Tablet

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 15:09
macieywwa, chodzi o to , że potrzebuje telefonu na kilka lat , a nie na 3 , bo męczy mnie ciągłe zmienianie na nowy model :roll:

Tablet

przez macieywwa 12 kwi 2014, 15:20
kupmitrumne napisał(a):macieywwa, chodzi o to , że potrzebuje telefonu na kilka lat , a nie na 3 , bo męczy mnie ciągłe zmienianie na nowy model :roll:

Słoneczo iPhone tez wypuszcza na rynek co roku nowy model a swoja droga do czego potrzebujesz tel...
oprócz, do rozmów, smsow, przejrzeć czasem net, zrobic zdjecie no do czego jeszcze :?:
szukałem kiedy takiego z obciagarka i natryskiem ale do dzis nie znalazłem :D
Powiedz mi jeszcze co ma nowy model fona lepszego poza liftingem od swojego poprzednika z przed roku...
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 15:31
Maciuś kwiatuszku , chmureczko , ja chce telefon na przynajmniej 6 lat , aktualnie mam SE xperie mini pro który jest do chrzanu , nie działa mi net , bateria , nie dochodzą smsy , zawiesza się , sam dzwoni ito jest tak niedorobiony , że masakra .. chce jakiś który mi wytrzyma dłużej :lol:
Zapomniałeś o aplikacjach typu instagram , rozkład mpk , i inne pierdoły :lol: :lol:
a i jeszcze , żeby był mały .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Tablet

przez macieywwa 12 kwi 2014, 16:20
Mały to raczej nie bedzie, obecnie prawie kazdy smartfon ma min4,5 cala matryce i własnie dlatego nie lubie obecnych tel, ani tego włozyc do kieszeni, krotkich spodenek a przy uchu tez wkurwia mnie trzymanie takiego notatnika...używam starej nokii 6700 classic i na chwile obecna nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba :D

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 19:46
macieywwa, osobiście , też mnie to irytuje , ale ja telefonu w kieszeni nie noszę :) więc zastanawiam się nad Apple , jeżeli wytrzyma mi długo to , znaczy , że wart był swojej ceny :)

Tablet

przez acherontia-styx 12 kwi 2014, 19:51
macieywwa, miałeś kiedyś chociażby przez krótki czas iPhona i korzystałeś z iOS'a??
uwierz, że po tym jak przeszłam z Androida na iOS'a, a później z racji tego, że telefon mi się znudził zmieniłam znowu na tel z Androidem, to po powrocie do Androida telefon po niecałych 2 tyg. zaczął mnie wkurzać i chce wrócić z powrotem do iPhona.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Tablet

przez macieywwa 12 kwi 2014, 20:17
acherontia-styx, tak, miałem i mam do tej pory 4, leży zapakowany w pudełku i czeka na lepsze dni... zwyczajnie ja potrzebuje tel do dzwonienia, wyslania smsa/nie lubie tego robic, wole zadzwonic/ i czasem zrobic zdjecie, nokia 6700 classic zupełnie mi wystarcza. nie używam tel do zabawy, gier, przeglądania fejsa czy ściągania plików.. zwyczajnie nie uległem tej modzie na smartfony bo i po hooj mam nosić takiego klocka jak i tak nie będę korzystał nawet z 1/5 usług jakie proponuje iPhon czy inny bajer, mam używać bo wszyscy używają, nie....
Taka sama sytuacja jest z kierowcami którzy kupuja sobie terenówke a nigdy nie pojada w teren bo sie lakier porysuje, zwyczajny lans kupuja bo sa modne...

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 20:21
Ja nie kupuje sobie telefonu do lansowania , bo nie oto tu chodzi , potrzebny mi jest do dzwonienie , smsów , przeglądanie neta i ściągania aplikacji , oraz do tego , żeby mi wytrzymał dłużej niż te 3 lata :mrgreen:

Tablet

przez Absinthe 12 kwi 2014, 20:24
kupmitrumne napisał(a): aktualnie mam SE xperie mini pro który jest do chrzanu , nie działa mi net , bateria , nie dochodzą smsy , zawiesza się , sam dzwoni ito jest tak niedorobiony .

O kurde,a myślałam że SE to dobre telefony,sama kiedyś miałam ale nie żadnego smartfona bardziej "cegłofona"i to co ten telefon wytrzymał i ile to chyba jeszcze żaden...
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 20:29
Absinthe, Wiesz co , SE mam od 10 lat i zawsze byłam zadowolona , bo długo bateria trzymała , bo były wytrzymałe (nawet spadając z 3 piętra na beton , nawet wtedy gdy wpadł do miski z psią wodą) ale teraz tak sie popsuły , że szkoda hajsu

Tablet

przez Śmiercionauta 12 kwi 2014, 20:31
też miałem SE,a le po wielu latach użytkowania został usmażony na patelni D: ech.. te szalone lata mieszanina w akademiku
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Tablet

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 20:34
Trzeba przyznać , że są mega wytrzymałe , oczywiście , nic w porównaniu z NOKIĄ 3310

Tablet

przez macieywwa 12 kwi 2014, 20:34
kupmitrumne napisał(a):Ja nie kupuje sobie telefonu do lansowania , bo nie oto tu chodzi , potrzebny mi jest do dzwonienie , smsów , przeglądanie neta i ściągania aplikacji , oraz do tego , żeby mi wytrzymał dłużej niż te 3 lata :mrgreen:

Czytaj ze zrozumieniem, pisalem o sobie dlaczego iPhon4 lezy w szafie i sie ze mnie smieje :D
jak chcesz to Ci sprzedam, tylko musiałabyś dokupic sobie przejsciówke do gniazdka ma amerykanska wtyczke na 110v :D
Ostatnio edytowano 12 kwi 2014, 20:37 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz

Tablet

przez acherontia-styx 12 kwi 2014, 20:36
macieywwa, no widzisz, wszystko zależy od potrzeb ;) a z racji tego, że ja 5 na 7 dni w tygodniu przeważnie spędzam poza domem (wychodzę o 6 rano, albo i wcześniej, wracam w godzinach 18-21) to telefon musi mi też służyć do przeglądania neta, sprawdzenia poczty itp. ;) i to nie dla kaprysu bo mi się nudzi tylko faktycznie potrzebuję jakiejś informacji ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg