Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 wrz 2015, 11:24
Purpurowy, Przestań mi się tu mazać i mów co się dzieje :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 wrz 2015, 11:25
DarkMaster napisał(a):Purpurowy, Przestań mi się tu mazać i mów co się dzieje :)

Jestem po prostu zmęczony ciągłymi silnymi emocjami, już nie mam siły.

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 wrz 2015, 11:26
Purpurowy, Podobno po każdej burzy przychodzi słońce :) Odetnij się trochę i zajmij czymś :) Polecam sport.
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 wrz 2015, 11:28
DarkMaster napisał(a):Purpurowy, Podobno po każdej burzy przychodzi słońce :) Odetnij się trochę i zajmij czymś :) Polecam sport.

Ale chodzi właśnie o to, że nawet nie mam od czego się odciąć, bo nic nie robię, jedyne co to ze dwa czy trzy razy w tygodniu do Biedronki i raz w tygodniu godzinę terapii.

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 wrz 2015, 11:30
Purpurowy, to może czas poszukać czegoś, czym możesz się zająć?
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez WinterTea 11 wrz 2015, 11:31
Purpurowy napisał(a):
DarkMaster napisał(a):Purpurowy, Podobno po każdej burzy przychodzi słońce :) Odetnij się trochę i zajmij czymś :) Polecam sport.

Ale chodzi właśnie o to, że nawet nie mam od czego się odciąć, bo nic nie robię, jedyne co to ze dwa czy trzy razy w tygodniu do Biedronki i raz w tygodniu godzinę terapii.

I może właśnie w tym rzecz? Może brakuje Ci "powera", wrażeń, zajęcia?
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 wrz 2015, 11:33
WinterTea, High Five ! :tel2:
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 11 wrz 2015, 11:34
Właściwie to kiedyś coś tam robiłem, oczywiście niezbyt długo bo bardzo szybko zmieniały mi się poglądy i preferencje, a teraz to już w ogóle nie mogę znaleźć nic dla siebie.

Spamowa wyspa

przez WinterTea 11 wrz 2015, 11:35
DarkMaster napisał(a):WinterTea, High Five ! :tel2:

:great:
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 wrz 2015, 11:36
Purpurowy, Nie pomogę, bo takiego młota mogę nie unieśc... Mogę tylko zaserwowac na życzenie kopa w doopę. ;)

bonsai, No jak Ci to pomaga to hulaj dusza! Ja po pewnych postach dostałabym szczękościsku i pękłaby mi żyłka w głowie. :D No ale Ja to jestem albo zen, albo furia. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 wrz 2015, 11:36
WinterTea napisał(a):acherontia-styx, Ale skoro wiesz coś lepiej niż tamta osoba z większym stażem, to ja np. nie widzę powodu, żebyś miała czuć się głupio pouczając ją.

Jak to stwierdziła kierowniczka poradni, owa pani ma wysokie mniemanie o sobie, bo myśli, że skoro ileś lat temu pracowała na oddziale okulistycznym, to w poradni tym bardziej większość rzeczy wie. Niestety, okulistyka poszła do przodu, jest sprzęt, którego ileś lat temu nie było, część badań wykonuje się komputerowo, część sprzętu ma oprogramowanie po angielsku i chcąc zmienić ustawienia trzeba znać chociażby podstawy tego języka, nie mówiąc już o specjalistycznych określeniach.
i podstawowa różnica pomiędzy nami, ja przychodząc tam na szkolenie i do pracy, mówiłam otwarcie, że pogadać to sobie mogę o kardiologii czy hematologii, ale z okulistyki jestem zielona niczym żaba z Mozambiku i wszystkiego uczyłam się od podstaw. Nie raz na początku coś zrobiłam źle, nie raz oberwałam zjebkę, ale ja w przeciwieństwie do tej pani nie ukrywam swojej niewiedzy, bo pracuję tam krótko i zdarza się, że mnie lekarz czymś zaskoczy jeszcze ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 11 wrz 2015, 11:40
WinterTea napisał(a):Lubię żartować.

To dobrze :D

Spamowa wyspa

przez Davin 11 wrz 2015, 11:41
kosmostrada napisał(a):bonsai, No jak Ci to pomaga to hulaj dusza! Ja po pewnych postach dostałabym szczękościsku i pękłaby mi żyłka w głowie. :D No ale Ja to jestem albo zen, albo furia. ;)

Ja go podziwiam za pisanie w tych politycznych tematach bo tam tyle nienawiści. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez WinterTea 11 wrz 2015, 11:44
acherontia-styx napisał(a):
WinterTea napisał(a):acherontia-styx, Ale skoro wiesz coś lepiej niż tamta osoba z większym stażem, to ja np. nie widzę powodu, żebyś miała czuć się głupio pouczając ją.

Jak to stwierdziła kierowniczka poradni, owa pani ma wysokie mniemanie o sobie, bo myśli, że skoro ileś lat temu pracowała na oddziale okulistycznym, to w poradni tym bardziej większość rzeczy wie. Niestety, okulistyka poszła do przodu, jest sprzęt, którego ileś lat temu nie było, część badań wykonuje się komputerowo, część sprzętu ma oprogramowanie po angielsku i chcąc zmienić ustawienia trzeba znać chociażby podstawy tego języka, nie mówiąc już o specjalistycznych określeniach.
i podstawowa różnica pomiędzy nami, ja przychodząc tam na szkolenie i do pracy, mówiłam otwarcie, że pogadać to sobie mogę o kardiologii czy hematologii, ale z okulistyki jestem zielona niczym żaba z Mozambiku i wszystkiego uczyłam się od podstaw. Nie raz na początku coś zrobiłam źle, nie raz oberwałam zjebkę, ale ja w przeciwieństwie do tej pani nie ukrywam swojej niewiedzy, bo pracuję tam krótko i zdarza się, że mnie lekarz czymś zaskoczy jeszcze ;)

Jak ktoś ma tupet, to już mieć go będzie.
Jeśli tamta babka nie przyznaje się, że czegoś nie wie, chociaż widać, że tak jest, to ja śmiało bym zwróciła uwagę, a dodatkowo powiedziałabym, że to nic złego nie wiedzieć czegoś. Pewnie ze złości zrobiłaby się czerwona, ale niektórym do twarzy w tym kolorze ;)
(John Lennon)

Sortuj wg