu,wiadomości drogowe,super ramówkę,no i grali zupełnie inaczej niż teraz...
Również słuchalem bardzo często radia Zet ale dopóki z odbiorem bylo ciężko,częściej słuchałem RMF.I tak lata 90 mineły mi pod znakiem Zetki i RMFU....niestety wszyscy wiemy,że obie te stacje zaczeły się staczać na dno,zwłaszcza RMF po tym jak wprowadzono zakaz rozszczepień regionalnych...Potem coraz częściej słuchałem Trójki,no i oczywiście Listy pana Niedżwieckiego,no i w Grudniu pojawiał się Top wszech czasów którego również słuchałem,Teraz nadal czasami słucham Trojki.
A no i oczywiście często słuchalęm Sjesty pana Kydryńskiego.
Zacząłem sobie cenić lokalność w stacjach radiowych dlatego często słucham Radia Opole-które również ma niezły program,nienawidze natomiast stacji ktore grają same techno i powtarzającą się muzyke-czyli RMF MAXXX I ESKA.
Ostatnio zakochałem się w Antyradiu,grają dużo fajnej rockowej muzy.
Szok przeżyłam, gdy dowiedziałam się, że Niedźwiedź odchodzi

Ojj ja też,od Stycznia będzie pracował w Złotych Przebojach :( :( :(
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Twilight 14 sie 2007, 02:03
A kukułka wybijająca godzinę jest! Zawsze, gdy popołudniową audycje prowadzi Kuba Strzyczkowski, czyli w piątki od 16 do 19. Teraz wyjechał na urlop, ale wróci ;)

Pamiętam, jaki byłem niezadowolony, gdy Kubulka ''wysiudali'' z prowadzenia popołudniowych audycji. A ile to razy się szkołę zarywało, żeby posłuchać jego ''Za, a nawet przeciw'' od poniedziałku do piątku o 12... I jak się niedawno cieszyłem, że powoli wraca do prowadzenia popołudniowych audycji :twisted:

Tak przy okazji, Dżejem, dotarły już do Ciebie radosne wieści - Minimax czwartkowy będzie godzinę dłuższy, od 23 do 2!!! Oby na stałe, a nie tylko na wakacje...

Teraz mi przyszło na myśl, że ma to pewnie związek z brakiem niedźwiedzia i Szydłowskiej, prowadzących normalnie Chillout Cafe o tej porze ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez depresyjny86 14 sie 2007, 02:09
No i super że prowadzi popołudniowe audycje,bo ja również pana Strzyczkowskiego lubie,heh ile to razy uciekało się z lekcji żeby posłuchać"Za a nawet przeciw" ;) sorry Twilight że pożyczyłem to zdanie ale miałem tak samo ;).

przez tornados 14 sie 2007, 09:29
Na początku nie chciałem uwierzyć, że Marek Niedźwiecki odchodzi. Trudno ma do tego pełne prawo. Pierwszy raz słuchałem listy w 1994 r., jakoś przypadkiem na nią trafiłem i zostałem jest wiernym fanem. Tak naprawdę ona wyrobiła mój gust muzyczny. Usłyszałem wiele piosenek, dowiedziałem się o zespołach, których nie miałbym szansy poznać w innych rozgłośniach radiowych.
W ogóle brakuje mi dawnej Trójki, tak gdzieś z 2 poł. lat 90-tych. Lubiłem zwłaszcza Kluby Trójki o 21.00. Pani Dobroń, Giza i jeszcze jedna pani o pięknym głosie, która prowadziła czwartkowe kluby związane m.in. z psychologią (niestety zapomniałem nazwiska).
"Ludzie pozostają samotni, ponieważ budują raczej ściany, a nie mosty"
John Newton

przez korres1 14 sie 2007, 14:01
No cóż. Z Niedźwiedziem to nie była dla mnie niespodzianka. Dwa lata temu byłam na jednym z nielicvznych spotkań z panem Markiem. Był zgorzkniały, zniechęcony, mówił z żalem o tym, co się stało z Trójką - wiadomo, od 6-7 lat też się musiała troche skomercjalizować... Wtedy zapowiedział, że odejdzie

Trójki słucham od 15 lat. Kiedyś miałam zeszyty z notowaniami Listy.
Teraz często słucham w pracy - często Urywków z rozrywki Artura Andrusa. Najlepszym kawałkiem który pamiętam była "wigilia w rodzinie Poszepszyńskich" Buhahahaha
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez depresyjny86 14 sie 2007, 17:35
Niedzwiedż kiedy po raz ostatni był na antenie Trójki wspominał,że o odejściu myślał od 1000 wydania listy...

przez korres1 14 sie 2007, 17:49
no tak, rzeczywiście, wspominał o tym od dawna. Nikt chyba jednak tych zapowiedzi nie brał poważnie.

przez depresyjny86 14 sie 2007, 19:22
myśle,że po przejściu do Złotych Przebojów będzie tam prowadził bardziej smoothjazzową audycje,bo na porządną liste przebojow w tym radiu nie można liczyć.

byłam fanką TROJKI

przez przędka 15 sie 2007, 21:00
zmienilam na RMF FM dlatego, aby być bliżej Kogos kto czasami slucha tej stacji...
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez korres1 16 sie 2007, 20:20
Skoro tak, to ja też zacytuję wierszyk, który Artur ułożył na żywca - na antenie, pewnego grudniowego popołudnia.

A wśród śniegu i zamieci
Jak światełko - program trzeci...

przez depresyjny86 16 sie 2007, 22:06
przyznaję się bez bicia, że "Powtórki z rozrywki" już dawno nie słuchałam ]

Ojjj ja też..

przez korres1 17 sie 2007, 10:03
Ja śłucham. Kaczka pchnięta czasem się pojawia.

Sortuj wg