Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez agusiaww 18 lip 2015, 10:13
NN4V, energooszczedne. :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez NN4V 18 lip 2015, 11:58
No tak, ale jakiej marki, bo ja z 1-2 rocznie muszę wymieniać, więc Twoje są co najmniej 4 razy bardziej niezawodne.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez ego 18 lip 2015, 16:10
NN4V, no coś TY, a Ty jakie masz? :shock: u mnie, pewnej śmierdzącej firmy( nie wiem czy na forum można podać dokładną nazwę) z osiem lat już świecą.:)
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez agusiaww 18 lip 2015, 18:42
NN4V, ja biore pierwsze lepsze z polki byle pasował gwint :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez NN4V 18 lip 2015, 20:26
agusiaww napisał(a):NN4V, ja biore pierwsze lepsze z polki byle pasował gwint :)

Właśnie też tak robię. ;)

Pytanie do pań.

przez mark123 18 lip 2015, 21:01
NN4V napisał(a):mark123, Możesz rozwinąć?

Jak się np. lubi wyłącznie siedzieć i nic nie robić, to takie życie obiektywnie nie ma wysokiej jakości, a jak się zacznie robić to, czego się nie lubi, czyli działać, to życie będzie mieć wyższą jakość.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Pytanie do pań.

przez mada1987 27 lip 2015, 19:47
agusiaww napisał(a):
bonsai napisał(a):mada1987, na początku myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz mężczyznami. A od pewnego czasu czytam Twoje wpisy i oczom nie wierzę. ;) Co prawda nie mogę odnieść się do wszystkiego, bo tak tylko okiem rzuciłem, ale dość bliskie są mi Twoje poglądy. Sam uważam, że to głównie kobieta tworzy ciepło domu rodzinnego, dba o szczegóły, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, ale gdyby ich nie było, to byłoby jakoś tak smutno. Fajnie, że są jeszcze dziewczęta, które nie wstydzą się swojej kobiecości. W sumie to jedna z rzeczy, za które was tak kochamy. ;)
bo faceci wola ciche baby kuchty :mrgreen:

Omg kto tu na stereotypach leci? :P Same kobiety najwidoczniej. Można być panią domu, ale do tego naprawdę nie trzeba być cichym i potulnym, mieć cycków do pasa, wałków na głowie i wąsa :P. Na wszystko znajdzie się czas, jeśli się chce. Znam wiele kobiet, choćby ze studiów, które mają super domy, dobrze gotują, mają dzieci, pracę, rozwijają się, a do tego są niezłe szprychy i bardzo przebojowe. To tylko wam sie wydaje, ze dbanie o dom tak uwłacza kobiecie i robi z niej cichą kuchtę :P

Pytanie do pań.

przez emilk 27 lip 2015, 23:30
ego napisał(a):NN4V, no coś TY, a Ty jakie masz? :shock: u mnie, pewnej śmierdzącej firmy( nie wiem czy na forum można podać dokładną nazwę) z osiem lat już świecą.:)

Osram :P
emilk

Pytanie do pań.

przez samotny_wilk 27 lip 2015, 23:31
Kontrast napisał(a):Chyba warto mieć szeroką amplitudę uczuć. Gdy trzeba to być luli luli, kizi mizi, a gdy trzeba to wyrywać tchawicy wrogom i kryć ich żony przy strumieniu podczas nabierania wody. Choć to mogłoby się trochę gryź, ale warto czasami spróbować być kontrastowym.

popieram. kobiety lubia mieć slodkiego misia i wojownika w jednej osobie, chca czułości i poczucia bezpieczenstwa w jednym
Ostatnio edytowano 27 lip 2015, 23:34 przez samotny_wilk, łącznie edytowano 1 raz

Pytanie do pań.

przez emilk 27 lip 2015, 23:31
mada1987 napisał(a):
agusiaww napisał(a):
bonsai napisał(a):mada1987, na początku myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz mężczyznami. A od pewnego czasu czytam Twoje wpisy i oczom nie wierzę. ;) Co prawda nie mogę odnieść się do wszystkiego, bo tak tylko okiem rzuciłem, ale dość bliskie są mi Twoje poglądy. Sam uważam, że to głównie kobieta tworzy ciepło domu rodzinnego, dba o szczegóły, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, ale gdyby ich nie było, to byłoby jakoś tak smutno. Fajnie, że są jeszcze dziewczęta, które nie wstydzą się swojej kobiecości. W sumie to jedna z rzeczy, za które was tak kochamy. ;)
bo faceci wola ciche baby kuchty :mrgreen:

Omg kto tu na stereotypach leci? :P Same kobiety najwidoczniej. Można być panią domu, ale do tego naprawdę nie trzeba być cichym i potulnym, mieć cycków do pasa, wałków na głowie i wąsa :P. Na wszystko znajdzie się czas, jeśli się chce. Znam wiele kobiet, choćby ze studiów, które mają super domy, dobrze gotują, mają dzieci, pracę, rozwijają się, a do tego są niezłe szprychy i bardzo przebojowe. To tylko wam sie wydaje, ze dbanie o dom tak uwłacza kobiecie i robi z niej cichą kuchtę :P

Cicha kuchta nie konecznie,musi byc do tanca i do rozanca ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez NN4V 28 lip 2015, 00:23
emilk napisał(a):
ego napisał(a):NN4V, no coś TY, a Ty jakie masz? :shock: u mnie, pewnej śmierdzącej firmy( nie wiem czy na forum można podać dokładną nazwę) z osiem lat już świecą.:)

Będziesz mieć brązowe światło. :mrgreen:

Pytanie do pań.

przez emilk 28 lip 2015, 00:24
NN4V napisał(a):
emilk napisał(a):

Będziesz mieć brązowe światło. :mrgreen:

Lepsze brazowe swiatlo,niz brazowe gacie :P
emilk

Sortuj wg