Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 19:05
takie tam napisał(a):ego, tak, odpisałaś :smile: Hm... Może teraz nieprzypadkowo napiszę ;)
To napisz, bo mnie cholera teraz zżera o czym myśmy rozmawiali i że ja tego nie pamiętam. A Ty na pewno do mnie pisałeś ? może do elo? już tak miałam tutaj na forum, że mnie pewna osoba podajże z elo właśnie pomyliła... :smile:
ego

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 19:15
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, a Ty szukasz jakichś kontaktów z ludźmi sama czy czekasz aż ktoś się z Tobą skontaktuje? Bo to dość istotne. Czy znajomi których masz są z Twojego wyboru, czy też są, że tak powiem, z przypadku - bo akurat sobie przypomnieli, że kiedyś cię znali.

Wszystko przemieszałeś. Ja mam swoich kolegów z fanklubu, koleżanki z warsztatów, koleżanki z pracy i szkoły, lubię poznawać nowych ludzi.

Natomiast te osoby ze szkoły kontaktują się ze mną dlatego, że to ONE nie mają żadnych kolegów ani koleżanek w dorosłym życiu. Nie uważam ich nawet za moich znajomych, tylko kogoś kogo kiedyś znałam. Mało mnie wzrusza, że sobie o mnie przypomnieli.

Ten chłopak dzisiaj nie przyszedł, podejrzewam, że jest ubezwłasnowolniony i nie może sobie chodzić gdzie chce bez zgody mamy czy zakładu, w którym przebywa.

platek rozy napisał(a):cyklopka, :********o ja tez nie lubie spotkan z ludzmi z klasy . Jakos odstawalam od reszty bo pisalam wiersze i duzo czytalam i generalnie zylam w swoim swiecie a dziewczyny w podstawowce juz uganialy sie za chlopakami .

Moja klasa w podstawówce była po prostu tępa i konfliktowa. Nikt nikogo nie lubił, a ja byłam pierwsza do odstrzału, bo nauczyciele próbowali ze mnie zrobić wzorową uczennicę na pokaz. Poza tym rodzice dzieci przyzwalali na obrażanie mnie i mojej mamy.
Kujon to osoba, która się bardzo dużo uczy, aby pokazać innym, że jest od nich lepsza. Na tyle mnie znacie, że możecie stwierdzić, że nie jest to dla mnie trafna szufladka.

ego, a myślałam, że jesteś moją rówieśniczką raczej :mhm:

kosmostrada, facebook jest mi niezbędnie potrzebny do umawiania się z osobami, z którymi mam kontakt obecnie, informacji o eventach - wystawach, warsztatach, oraz oglądania zdjęć śmiesznych kotków, śmiesznych piesków i śmiesznych węży. Jedyni znajomi z dzieciństwa, których dodaję, to kuzyni 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 mar 2016, 19:33
cyklopka, nie pomieszałem, tak się tylko chciałem upewnić. W sumie to, że się z kimś chodziło do szkoły nie oznacza jeszcze, że po X latach nadal ma się ochotę czy tam obowiązek uważać tego kogoś za kolegę, z którym się chce spędzać czas. Jakby nie było taka szkolna klasa, czy rok studiów to jednak zespół przypadkowo dobranych osób.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 mar 2016, 19:34
Dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 19:40
Ḍryāgan, jeśli ktoś 15 lat temu był głupi i mnie nie lubił, to nie sądzę, żeby relacja z nim/nią w życiu dorosłym mogła być wartościowa. Natomiast dzwonią do mnie najsłabsze jednostki, czyli osoby, które same nie były lubiane w klasie i/lub teraz mają problemy. Tak to jest jak się adresu i numeru telefonu nie zmienia.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 mar 2016, 19:48
Witam całą spamowa
Byłam dziś na komisji o niepełnosprawność,ale nie moją:)
Osoba ta dostała stopien umiarkowany :)
teraz czekamy na kebaby i stripsy ..
pozdrawiam
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 mar 2016, 19:57
Lusesita Dolores napisał(a):Witam całą spamowa
Byłam dziś na komisji o niepełnosprawność,ale nie moją:)
Osoba ta dostała stopien umiarkowany :)
teraz czekamy na kebaby i stripsy ..
pozdrawiam

Witaj.
A kebsy i stripsy skąd? Jakaś ogólnopolska / ogólnoświatowa sieć, czy tylko miejscowy lokal?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 19:59
Lusesita Dolores, kebsa bym zjadła, tylko bez bułki :105:

Nie wiem, co robić z dobrze rozpoczętym wieczorem, bo nie muszę się dzisiaj uczyć :yeah:

Kupiłam lalkę-cyklopkę :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 mar 2016, 20:02
cyklopka napisał(a):Kupiłam lalkę-cyklopkę :angel:

Monster High?

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 20:02
cyklopka napisał(a):ego, a myślałam, że jesteś moją rówieśniczką raczej :mhm:
To który Ty w końcu jesteś rocznik? wzrokowo to pamiętam, że Cię znacznie odmłodniłam, ale ile tak właściwie masz lat to nie wiem. :smile:
ego

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 20:07
Purpurowy napisał(a):
cyklopka napisał(a):Kupiłam lalkę-cyklopkę :angel:

Monster High?

Tak, Iris Clops :pirate:

Obrazek

Wpadnę w nałóg zakupów przez internet i w następnej kolejności nabędę gargulkę, mumię i steampunkową robotkę :hide: Po prostu uwielbiam te klimaty. A sioszczenicy się nie przyznam :mhm:

ego, '85 przy czym mentalne/emocjonalne regresje do 14, 11, w porywach 8 :mrgreen:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 20:22
cyklopka, eee to w sumie przecież prawie równolatki, ja jestem końcówka roku, więc jak jesteś z początku 85, to nas może dzielić mniej niż mnie i niektórych moich "równorocznikowców". :)
ego

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 20:28
ego, kwiecień, to już nie długo :mhm:

A właśnie, coś supermiłego mnie spotkało na fejsiku. Skomentowałam informację o wystawie jednej malarki, która fajnie łączy elementy mitologiczne, popkulturowe i science fiction, więc czuję jakieś powinowactwo, że akurat w moje urodziny. Odpisała, że będzie dla mnie miała mały prezent. :105: :angel: :105:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 20:34
cyklopka, no widzisz, jeszcze miesiąc i jesteśmy przez następne pół roku równolatki. :)
ego

Sortuj wg