Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Silny94

Użytkownik
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Silny94

  A co z Polsatem ?

  Oprócz meczów piłkarskich, czasem info jak przypadkiem coś ciekawego usłyszę i seriali typu trudne sprawy kiedy jest nudnawo na masę to nic nie oglądam i mało mnie interesuję ta cała tv.Telewizja kłamię.
 2. Czemu na Chad nie ma normalnych leków albo tycie,zamulenie i fistaszek z mózgu albo robienie błędów ortograficznych,zapominanie słów,błędy w pisowni,zawieszanie się i inne zjebane funkcje psychofizyczne.Tak będę jęczał bo mam powód.Bo tu nie ma normalnego wyjścia jest tylko jedno zło albo drugie nie ma pośredniego wyboru.Nie no jedno jest życie wiecznie na narkotykach ale to też nic dobrego i nie prowadzi do lepszego.Albo nie miec siły funkcjonować i nie móc albo funkcjonować jako pół mózg co się zawiesza nie ma pamięci albo tyję i chodzi otępiałym.
 3. Nie spotkałem jeszcze leku który by tak rypał funkcje poznawcze jak lamo Być może moja kariera z psychotropami jeszcze jest zbyt mała... A jeśli chodzi o badania na wpływem funkcji poznawczych i pamięci po lamo to jest śmiechu warte ciekawe kto i na kim je przeprowadzał na starcach z demencją,alzhaimerem czy innym otępieniem .Tutaj ludzie piszą dokładnie jak lamo je zaburza bo dokładnie odczuwam to samo przy większych dawkach niż 50mg i różnice na + gdy zmniejszam z większych dawek. http://forum.gazeta.pl/forum/w,16674,58478584,58478584,Lamitrin_brak_pamieci.html -- 07 lis 2014, 08:56 -- Ponoć topiramat ma podobnie.Czemu na Chad nie ma normalnych leków albo tycie,zamulenie i fistaszek z mózgu albo robienie błędów ortograficznych,zapominanie słów,błędy w pisowni i inne zjebane funkcje psychofizyczne.
 4. Co do tego postu to wiadomo był to żart dla tych co mają żal na firmy farmaceutyczne i psychiatrów za to że mają się czym leczyć i ktoś te leki sprzedaje.Badania badaniami tak jak badania że lamo nie wpływa na pamięć co jest jedną wielką bujdą i pomyłką badaczy weź na zdrowy rozum (zdrowy hehe ) czy wyjdziesz z depresji umiarkowanej lub ciężkiej bez antydepresantów? Prędzej się zesrasz w locie a jak wyjdziesz to znaczy że miałeś gówno a nie depresję. Btw. Patryk czytając twoje posty i widząc twoją aktywność to Ty jesteś ciężki przypadek i nie wiem czy to tylko kwestia depresji Napiszę trochę uszczypliwie ale zmień lekarza bo ten cię oszukuję albo zastanów się czy problem nie leży gdzieś indziej :)
 5. To jest akurat prawda to samo jest z Chadem a czynniki środowiskowe jedynie pomagają wywołać tą chorobę.Z lekami też się zgadzam i nie ma co sobie wymyślać własnych teorii z chuja wyssanych i dorabiać do choroby kwadratowych jaj. To choroby które są do końca życia i leki też trzeba łykać do usranej śmierci.Skoro inne choroby da się wyleczyć psychoterapią lub jedynie ona wystarczy żeby sb z tym poradzić to znaczy że to nie rola chemicznej nierównowagi w mózgu.
 6. Silny94

  Słuchajcie cioty

  Trafiłeś jak ślepy na karaoke
 7. Silny94

  Opiszcie

  Żadnej rewelki szału nie było lekkie rozluźnienie i senność zawsze brałem tylko na początku wprowadzania SSRI choć i tak rzadko.Żadnego fajne działania benzo nie odczułem oprócz tego że mogłem zasnąć i nawet dzień po po alko było koszmarnie.Mieszanie klona z alko nie wspominam przyjemnie
 8. Od czego to zależy i dlaczego jest to tylko po nie których lekach i jak temu zaradzić? Robiąc aeroby tj. bieganie lub rower.Biorąc stabulizatory nastroju jak lamotrygina lub kwas walproinowy lub jedno z drugim.Po wysiłku zaraz bierze na nudności i każde kontynuowanie aderobów kończy się bełtem i osłabieniem.Dodam że odstawiając te leki zupełnie już tego nie ma nawet żadnych symptomów wtedy normalnie jak zdrowy do tego lepsza kondycja,większa wytrzymałość zero jakiegokolwiek rzygania i mdłości.Dodam że na SSRI nigdy tego nie było nie osłabiały i żadnych atrackcji z wymiotami przy aerobach nie było.Wcale się nie zajeżdzam po prostu po jakimś czasie po tych lekach nadchodzą mdłości i kończy się wymiotami z osłabieniem.A bez leków nic takiego nie ma miejsca.Ćwicząc nawet dwa razy dłużej i ciężej.Faken szit i co z tym zrobić? Kiedy muszę je brać.
 9. W szpitalu to ja męczyłem dupę siostrom (nie wiatru ) o hydroxyzynke albo żeby zaśpiewały mi kołysankę ja mi nie dadzą hydro i zawsze te 2,3 hydro udało mi się na spanko wyciągnąć na ładny uśmiech.Niech ci dadzą coś na sen w końcu jesteś w szpitalu.
 10. Silny94

  Słuchajcie cioty

  Dobrze już nie będę Ciotunio Bo mnie jeszcze byku pobijesz przez kabel.
 11. Możesz mnie z hejtować napisać jaki jestem beznadziejny,głupi ch*j pociśnij mi po rodzinie,po kocie, że nie znam życia,że się użalam,że mam defekt mózgu, donieś na mnie adminom uruchom swoją wyobraźnię Może kup sobie worek treningowy i nakurwiaj w niego jak się wkurzysz albo lej w poduszkę aż się zmęczysz i ci się zachcę spać.Albo napij się alko znieczuli ból gardła,zaśniesz i zadziała rozluźniająco,może nawet poprawi humor i wkurw odejdzie.
 12. To ktoś musi postukać po gardełku? Bo śpi się razem a odpoczywa osobno Teraz możesz się na mnie wyżyć
×