Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 12:45
platek rozy, tja, mojej mamie wpisali nowotwór w skierowanie zanim zrobili histo, bo dopiero w czasie zabiegu zbadali, że endometrioza. Epizod depresyjny gratis z powodu kolejności wypełniania papierów.

Się nie dziwię lękom, a trzecia w nocy to godzina duchów (i nerwic). <głaszcze>

Jak chcesz coś poobracać w żart, to służę :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 11 lis 2015, 14:44
Hejo :D
Ah sezon na pomaganie tacie na podwórku już się dla mnie skończył, znowu bark mocno nawala... :/ :( Eh i dziś jakoś tak brakuje czyjejś bliskości, przytulenia... Jesień dokucza.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lis 2015, 14:48
acherontia-styx, no ja mam wzrost ten sam, a waga 47... ale wczoraj weszłam na jakąś starą wagę u chłopaka, pokazało 45 i żywię silną nadzieję że ta waga jest zepsuta. 45 to ja ważyłam w gimnazjum.... Bym sie tym przeraziła ale już postanowiłam kompletnie się wagą nie przejmować, bo nie mam na nią absolutnie żadnego wpływu. Wielokrotnie próbowałam się roztyć :<

Little Red Fox, mała i słodka ^^ Ojejku jak ja lubię małe dziewczyny - sama jestem średnio niska ale się jaram swoim wzrostem, ale jeszcze mniejsze dziewczyny są jeszcze fajniejsze.

platek rozy, ciesz się domem! :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lis 2015, 14:50
filip133,

Obrazek

Spamowa wyspa

przez filip133 11 lis 2015, 14:52
Dzięki :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lis 2015, 15:33
Dzień dobry!

Blee ale pogoda u mnie, dobrze chociaż, że ciepło i nie leje, tylko mży.
Pospałam dziś do 10tej :shock: , ale pierwszy raz i ostatni, bo wstałam tak zmulona, że na nogach ledwo stałam. Dziabnęłam dwie babeczki i dwie kawy i poszłam z psem, żeby się wywietrzyć. Nie pomogło, to jeszcze raz kawa i pójście do apteki ( coś mnie w gardle drapie i chciałam plaster do mojego rękodzieła, ot taki jeden pomysł mi chodzi po głowie od wczoraj).Tak naprawdę dopiero teraz doszłam do siebie.

Więc dziś dzień domowy - trochę popiorę i zrobię dobry obiadek, ale głównie zaszyję się w mojej norce i pofarbkuję.

platek rozy, Kochana, filmów sobie nie wkręcaj. :nono: Najważniejsze, że paskudy już nie ma, jest po wszystkim, w domeczku jesteś. Teraz lżejsza o jeden problem nakręć się pozytywnie na nową pracę.

Ściskam wszystkich niedościskanych, popiszcie, co porabiacie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 11 lis 2015, 15:43
kosmostrada napisał(a):Ściskam wszystkich niedościskanych, popiszcie, co porabiacie.

Dościskaj mocniej :D Haha
Gram w Civilization IV, słucham Apocalyptica, gadam na fb trochę :P

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 lis 2015, 15:52
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lis 2015, 15:57
filip133, dzisiaj masz ściski od całej Spamowej, wiem że to nie to co prawdziwy uścisk, no ale gdy się nie ma co się lubi... ;)

kosmostrada, ja wstałam wcześnie ale potem usnęłam znowu i przez to mnie głowa boli i nic się nie chce.... ale mam taką motywację do działania, skończę zaraz pisać ostatni program terapeutyczny (wczoraj zaczęłam), wezmę się do animowania rysunków, jest już odkurzone, pranie się robi, może wreszcie dzisiaj pokroję ostatnią dynię i zrobię konfitury - czeka już niemal 2 tygodnie :P czasu nie było.
W Poznaniu mamy paradę i festyn z okazji Imienin Św. Marcina, troche żałuję że nie poszłam bo fajnie to wygląda.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 lis 2015, 16:00
ja zrobiłam przepyszne pierogi, ale wszystkie już poznikały :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez filip133 11 lis 2015, 16:10
Little Red Fox napisał(a):ja zrobiłam przepyszne pierogi, ale wszystkie już poznikały :105:

Krasnoludki zabrały? :>

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 11 lis 2015, 16:12
w naszych brzuszkach poznikały ;)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 lis 2015, 16:46
Aurora88, to ja znowu jestem ze wszystkich dziewczyn największa :oops:

Zaraz chyba zrobię sobie kawę z fusami, bo jakieś używki jednak muszę mieć i zabieram się za słuchanie dwóch zespołów, z którymi mam uklepać wywiady. Jeden młody ale pi razy oko kojarzę, może nawet gdzieś widziałam na supporcie, drugi jeszcze w ogóle nieznany, więc pomagamy im się wybić do "mediów". Już wczoraj naczelny pisał jak mi idzie, przecież nie będę się tłumaczyć, że ospa i 3 sprawdziany w weekend :mhm:

Tulam wszystkich i spinam się do pracy, zaczynam od słuchania. Niezła ta pierwsza kapela, sztampowy styl, ale świeże brzmienie \m/
Wydaje mi się, że te portale muzyczne potrzebują mnie, żeby się nie musieć osobiście zajmować lżejszymi gatunkami metalu, bo główni redaktorzy wolą surowsze brzmienia i nie chce im się w tym babrać :mrgreen: :pirate: Wyrobiłam sobie markę :angel:

Dzwonił do mnie kolega z podstawówki, ten co był miłym i grzecznym dzieckiem i się pod koniec szkoły pochorował psychicznie, że nawet liceum nie skończył i się bujał między domem a ośrodkami, teraz się zabrał za wracanie do życia. Z jednej strony dobrze, że na mnie trafił, bo ja akurat rozumiem sytuację, przecież i ja, i wy cały czas podejmujemy wysiłek, żeby "wyjść". Problem jest w tym, że w podstawówce on był zdrowy, a ja się męczyłam, dlatego nie będę tą osobą, która będzie go kontaktować z resztą klasy, gdyż mam ich w dupie, wychodzę z założenia, że jeśli ktoś 15-20 lat temu był niegrzecznym, głupim dzieckiem i mnie nie lubił, to teraz na pewno nie jest osobą dorosłą, jakiej koniecznie potrzebuję w swoim życiu. On to odbiera inaczej, bo to byli koledzy i koleżanki sprzed jego choroby, czyli cudowne wspomnienia. Szczerze wątpię, że chcieliby się widzieć z nim w takim stanie, w jakim jest teraz. Tak że no, walnę mu to prosto z mostu. Widzimy się za tydzień.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 lis 2015, 17:00
Aurora88, rogal wszamany? ;) Ja już od poniedziałku zaczęłam żywienie rogalami :lol: bo w pracy jedna pani doktor przyniosła dla wszystkich ;)

U mnie też pogoda szaro-bura :-| nie lubię takiej aury :roll: jutro znowu do roboty, ale do poradni, a w piątek ponownie pobudka o 4 i wio do szpitala :roll: ale cykam się tego piątku bo mam mieć rozmowę z oddziałową i naczelną :mhm: ale cóż, trzeba być dobrej myśli ;)
wyskoczę jeszcze zaraz do sklepu i zaszyję się chyba pod kocykiem z książką i herbatą, o ! :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg