Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 kwi 2015, 20:49
mirunia, dziękuję. Czuję się tak sobie, ale chcę jechać. Zresztą jedzie moja Siostra i Brat, a ja jadę z Synem-jako obstawa. Łyknę coś na osłabienie emocji i mam nadzieję, że dam radę...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 20:56
mirunia, moja terapeutka taka jest, nie wiadomo czy blond, czy siwa :mhm:

-- 08 kwi 2015, 19:57 --

jasaw, dasz radę bez problemu :smile: wierzę

-- 08 kwi 2015, 20:00 --

Marcin2013, cześć!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2015, 21:06
jasaw, na pewno dasz radę, w obstawie Syna będziesz bezpieczna, to duży komfort.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 21:10
platek rozy, kosmostrada, ja lubię mój naturalny kolor (ciemny blond) odbarwiony o kilka tonów, właściwie więcej nie trzeba. Umówiłam się na dekoloryzację w przyszłym tygodniu, taki jakby prezent urodzinowy :mhm: I jak będzie fajnie, to się będę tego trzymać i już nie robić eksperymentów na sobie.

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 kwi 2015, 21:12
mirunia, cyklopka, jasaw, hejka :****
mój dzionek woporzadku, terapia grupowa potem indywidualna
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 21:23
Niektórzy lubią małe brunetki :mhm: Ale muszę się zmierzyć ze swoją prawdziwą naturą dużej blondyny 8)

W ogóle przytyłam 5 kilo, a oczywiście znajomi rodziców mówią, że urosłam i zeszczuplałam. Chore głowy :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2015, 21:26
jasaw, :*******Aniu ogromnie mi przykro ze odeszla bliska Ci osoba :( Przyjmij ode mnie szczere kondolencje .Pogrzeb oczywiscie przezycie trudne jednak wierze ze dasz rade wsprta przez obecnosc syna przez to wydarzenie przejsc i pozegnasz ciocie w tej ostatniej drodze. Trzymam kciuki Kochanie !

cyklopka, sie musimy zobaczyc jak juz bedziesz po farbowaniu :105: Ja szukam dla Ciebie kamyczkow :) w sobote pojade jeszcze do sklepu obejrzec cos organoleptycznie:)
Tez mysle nad zmiana koloru a moze nie ,,,odcienia z cieplego brazu na chlodny wpadajacy w popielate tony ale nie wiem czy bedzie mi w takim kolorze ladnie.

Dzis poszlam do fryzjerki korzystajac z okazji ze mnie zab boli weic mozg skupiony na bolu nie wytwarza herezji w glowie i chcialam ciachnac wlosy ale nie bylo miejsca :why: :why: :why: no i zas jak zab przestanie bolec to herezje na fotelu bede tworzyla i przxezywala wizyte u fryzjerki jak podroz w kosmos :bezradny:

amelia83, Witaj Slonce:********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2015, 21:30
Wróciłam zadowolona, bo spacerek i terapeutyczne pogaduchy...Wiedziałam, że najlepiej czymś głowę zając i nie dac się lękowi omamic. No i sprawic sobie przyjemnośc, zadbac o siebie, a nie o swój lęk.

jasaw, Tak mi przykro Kochana. Badanie nie ucieknie, a emocji Ci chwilowo wystarczy. Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie w podróży i podczas uroczystości.

cyklopka, no to życzę Ci, żebyś z prezentu była zadowolona - niech Ci wyjdzie piękny kolorek.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2015, 21:32
kosmostrada, jaka herbatke popijalas? :105: Takie wyjscia ladnie podladowywuja akumulatorki !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2015, 21:49
platek rozy, Piłyśmy yogi tea - mnóstwo przypraw, z mlekiem, podobna w smaku do chai latte, tylko bez teiny. Tak na rozgrzanie i wyciszenie brzucha. No nie dałam pohasac mojemu lękowi!
Co ja czytam, sprytnie poszłaś do fryzjera, oszukac francę? :brawo: Szkoda, że nie wyszło, ale i tak brawo za podstęp. Uważam, że to i tak sukces, że spróbowałaś. Dla Pani medal! :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2015, 21:53
kosmostrada, o nie pilam takiej herbaty ! Musze u mnie zobaczyc po knjpkach czy takie serwuja, bo z checia bym skosztowala.
Kochana ano taka sprytna bylam i chcialam skorzystac i sobie siedziec na fotelu skupiona na bolu i przy okazji ladnie wlosy ciachnac po calosci ale los nie sprzyjal i udalo mi sie jeno grzywe ciachnac miedzy jednym farbowaniem wlosow a drugim :D No nic i tak zamierzm isc jakos niebawem z wloskami na wiosne zrobic porzadek :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 21:56
platek rozy, heeee, jakby co, to ja umiem i farbować i podcinać :twisted:

Jak już paczysz na koraliki, to sioszczenica ma fisia na punkcie miętowych dodatków (w sensie taki pastelowy zielony), więc może i dla niej małe kolczyki? W sensie krótsze niż te co ja mam. A jakby były dyndadła w jakimś kształcie, np. butów albo serduszek to chyba by się posiusiała. Jeszcze lubi fioletowy. To szepnij mi, jeśli coś zobaczysz w tym temacie ;)

A dla mnie byłby zestaw kolczyki i wisior, bo bransoletkę teraz noszę taką z czarnych korali w kwiatki i krzyżyk na niej jest, co tworzy dziesiątkę różańca i jak mi się ją raz udało zapiąć lewą ręką, to już nie rozpinam :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2015, 21:58
cyklopka, Kochana popatrze juz sobie zapisze to cos bym wwziela ladnego i kolczyki zrobila:) a to ma byc taka mietka ala seledynek????
Dla Ciebie to wiem juz tak mysle nad polaczeniem hematytu z koralem plus cos bialego jak chcialas :) :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2015, 22:11
Tak, prawie to samo co seledynowy, tak mi się wydaje. I mnie się od zawsze podoba zestawienie zieleni z różem albo fioletem :105:

Zaraz zwariuję, tzn. pogłębi mi się wariactwo, bo się chciałam uczyć, a nie mogę przy tych zasranych serialach.

Sortuj wg