Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 23:56
kosmostrada, dziękuję Kochana, wiem, że kiedyś Kamilka podawała, ale ja nie zanotowałam. Mam jeszcze kilka zapachów, ale na wiosnę chciałabym coś zmienić, więc przyda się...

cyklopka, wiem z rodzinnego podwórka, że ta praca to ciężki kawałek chleba. Moja Synowa przez 3 lata uczyła w liceum, od września, ze względu na bliskość szkoły, uczy klasy 0-3 /chyba tak jak i Ty?/ i wiem w jakiej formie wraca do domu /widzę gdy odbiera Synka od nas/. Już załatwiła sobie od września powrót do poprzedniego liceum - ma dość po 5 miesiącach.

cyklopka, celnie, zgodnie z prawdą kosmostrada, określiła Twoje uwrażliwienie w relacjach. I ja dostałam od Ciebie cieple, serdeczne słówka... Nie chcę bawić się w ocenianie Ciebie, bo jesteś jaka jesteś, przede wszystkim grzeczna, co już dla mnie jest dużym plusem :D
Ja też nie jestem zbyt wylewna w piśmie, najlepiej w działaniu okazuję swoją empatię...tak mówią :lol:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 lut 2016, 00:33
misty-eyed, uklepałam posta na trzy ekrany, a " serwer nie wysłał danych ". :why:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 lut 2016, 00:57
cyklopka, znam ten ból :hide:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 08 lut 2016, 01:02
cyklopka napisał(a):misty-eyed, uklepałam posta na trzy ekrany, a " serwer nie wysłał danych ". :why:

Znam ten ból zdarzało mi się to nie raz, a potem staram wszystko sobie przypomnieć i wtedy wychodzi jakiś kijowy bełkot.
Na przyszłość zalecam stosowanie tego o to skrótu klawiszowego Ctrl C, a następnie żeby wkleić Ctrl V

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 08:04
Witam wszystkich. Znów kolejny dzień, znów do pracy. I cieszę się, że nie chce mi się iść tak po prostu, jak każdemu normalnemu człowiekowi po weekendowym leniuchowaniu. A nie jak niedawno jeszcze, że nie byłe w stanie. Chyba wrócił w miarę stabilny stan. Po wczorajszym dniu mogę też radośnie powiedzieć, że odzyskałem kontrolę nad swoimi emocjami. Mam nadzieję, że mordercze zapędy to był tylko jednorazowy akt i że więcej się to nie powtórzy. Z lekami zszedłem już do 1/4 dawki początkowej. Niedługo odstawię zupełnie. Wiem, że muszę się pilnować przed zwyżką. Mam nadzieję, że jak zacznę pisać od rzeczy, albo nieco inaczej niż do tej pory, znajdzie się ktoś, kto mnie upomni i powie, że coś się dzieje niedobrego.
No...
Życzę wszytkim miłego poniedziałku. Mimo, że to poniedziałek :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 08 lut 2016, 08:59
Nigdy się nie pogodzę z tym jeśli mam schizofrenię. Oszaleję po prostu.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 lut 2016, 10:05
kosmostrada :******* jakie zapachy wzielas???

Witajcie Wszyscy :*******
Ja nijaka , z mdlosciami i skaczacym sercem.
Niebawem do pracy . Po slonku z wczoraj ani sladu , pochmurno , szaro - buro i nijako. Nastroj mam wiadomo jaki.

cyklopka ja tez widze w Tobie zmiane :******* kosmostrada to pieknie ujela i tez sie z nia zgodze.

Milego dnia dla WAs!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 08 lut 2016, 10:19
A ja się pogodziłem,że zdrowy nie jestem.I o chorobie nie myślę.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 08 lut 2016, 11:40
Witam :papa:

detektywmonk, nie da się o chorobie nie myśleć bo ją czuje :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 08 lut 2016, 12:14
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 lut 2016, 13:05
Dzień dobry Kochani!

Słońce rulez!!! I to tyle szczęśliwości. ;)
Wstałam znów z potwornym zawrotem, no żesz cholery można dostać. I tak to na miękkich nogach dziś tuptam i jeść nie mogę. Co nie przeszkodziło mi włożyć koturna, bo uparłam się, że dziś wystąpię w nowej kiecce i nic mi nie przeszkodzi. O. Łoj jaka krótka ta kiecka, ale co tam. :D
Pies odstawił znów cyrk pt. "nie lubię poniedziałku". Monsz pojechał z nim na meldunek, to już w ogóle ma focha, że nie dość że do pracy, to jeszcze tydzień mu się zaczął od podstępnego zaciągnięcia do weta. :mrgreen:

platek rozy,***** Platuś wzięłam tą Bottegę, Decadence Marca Jacobsa (po 2 ml) i Amouage nie pamiętam co, bo i tak nigdy nic z tego nie wąchałam, a to jakiś podobno odjazd jest, ale tylko 1 ml na powąchanie, bo po drogości. Zobaczę jak to wszystko się będzie nosić.
Trzymaj się Kochana!

Ḍryāgan, I niech Cię tak trzyma jak najdłużej! :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 08 lut 2016, 13:10
kosmostrada, JERZY62, detektywmonk, platek rozy, Ḍryāgan, Witam was
ja jednak nie ide do tej dziewczyny z depresja bo został z nią jej brat.
czuje sie dziś super:)
kupiłam chleb tostowy w biedronce i bede na kolacje robić tosty :D
lubicie tosty?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 13:23
Lusesita Dolores, ja lubię tosty. Możesz się ze mną podzielić :D

Siedzę w pracy i łeb mnie zaczął boleć. Nieszczególnie...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 lut 2016, 13:33
Dzień dobry! :papa:

Łomatko, znowu burość na dworze i burość w głowie. Doczłapałam się do pracy i już trochę podgoniłam robotę mimo swojej lichości. Wzięłam esci i najchętniej wlazłabym pod kołdrę, bom śpiąca okrutnie. Muszę jakoś wytrzymać do końca pracy.
Wypiłam już dwie kawki, więcej nie będę, bo mnie roztelepie.

kosmostrada, mogę podać łapę Twojemu futrzakowi, bo też nie lubię poniedziałku... biedak musi chodzić na służbę do roboty. :D
Jak się czujesz w nowej kiecce? Chyba fajnie, że krótka, tak nóżka na nóżkę i robi wrażenie. ;)
Znowu Cię złapała poranna kołomyja Kosmuniu, ale z upływem dnia chyba przechodzi?

Lusesita Dolores, ja lubię tosty.

Sortuj wg