Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2015, 19:21
Spamowa wybitnie kulinarna!!!
Blue sky się u mnie na wieczór zrobił, a jeszcze jak wracałam z pracy i poszłam do biedry, to obstawiałam chluśnie nie chluśnie...
Kupiłam soczewicę na zupę jasaw, coprawda zieloną, więc kolor może nie będzie zbyt powalający... :bezradny:
Przejrzałam składniki i w przyszłym tygodniu chyba będzie wege tydzień, bo mam sporo zapasów na takie żarcie. Najwyżej chłopaki będą fochy strzelac - chcemy mięcha!!! :mrgreen:
Jutro do dentysty... :zonk:
Marcin2013, Jak Twój ząb?

Co porabiacie, bo ja już chyba złapię luza, poherbatkuję, poczytam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aranjani 14 maja 2015, 20:19
kosmostrada, hejo :)

u nas tez sloneczko wyszlo :) spacerek z psiurami zaliczony... i odkryłam, ze stawiaja u nas wesołe miasteczko :yeah:
Ja dokanczam nalesniory i musze wymalowac pazury ;)
Aranjani

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2015, 20:33
Aranjani, Hejka! Trąbili o przymrozkach w radiu, od razu pomyślałam o Twojej "uprawie", a kysz przymrozki od balkonu Aranjani! :D
Wybierasz się na wesołe miasteczko? Ja zawsze lubiłam samochodziki ( jeszcze z moim synem chodziłam, jak był malizna), strzelanie do puszek i takie tam, bo na karuzele to mogłam tylko patrzec, bo rzygam... Jeszcze wyrabiałam diabelski młyn, ale to też z ledwością. :( Ale lubię atmosferę wesołych miasteczek.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aranjani 14 maja 2015, 20:46
kosmostrada, hej :)
Kochana jestes :) ej... no nie strasz przymrozkami 8) sprawdzałam pogode specjalnie i nic tego nie zapowiada ;) chyba ze cos przeoczylam ;)
Musze sie wybrac !!! Uwielbiam ten klimat... i te wielgachne karuzele :hide: :105: Mam zajebisty lek wysokosci ale karuzeli nie popuszczę :mrgreen:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez Aranjani 14 maja 2015, 20:48
a co do diabelskiego młynu... czaje sie juz jak bedzie cieplej i bedziemy nad morze smigac (jak tylko wolne bedzie) bo w Miedzyzdrjach jest taki zajebisty :yeah:
Aranjani

Spamowa wyspa

przez JERZY62 14 maja 2015, 21:02
Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez jasaw 15 maja 2015, 00:03
Dobry Wieczór, ja na chwilkę...

Aranjani, kosmostrada, ja nawet pomysleć nie mogę o karuzeli, bo czuję lęk okropny. Mam przykre doświadczenie z dzieciństwa, a może to wina mojej wady wzroku - nie wiem?
Jednak ja zdecydowanie jestem istotą naziemną - ani w wodzie, ani w powietrzu, ani pod ziemią przebywać nie mogę. To jest wyraźnie jakieś upośledzenie układu nerwowego chyba...
Lot samolotem śni mi się w koszmarach, w wodzie mogę być zanurzona do kolan, a metrem jechałam 2 razy z potwornym lękiem, prawie płaczem. Do czego ja się nadaję...
Coż zrobić - żyję na miarę swoich możliwości psychicznych i finansowych :D , pogodzona, pokorna, poruszając się w rejonach dla mnie dostępnych. Czy jestem, mimo to, szczęśliwa, tak. I wcale nie dlatego, że mam małe oczekiwania, wymagania. Po prostu jestem realistką...
Zupka smakowała, Wnuczek zjadł normalna porcję - uff, obawiałam sie Jego reakcji :D

Spokojnej nocki zyczę wszystkim, Tobie JERZY1962, również :papa:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez monk.2000 15 maja 2015, 00:10
Cześć, będzie ktoś dzisiaj jeszcze pisał?
Ja z chęcią, ale żeby byli jacyś użytkownicy.

Dzisiaj był dzień dość aktywny, zamawiałem z tatą kartę pamięci. Uczyłem się na zajęcia oraz... właściwie to jak zwykle, gdzieś ten czas się rozpłynął.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez jasaw 15 maja 2015, 00:32
monk.2000, witaj, dobrze ująłeś...jak zwykle czas się rozpłynął :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 maja 2015, 09:27
Dzień dobry!!!

Tradycyjnie relacja pogodowa i tradycyjnie to samo - nie wiadomo, o co chodzi z tą pogodą na chwilę słońce z rana, teraz chmurzyska i zbiera się na deszcz... Zimno jak diabli. Cholery można dostac - jak tu człowieka ma nie bolec głowa? :time:
Czuję się słabo, chce mi się spac, mogłam dziś z rana poleżec, pokimac, ale nie... Marnie z powodu lęków, marnie z powodu niedospania, marnie z powodu pogody...Jakoś trzeba będzie przetrwac. :bezradny:
Zaraz zbieram się do dentysty, już kombinuję, czy by nie odwołac, ale zęba trzeba zrobic, do domu z wiertłem raczej dentystka do mnie nie przyjedzie. ;)

jasaw, Kochana tak zazdroszczę Ci podejścia i tego spokojnego pogodzenia się z pewnymi faktami. :uklon:

Miłego dnia!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 09:35
Witam wszystkich :papa:

jasaw, a dziękuję była spokojna nocka ze snami :smile:

kosmostrada, dentysta nie zazdroszczę ;)

Niedługo sobie zaparzę herbatkę i sobie będę siorbał ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 15 maja 2015, 09:46
Dobrze się czułem. Nerwica trochę poluzowała, ale wczoraj zobaczyłem coś co nie roztrzęsło i czuje napięcie i ścisk w głowie - jest tutaj taki gościu który ćpa już 20 lat. Wczoraj zażył jakiś nowy dopalacz.
Na moich oczach osunął się na podłogę. Ten widok wywołał u mnie skok objawów nerwicowych. Dzisiaj ten gościu czuje się dobrze a mnie męczą napięcia.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 maja 2015, 09:52
wieslawpas, hej ;) Widze że dzisiaj nie najlepiej się czujesz masz napięcia. Co teraz bierzesz z leków?
Jak długo zażywałeś ten Betaserc zanim Ci zaczoł pomagać?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez monk.2000 15 maja 2015, 10:12
Cześć, u mnie z rana przegląd maili, herbatka, rogaliki z grzybami na śniadanie.
Będę się uczył na egzamin. Trudno nauka mi wchodzi w porównaniu z tym jak było kiedyś, ale jednak daje radę, tylko muszę się bardziej angażować.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg