Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez ELLOR@ 09 sty 2015, 15:06
Zliczyłam wczoraj taki fajny dzień..A dziś od rana jest źle zawroty ból głowy odrealnienie i totalne przygnębienie a muszę wytrzymać do 16...pożyczcie szklankę zdrowia

Esci spin-off

przez Zazulka 09 sty 2015, 17:12
U mnie dziś tak dobrze, że spokojnie mogę się podzielić szklanką. Proszę! I niech ci będzie na zdrowie :)
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Esci spin-off

przez ELLOR@ 09 sty 2015, 20:19
Zazulka napisał(a):U mnie dziś tak dobrze, że spokojnie mogę się podzielić szklanką. Proszę! I niech ci będzie na zdrowie :)

He he dzięki troszkę pomogło:-) myślicie że taka wietrzna pogoda jak dzisiaj może mieć wpływ na kiepskie samopoczucie?Wczoraj minęły trzy tygodnie...początki były znacznie ładodniejsze niż ostatnio, aż się zaczynam bać że nie zzdziała elicea...Po jakim czasie organizm może poczuć że dawka którą brał do tej pory jest nie wystarczająca?Wiem że zzleży to od organizmu...Mial ktoś taki przypadek?Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez inez3 10 sty 2015, 21:37
Witam w Nowym Roku!!! Dawno mnie nie było ;), ale melduje, że wszystko ok. Dostałam umowę na czas nieokreślony w pracy, więc jest git. Dalej biore taką samą dawkę leków, ale już bym chciała odstawić. Trochę sie boję oczywiście, ale w końcu trzeba przestać. Terapia mi służy cały czas, w końcu zaczęłam bardziej podążać za tym co ja chce. Uczę sie rozpoznawać swoje potrzeby i realizować je nie myśląc o innych (oczywiście w granicach rozsądku). Dzięki temu mam chyba więcej luzu... Okazało się, że lubie ludzi i ich towarzystwo, ale wtedy kiedy jest to w zgodzie ze mną, a nie dlatego, że się "powinno". Jeszcze sporo pracy przede mną, ale zmiany są. Kolejna zmiana to to, że kogoś poznałam i jest bardzo fajnie, zobaczymy jak się to rozwinie :). Ciągle mam jakieś obawy, ale pojawiają się właśnie w sytuacjach jak coś nie do końca jest zgodne ze mną... Jeszcze nie zawsze umiem to rozpoznać, ale pracuje nad tym.

A jak tam u Was?

ELLOR@, jakaś poprawa większa nastąpiła?

Esci spin-off

przez ELLOR@ 10 sty 2015, 23:32
Coś jest nie tak...kolejny dzień boli mnie głowa, poddenerowanie, słabo...wizyta w środę i niestety będę musiała trochę ponarzekać.Mogłabyś inez3 napisać n priv o terapii na którą uczęszczasz?

Esci spin-off

przez inez3 11 sty 2015, 10:00
ELLOR@, ale tu nie ma co pisać za bardzo. To jest zwykła terapia indywidualna. Siedzimy sobie i rozmawiamy na różne tematy. W trakcie tych rozmów dochodzimy do różnych wniosków, najczęściej to mnie "oświeca". Nie dostaje tam żadnych recept na to co robić, sama do tego dochodzę. Wcześniej robilysmy też różne scenki np. z moim lękiem jako z czymś materialnym. Nie wiem czemu, ale to najbardziej efektywna terapia, na której byłam...

Esci spin-off

przez ELLOR@ 11 sty 2015, 14:13
Prywatnie chodzisz?jak często?Coraz częściej się zastanawiam nad terapią...jak znaleść sensownego psychologa....hmmm

Esci spin-off

przez inez3 11 sty 2015, 20:00
ELLOR@, tak, pierwszy raz chodzę prywatnie. Sesje mam 1 w tyg. To miejsce, do którego chodzę mi polecono, ale terapeutka to "z przypadku". Oczywiście gdyby mi "nie leżała" to mogłam zmienić, ale akurat udało się trafić.

Esci spin-off

przez ELLOR@ 11 sty 2015, 21:43
No właśnie...prywatnie to miesięcznie około 200 , nie mogę sobie pozwolić...ostatnio byłam ujednej..Hmmm pozytywnych emocji nie wywołała u mnie...poszperam, popytam i możecoś się wykluje

Esci spin-off

przez lunatic 12 sty 2015, 00:31
400 wychodzi miesięcznie, sesje co dwa tygodnie są za rzadkie ,muszą być co tydzień zeby był jakiś efekt, a za jedną wizyte nikt nie bierze ponizej 100 zł teraz

Esci spin-off

przez ELLOR@ 12 sty 2015, 15:04
O ku...i jak tu pozbyć się tego gówna jak ciągle pod górkę...Coraz częściej myślę że w takim stanie będę tkwiła już zawsze...:/ bezsens mnie ogarnia

Esci spin-off

przez lunatic 12 sty 2015, 22:20
Ja sie zastanawiam czy nie wziac l4 i nie pojsc do szpitala,nie jestem w stanie zaczac brac leku i jednoczesnie pracowac,probowalem dwa razy i nie ma szans,jest to o tyle dziwne ze dawniej nie reagowalem tak nasilonymi skutkami na poczatku no ale po l4 pewnie musialbym odejsc z pracy,nawet jakby mnie nie zwolnili to pewnie mieliby mnie za czubka i jak potem pracowac w takiej sytuacji

Esci spin-off

przez ELLOR@ 12 sty 2015, 23:00
Ja byłam 2 tyg na l4 tylko w domu i nadal pracuję..Hmm a pracodawca nie pytal o co chodzi a ja nie wyjaśniałam powiedziałam tylko że 'przez najbliższy czas nie będę w stanie pracować'...nikt nie pytał nie oczekiwał wyjaśnień i dobrze bo w tamtym okresie mielenie językiem było dla mnie męczące..i tak minął rok..Ludzie są straszni i tak będą gadać nawet wtedy gdy nie dasz im ku temu powód.Wtedy postawiłam na jedną kartę bo szczerze tak się źle czułam że było mi wszystko jedno...a puki wiąże Cię umowa nic Ci mogą zrobić.

Esci spin-off

przez lunatic 12 sty 2015, 23:11
a od jakiego lekarza mialas zwolnienie?

Sortuj wg