Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 01:04
Carica Milica napisał(a):cyklopka ja się od czekolady muszę trzymać z daleka. Kakao mnie uczula. :(

Ja nie jem mleka i unikam produktów na bazie tłuszczu palmowego, do tego nigdy nie przepadałam za gorzką czekoladą.
Kiedyś kupię masło kakaowe w hurtowni farmaceutycznej i zrobię sobie białą na bazie mleka roślinnego. Ale to kiedyś.
A na razie muszę ludziom wytłumaczyć, żeby mnie nie uszczęśliwiali na siłę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2015, 01:05
Ḍryāgan, Oj dokładnie wiesz, w którym miejscu... ;)

cyklopka, Ale czemu nagle Cię wzięła taka złość na gorzką czekoladę? Weźmiesz do szkoły, uradujesz koleżanki, będą miały do kawki.
Ja chyba wiem, jaki masz smuteczek.

takie tam, No to faktycznie żeś się odezwał. Niczem duch. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 01:09
kosmostrada, brak kontroli. Brak kontroli. Nie mogę mieć nawet własnego postanowienia noworocznego, muszę powiedzieć domownikom, żeby to oni przestali.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 01:10
kosmostrada, no właśnie nie wiem. Zwykle nie czepiam się ludzi, którzy się mnie nie czepiają. Mogę ich co najwyżej ignorować. Ale niech wam będzie, to ja jestem ten zły i beznadziejny. Chwała bohaterom

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2015, 01:19
Ḍryāgan, Oj tam zaraz, nie łap focha, to dojrzałość przyznać, że coś nam się wypsnęło w złości. A złość ludzka rzecz.

cyklopka, no to na pocieszenie opowiedz, jakie masz postanowienie noworoczne, o.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 01:32
kosmostrada napisał(a):cyklopka, no to na pocieszenie opowiedz, jakie masz postanowienie noworoczne, o.

I. Życzenia (pobożne):
1. Pozbyć się tych zaziębień
2. Być lepszym pedagogiem
3. Być więcej niż tylko koleżanką z pracy

II. Cele:
1. Zdać egzamin na technika
2. Wyposażyć mieszkanie i urządzić parapetówkę
3. Wykonać replikę kostiumu i dołączyć do stowarzyszenia

III. Postanowienia:
1. Nie wciągać tyle cukru w nieregularnych odstępach czasu (dlatego między innymi chciałam skończyć z obyczajami kładzenia przekąsek na meblach)
2. Ćwiczyć przynajmniej 10 min oddechowe i rozciągające
3. Mieć w końcu poczytną stronę na fb
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2015, 02:00
cyklopka, Piękna lista, też taką zrobię. :105: Ale nie dziś, bo to ciężka praca. ;)
Twoje cele i postanowienia spełniają zasadę SMART :brawo: , jedynie co w zasadzie brakuje to sprecyzowanie T, czyli określenia w czasie.
Wszystko do zrobienia, Kochana życzę, żeby się udało!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 02:55
kosmostrada, życzenia pobożne mogą ruszyć tylko kiedy wirusy, dzieci i pan W. się nade mną zlitują ;)

Cele mają swój okres wykonawczy od połowy czerwca, wtedy będzie czas. Wcześniej będę coś przygotowywać, ale z początkiem wakacji będę miała możliwości.

Postanowienia potrzebują chwili uwagi codziennie, tym się różnią od celów. Trochę zapożyczenie z Pawlikowskiej - rób codziennie przez 10 minut jedną rzecz, jakąkolwiek, ale codziennie.

Najtrudniej chyba stopić czyjeś dzielne serce :uklon: Ale nie jest to niemożliwe. Poza tym, khem, za pierwszym razem powiedział, że też MYŚLAŁ, żeby kiedyś pogadać poza pracą, słyszałam obojgiem uszu, trzeba będzie do tej rozmowy wrócić. Tak że nie odstąpię, póki komunikaty i reakcje są jednoznacznie pozytywne. Młyny boże i te sprawy :oops:

Dobrze się czuję przy nim nawet jako koledze, chociaż swoją drogą to bym schrupała jak te wafle popcornowe, którymi sobie funduję skoki cukru w nocy :hide:

Postępów w terapii nie wpisywałam do postanowień, ani relacji z ludźmi, żebym częściej mówiła, że ich lubię, albo żebym lepsze robiła wrażenie, to jest wszystko proces.

Wróciły trochę lęki związane z chodzeniem spać, wzięłam kobrę do łóżka, czuję się bezpieczniej (|)..(|)
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 gru 2015, 08:06
Witajcie Kochani:********
O jeny , jeny jak mi sie wstawac nie chcialo , malo tego jestem nieprzytomna ... Chyba po tym leku bo mam takie poranki a jak go wzme to za jakies pol godziny do godziny doslownie ryje nosem w ziemi i musze sie ratowac mocna kawa. No ale moze to przejdzie , daje mu czas do 12 stycznia do wizyty u lekarki.
A dzis caly dlugi dzien przede mna.

mirunia :******* Kochana jak tam sie masz dzis?
Ja wlasnie na noc go brac nie powinnam bo to niby lek aktywizujacy , ale mnie aktywizuje w druga strone ;)

Do spania , do spania bym pojszla :roll:

Milego dnia Kochani!
macie jakies plany sylwestrowe????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 30 gru 2015, 09:00
Witaj platek rozy ;)
Co za klotnie tu robia na koniec roku :bezradny:
Poza tym czy Wolf to jest ten sam Wolf?
outsider

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 30 gru 2015, 10:57
cyklopka napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Kto,chce by w Polsce były wulkany ?

Chyba dobrze jest, że jesteśmy bezpiecznie oddaleni od krawędzi płyt kontynentalnych.

Jak kiedyś pierdyknie ten zbiornik magmy, co jest pod Parkiem Yellowstone, to po USA nie będzie czego zbierać.

Kiedyś coś takiego,było na Syberii.
Zresztą i tak Słońce,nas zniszczy.Pochłonie Ziemię,jak Słońce.Będzie czerwonym olbrzymem.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 gru 2015, 11:32
Dzień dobry!!!

Piękne słońce dzisiaj, ale strasznie zimno.
Wstałam i ochoczo spojrzałam na swoje piękne paznokcie - a tu szok, nie są granatowe, ale ciemno śliwkowe. :shock: Okazało się że tak drastycznie zmieniają kolor w zależności od światła, a nie że ja mam omamy wzrokowe.
Muszę strzelić kolejną kawę, bo jakieś zamulenie mam od rana, a znów chcę trochę dziś porobić.

Miłego dnia Wszystkim!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 gru 2015, 11:39
Witam. Chciałem przeprosić wszystkich, którzy poczuli się zniesmaczeni moją nocną wymianą zdań z Wolfem (mam na myśli zwłaszcza Kosmostradę). Zdaję sobie sprawę, że spamowa to nie miejsce na osobiste wycieczki, które mają swoje źródło poza forumowe. Jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że to się nie powtórzy.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 gru 2015, 12:28
detektywmonk, jak Słońce zacznie stawać się czerwonym olbrzymem, to "nas" już dawno nie będzie.

A wulkan może pierdyknąć nawet dziś.

kosmostrada, zjawisko lakierów w sztucznym świetle cię zaskoczyło? ;)

platek rozy, cytując klasyka, bede grać w gre ;) Chociaż mogę też poczytać, pooglądać, albo przygotowywać materiały na nową stronkę (ekscytujące zajęcie! ).

Uwielbiam jak goście przychodzą, kiedy jestem nieumyta, nieubrana i mam otwarte drzwi do pokoju :hide:
II Miss Forum

Sortuj wg