Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 gru 2015, 18:15
Marcin2013 napisał(a):a teraz co. pijesz

Nieważne. Nie mam dzisiaj humoru.

Spamowa wyspa

przez zalezna 21 gru 2015, 18:15
już się nie mogę doczekać tych pie..przonych "kolędników" dzwoniących do drzwi co 5 minut o nieludzkich porach :evil: :evil: :evil:
zalezna

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 21 gru 2015, 18:18
a co sie stalo dobi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 gru 2015, 18:18
Marcin2013 napisał(a):a co sie stalo dobi

Mam totalnie wszystkiego dość i w ogóle to szkoda że jeszcze żyję.

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 21 gru 2015, 18:28
uuu dobi ma dola

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 gru 2015, 19:25
Hey wrocilam jakies 20 minut temu , bede wlasnie jadla obiad ...
W pracy nawet , nawet ale jestem zmeczona no i nie ma kiedy co porobic skoro wracam o takiej godzinie.
Przestalam sie jednak tym przejmowac , trudno bede miala posprzatane tak zwyczajnie jak na co dzien.
Powiem Wam ze cos w domu mnie wiecej teraz lapie lękow jak w pracy , moze dlatego ze tam mam zajety umysl. Zlapalam dzis wprawdzie jakis lęk ale trwal krotko a w domu jak wracam do tej pustki jakos mi aktualnie zle...Pewnie sie to za jakis czas zmieni bo juz tak mialam ... zalezne to widac od nastroju i stanu aktualnego mojej glowy.

mirunia Kochana oby do sciagniecia szwow , ladnie sie wsio wygoi i bedzie spokoj :******* ile dni jeszcze ten antybiol?

kosmostrada:*******ja jutro sie zabieram za moj fit bigos a we srode chce wyjsc ciut wczesniej i zrobie rybe po grecku i barszczyk.

A dzis ide odpoczywac bo sil nie mam. :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 gru 2015, 19:44
mirunia, Stroik jak zwykle super!

Purpurowy, Heloł, ale nie poddajemy się na starcie! :time: Wku.. masz duży, bo Ty już nie chcesz tak funkcjonować...
Może faktycznie ten oddział to jest strzał w dziesiątkę. Dowiedz się koniecznie o szczegóły (wiesz skierowanie, terminy i takie tam).

platek rozy, Hej Kochana!***** A widzisz, tak jak obstawiałyśmy w pracy nie jest najgorzej. :great: A będzie jeszcze lepiej.
Odpoczywaj Słońce, ja też się pogodziłam z faktem, że będę miała tylko ogarnięte.

Niosłam wracając z pracy te cholerne kilogramy mięcha, zrobiłam kółko z psem z tą siatą i pierdyknęło mi coś w kręgosłupie. Durna ja, żadnych wniosków nie wyciągam... Nie no przecież ja muszę to dotargać i psa wykupać... A że nie będę się mogła ruszać to nic... :evil:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 19:53
Witam wieczorkiem, kupiłem sobie alkohol i się zamierzam upić przedświątecznie. Do lustra...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 gru 2015, 20:39
platek rozy, :papa: hej Pracusiu - widzisz, będzie coraz lepiej w pracy, jak atmosfera spokojna to da się pracować.
A teraz odpoczywaj, masz już zaplanowane domowe zajęcia, dasz radę. Ja mam już wolne do świąt.
W środę idę do chirurga na zdjęcie szwów, a antybiol mam do czwartku włącznie. Piję jogurty i łykam probiotyk, może nie będzie już sensacji.

kosmostrada, dzięki, skoro Ci się podoba. :D
Bardzo boli Cię ten kręgosłup, czy da się jakoś chodzić? No też musiało się to wydarzyć w nieodpowiednim czasie... może nic groźnego, lekkie przeciążenie i przejdzie :bezradny:

Ḍryāgan, to nie jest wyjście :nono: :nono: jutro będziesz czuł się gorzej!

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 21 gru 2015, 20:44
Witam ciepło.

Nie jemy karpia w tym roku.Tylko łososia i tilapię.

W Tele Tygodniu wywiad z Agnieszką Wielgosz.

Karolina Chapko,jest bardzo ładna.

Jeleń białowargi żyje w Tybecie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:53
mirunia, to znowu się napiję. Nie mogę znieść siebie. Ale nie uchlam się do nieprzytomności, tylko tak trochę.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 gru 2015, 21:03
mirunia, Oczywiście, że będzie lepiej, jak zwykle przeciążyłam, absolutnie mi nie wolno dźwigać, ale głupiam. Tuptam, ale ruch boli. No nic, właśnie wygrzałam w wannie, nasmarowałam i zaraz delikatniusio porozciągam.

Ḍryāgan, Może jednak jakiś inny pomysł na wieczór? ;) To już lepiej w knajpie, zawsze jest szansa do kogoś usta otworzyć.

Choinkę przytaszczyli! :great: Idę zobaczyć to cudo. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 21 gru 2015, 21:04
heej :papa:

położyłam się właśnie pod koc. Przeczytałam co u Was, z wielką ochotą, bo lubię słuchać, czytać i rozprawiać o jedzeniu, gotować i jeść z resztą też :105: dziś już niestety nic nie zrobię, ale od jutra wracam na pole walki (do kuchni).

mam za sobą trudny dzień, na szczęście raczej pomyślny. Zrobiłam sobie z siostrą drinka, ona pakuje prezenty, a ja się wyleguję. Zszedł ze mnie stres i czuję się bardziej zmęczona niż po całodziennym sprzątaniu. Pewnie padnę niedługo, bo mało dziś spałam.

chociaż ogólnie jestem zadowolona ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 21 gru 2015, 21:05
kosmostrada, ja w tym roku po raz pierwszy będę miała jodłę ("jakąś tam"), wielka, piękna jest :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg