Namagnesowana lalunia...hmm

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reiben 06 lis 2014, 15:25
jak najulubieńszy bolec wykonany z magnesu to kto wie, sprawa warta zbadania, nie sądzisz?
Reiben

przez emilk 06 lis 2014, 21:27
Taka kobieta która przyciąga super bryka,takich jest masa :P
emilk

przez Zupapomidorowa 06 lis 2014, 21:30
Ja przyciągam jak magnez/s. W dodatku jestem dzikuską. Myślę, że powinni mnie obsadzić w ramy i pokazywać w galerii.
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 06 lis 2014, 21:56
emilk napisał(a):Taka kobieta która przyciąga super bryka,takich jest masa :P

Ten mechanizm mnie zawsze fascynuje u humanoidów płci przeciwnej - O ile rozumiem "lecenie na kase",ponieważ haj$y wiążą się stricte ze stabilnością,przestiżem i innym gównem,to nie rozumiem samej fascynacji samochodami,bo nie sądzę by większości chodziło o to, w ile do setki rozpędza się ferrari czy lamborghini,czy ile ma koni mechanicznych,czy też jaki silnik ma wp***** pod maską,czy kolor tapicerki.
Chyba że wiąże się to z tokiem myślowym Dobra fura->chłopek jest dziany.
Any thoughts/ideas?
Czy to po prostu wynika z "pospolitości" którymi cechują się samochody,bo wszak każdy wie,że Ferrari jest w wuj drogie,ale np nie każdy wie,że zegarki powiedzmy marki patek phillipe,IWC,czy Panerai są drogie w wuj D:,tak samo tyczy się to różnych innych rzeczy,które są zbędne do żywota,ale jeśli ma się sporo moniesów,to moża je mieć D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Zupapomidorowa 06 lis 2014, 22:01
Arhol, samochody rozpoznaję tylko po kolorze, ewentualnie rozmiarze. Ale dobrze jak facet ma prawko (tak jak ja zresztą), no i samochód sprawny bo to praktyczne. A jaki to już mi wszystko jedno. Mój pierwszy chłopak odpalał wóz na kable i drzwi mu się ledwo trzymały na zawiasach :mrgreen: Teraz mniej cenie niechlujstwo 8)
Dawniej Luktar

przez SinnerInHeaven 06 lis 2014, 22:26
Namagnesowane lalunie to pojęcie kobiety o dużej energii seksualnej...ale nie takiej jak dzikuski tu wszystko odbywa się bezpiecznie nie ma ryzyka że komuś stanie się krzywda...są bardziej zmysłowe...ale też potrzebują więcej czasu...da się z nimi pogadać bo z tymi dzikuskami z buszu to tylko szybko, szybko i na polowanie hen daleko...a tutaj dostajemy kobietę o walorach już można powiedzieć kobiecych...taką spełnioną...duchowo i fizycznie.
SinnerInHeaven

przez lojantka 06 lis 2014, 22:43
Arhol napisał(a):
Any thoughts/ideas?

chopy się jarają babami na wysokim szpikulcu, bo to kobiece, czy tam sexi, a baby jarają się gachem w drogim metaliku, bo taki chop za kierownicą po prostu wydaje się srogo męski. w ogóle to jest sympatyczne w odbiorze, jak chłopiec dobrze prowadzi, wprawny taki jest, niechby to był i fiat uno. myślę, że im droższe auto, to analogicznie do szpilek - im wyższe... ale ja lubię tylko popatrzeć, wolałabym takiego bez auta, bo by mnie za bardzo onieśmielał. choć może bym przywykła do tej (zbytecznej) wygody? :bezradny:
lojantka

przez Reiben 06 lis 2014, 22:44
Ooo.. to znacznie lepiej już, bo ta dzikuska to trochę za hardkorowo było, dasz jakiś mały hincik co jeszcze lepszego od namagnesowanej laluni może być?
Reiben

przez Arhol 06 lis 2014, 23:03
Zupapomidorowa, Czyli tu chodzi (u ciebie przynajmniej) o praktyczność, patrząc logicznie ma sens,prawo jazdy w dzisiejszych czasach jedna z najpraktyczniejszych rzeczy.
harlancoben, Fenomenu szpilek też nie ogarniam,ale dzięki tej teorii lepiej rozumiem mechanike tego zachowania,thx ya.

Now i can rest in pieces,oh wait..
Namagnesowane lalunie to pojęcie kobiety o dużej energii seksualnej...ale nie takiej jak dzikuski tu wszystko odbywa się bezpiecznie nie ma ryzyka że komuś stanie się krzywda...są bardziej zmysłowe...ale też potrzebują więcej czasu...da się z nimi pogadać bo z tymi dzikuskami z buszu to tylko szybko, szybko i na polowanie hen daleko...a tutaj dostajemy kobietę o walorach już można powiedzieć kobiecych...taką spełnioną...duchowo i fizycznie.

Obrazek

Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kupmitrumne 06 lis 2014, 23:40
:lol:

przez wiejskifilozof 07 lis 2014, 12:13
Reiben napisał(a):jak najulubieńszy bolec wykonany z magnesu to kto wie, sprawa warta zbadania, nie sądzisz?

Sądzę :mrgreen:

przez Pieprz 07 lis 2014, 12:22
Ale dobrze jak facet ma prawko (tak jak ja zresztą), no i samochód sprawny bo to praktyczne.

Ja już sobie nie wyobrażam nie mieć auta. To jakaś masakra by była :shock:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Zupapomidorowa 07 lis 2014, 12:30
Arhol, tak zaczęłam patrzeć praktycznie na życie. Kiedyś było mi wszystko jedno czy facet zarabiał, miał auto, był odpowiedzialny. No i wybierałam balangowiczów co to tylko autobusami jeździli, bez pracy i chęci pracy. Teraz mam inaczej. Zaczęłam myśleć he he. Taka praktyczność - jechać gdzieś na wycieczkę (oczywiście dorzucam się do paliwa), w razie przeprowadzki mieć auto (to bardzo przydatna sprawa), albo na wypadek gdybym była w ciąży i mi wody odeszły... no co, autobusem mnie odwiezie, na taksówkę karze czekać? XD

Sorry Winnetou, ja mam prawko i chęci do pracy to Ty też powinieneś mieć.

-- 07 lis 2014, 12:30 --

Pieprz, i słusznie.
Dawniej Luktar

przez Pieprz 07 lis 2014, 12:37
wybierałam balangowiczów co to tylko autobusami jeździli, bez pracy i chęci pracy.

Zawsze mnie zastanawiało skąd tacy ludzie mają kasę na balangi.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg