Myślenie o Japonii.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Myślenie o Japonii.

przez zzzzz 02 cze 2016, 03:53
Ferdynand k napisał(a):
elo napisał(a):myslenie zaburzeniem....................................... spadlabym z krzesla gdybym tylko na nim siedziala

u niego jest :lol:

DetektywieMonk ,niestety tu muszę sie zgodzić z Ferdynandem k -w Twoim przypadku "Myślenie o o zbrodniach Japońskich w czasie wojny" to po prostu... zaburzenie :mrgreen: :bezradny:

Myślenie o Japonii.

przez szrama 02 cze 2016, 03:58
głupszego tematu nie widziałem chyba, ale się rozbawiłem przed snem przynajmniej, miło, że takie pytania powstają.

Myślenie o Japonii.

przez wiejskifilozof 02 cze 2016, 09:11
zzzzz napisał(a):
Ferdynand k napisał(a):
elo napisał(a):myslenie zaburzeniem....................................... spadlabym z krzesla gdybym tylko na nim siedziala

u niego jest :lol:

DetektywieMonk ,niestety tu muszę sie zgodzić z Ferdynandem k -w Twoim przypadku "Myślenie o o zbrodniach Japońskich w czasie wojny" to po prostu... zaburzenie :mrgreen: :bezradny:

Albo pasja historią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myślenie o Japonii.

przez zzzzz 06 cze 2016, 05:55
DetektywMonk już dotknął tego tematu i myśle że nie ma co zakładać nowego -bo jednak historia nadal ma jakiś wpływ na oblicze dzisiejszej Japonii.
Mnie interesuje kwestia :
co myślicie o dzisiejszej Japonii i Japończykach 2016r ??

Dziwi Japonia
https://www.youtube.com/watch?v=2c2j1JEPE-c

Moje mieszkanie w Tokio [Japonia]
https://www.youtube.com/watch?v=C4zPDimRf58

Ciekawostki z Japonii - [Film Dokumentalny] - Jippon.pl
https://www.youtube.com/watch?v=2C3IZptGfmI

Przestępczość w Japonii - Yakuza? [Tokyo]
https://www.youtube.com/watch?v=LKUqNsEPkec

Co mnie wkurza w mieszkaniu w Japonii
https://www.youtube.com/watch?v=iLbUXsC1F58

Myślenie o Japonii.

przez carlosbueno 06 cze 2016, 16:21
Mi się Japonia kojarzy z pracoholikami, betonem, nowoczesnymi technologiami i dzieciakami zamykającymi się w pokoju bo nie chcą uczestniczyć w wyścigu szczurów od najmłodszych lat. Dużo jest tam trzęsień ziemi, tajfunów i innych klęsk, ziemia górzysta i małourodzajna i mimo tak niesprzyjających warunków geograficznych i braku surowców zbudowali potęgę gospodarczą która jednak od 25 lat jest w stagnacji, ale o takiej stagnacji marzy większość państw świata. Plusem jest że nie ma tam prawie muzułmanów, podobno mają tam zakaz wstępu choć słyszałem też że to uporczywie powtarzana bujda.
Największy Forumowy Maruda

Myślenie o Japonii.

przez wiejskifilozof 06 cze 2016, 20:14
Znacie legendy Japońskie ? Te o duchach,robią wrażenie.Są mega straszne.

Myślenie o Japonii.

przez Carlsberg 08 cze 2016, 01:14
Dla mnie Japonia skończyła się na Dragonballu na RTL7. Dzisiaj to chyba kraj, który stoi przed wyborem wojna albo pokojowa ekspansja bo oni już tam się u siebie nie mieszczą, a ceny nieruchomości są z kosmosu, nawet dla Japończyków. Wysoka statystyka samobójstw. Japonia, tak jak cały ten świat powoli umiera.

Myślenie o Japonii.

przez zzzzz 08 cze 2016, 04:52
Od razu mówię ze nigdy nie byłem w Japonii i moja wiedza pochodzi z tego co zobaczyłem na filmach ,w TV ,co czytałem.

Moim zdaniem to mocno wyidealizowany kraj ,moglibyśmy się od nich tyle samo nauczyć i jednocześnie wielu rzeczy nawet nie powinniśmy sie uczyć -uważacie że nie branie urlopów przez pracowników jest mądre??
Kult pracy która jest stawiana wyżej od człowieka -to przegięcie.

Myślę że w miastach tam nie chciałbym mieszkać -wygląda na to że ubrania tam niszczą sie z powodu "ocierania się o innych ludzi i przepychania w tłumie" :mrgreen: No i te płatne parki :shock: "chesz zobaczyć drzewo -płać" :shock:

Coś mi się zdaje że w rankingach "Najlepszych miast do życia na świecie" miasta japońskie sie nie pojawiają w pierwszej 10tce.

Jeśli chodzi o wielkość mieszkań to spodobał mi sie koment jednego z youtubowiczów: " Ja jebie...jaki generator klaustrofobii"
Niech mi tylko ktoś teraz narzeka na bloki które budował Gierek : 56m ,3 pokoje ,duże okna wszędzie ,kibel i łazienka osobno i nawet spore +balkony. No i zgodzicie sie że do dziś takie mieszkania są marzeniem większości polskich małżeństw ?

Nie mogę pojąc że tak rozśpiewany naród w karaoke -a w Europie nie słychać nawet 1 japońskiej piosenarki -jak to możliwe ?

Myślenie o Japonii.

przez Natla_Miness 08 cze 2016, 09:52
Jak to? A Gangnam Style.

Bardzo nie lubię rozpamiętywania zbrodni. Nie ma to jak czytać o hitlerowcach o poranku. Warto wiedzieć o tym, ale rozpamiętywać to już masochizm.

I zgodnie z zasadą optymizmu poruszę temat Japonii.

Interesuje mnie ten kraj.
-Gęsto zaludniony
-Posiada odmienną kulturę
-Jednocześnie rozwinął technikę na wysokim poziomie

Idę sobie Gonciarza pooglądać, albo Mr Jedi.

Przemoc jest dobra, ale na filmie i w grze, a nie na co dzień. :pirate:
Wcześniej monk.2000

Myślenie o Japonii.

przez Bagatelka 08 cze 2016, 10:15
Gangman jest koreański.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

Myślenie o Japonii.

przez wiejskifilozof 08 cze 2016, 20:29
Ktoś może ma auto z Japonii ?

Myślenie o Japonii.

przez Liber8 08 cze 2016, 21:20
http://tvgry.pl/?ID=6384
Z pojęciem "wirtualna żona" spotykam się po raz pierwszy, trzeba być ostro porąbany by traktować w ten sposób jakieś anime, doszło nawet do ślubu z postacią, nie jestem jakoś specjalnie zdziwiony, fakt -trochę to chore, ale co tam :pirate:
Chcą się z pokemonami żenić, to niech się żenią, nie moja sprawa :D

Myślenie o Japonii.

przez SrebrnaSowa 11 lis 2016, 21:46
wiejskifilozof napisał(a):Ktoś może ma auto z Japonii ?

Aaaa Hondę . Silniki cieszą się sporym uznaniem, a teraz bebechy to i w Mercedesach stały się problematyczne, na drogach najczęściej to właśnie ta marka świeci awaryjkami w zatoczkach ( i zgroza- chodzi o nowsze modele , starsze pochwalić się mogły pokaźnym przebiegiem uderzającym prawie pod 4 mln km które stoją jeszcze za ponad 12 tyś zł ! ).

Sortuj wg