Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 25 mar 2015, 21:29
platek rozy, Kamilko, pomyślę. Dzisiaj ma zadzwonić mój Sąsiad-masażysta i umówimy się na kilka spotkań / mam Sponspora :lol: /. Później pomyślę o włosach, co w jakimś sensie jest mi na rękę...taka prawda :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 mar 2015, 21:30
platek rozy, dokładnie Kochana, same nie widzimy, że właściwie czasami funkcjonujemy jak normalsi. Czasami więcej robię, działam, bardziej się rozwijam, niż jedna z moich koleżanek, która do psychiatry nie chodzi i nie potrzebuje. Tylko mnie to kosztuje.
Mam czasami Plateczkowa wrażenie, że mamy rozwiązanie na wyciągnięcie ręki, że jesteśmy blisko. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 mar 2015, 21:32
jasaw, Aniu dbaj o kregoslup :********* moze troche go przesililas?Mnie u fryzjerki ciezko wysiedziec bo mnie zaczyna wlasnie szyjny bolec iz araz mam lęki w cholere . Robie przerwy i czasami wstaje sie poruszac zeby mi rece nie cierply.
Ale moja juz przyzwyczajona do moich dziwnych zachowan :)
A ja nadal wole dentyste jak fryzjera :D

-- 25 mar 2015, 21:33 --

kosmostrada, tak , tylko ze trzeba jeszcze zmienic nasze myslenie i postrzeganie siebie oraz zaakceptowac nasze zycie i funkcjonowanie takie jak teraz a z tym ciezko :why: :why: :why: :why:

-- 25 mar 2015, 21:36 --

mnie to sie wydaje moje zycie teraz takie na pol gwizdka :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 mar 2015, 21:36
jasaw, Dobry wieczór!***** Tak jak mówi Plateczkowa, aura niedobra dla kości i stawów. Mojego męża tak powalił kręgosłup, że 2 dni z łożka nie mógł wstac. Wszyscy teraz cierpimy, musimy przeczekac... Dobrze, że masz sponsora ;) i jakieś dobre ręce przyniosą Ci trochę ulgi. Ja się owijam wełną , smaruję i czekam ... :bezradny:
Ja sobie czasami sama nakładam farbę, efekt może nie jest powalający, ale zawsze lepiej.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 mar 2015, 21:38
dziękuje Wam :***** dziękuję , że jesteście
ja to chyba mam za duże oczekiwania co do terapii, dziś to T powiedziałam, ona twierdzi że czas siebie <mnie > zaakceptować a ja ze to się chyba nie uda ale bym chciała
w ogóle fajna terapeutka mi się trafiła ale mam wrażenie ze za mało odpowiedzi dostajemy na grupowej terapeuci słuchają i od czasu do czasu jakieś pytanie rzucą
mam porównanie do innych terapii na których byłam
ja boje się słuchać o sobie tego jak widzą mnie inni i tak jak Kamilko mówisz dla mnie zbyt <moje> osobiste żeby gadac przy 20osobach
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 25 mar 2015, 21:38
Cześć wszystkim !:)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 mar 2015, 21:39
amelia83, no wiec sama widzisz ********a terapia terapii nie rozwna niestety.
Ja Cie w pelni rozumiem ze masz na niej blokade bo ja tez mialam ogromna. Co innego mowic o sobie T a co innego grupie ludzi ktorzy sa w sumie obcy.

-- 25 mar 2015, 21:40 --

DarkMaster, :papa: :papa: :papa: jak sie masz?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 25 mar 2015, 21:44
platek rozy, Całkiem dobrze, a Ty? :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 mar 2015, 21:48
platek rozy, Bardzo cierpię z powodu braku możliwości pełniejszego życia ( jak kiedyś), co uniemożliwiają mi lęki - np. podróże, praca ciekawsza i bardziej rozwojowa, pełniejsze życie towarzyskie , szersze kontakty międzyludzkie, praca na rzecz innych...Wiele tego. Z tego powodu, złoszczę się, dołuję, smucę... A codzienny wózek ciągnę, raz z mniejszym wysiłkiem, raz z większym...

-- 25 mar 2015, 21:49 --

DarkMaster, Hej hej!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 mar 2015, 21:50
na dobre i na złe :mhm: :mhm:
platek rozy, :******
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 mar 2015, 21:50
DarkMaster, j a dzis niezle po ostatnich dolach i herezjach :)
kosmostrada, no wlasnie mam tak samo.Tkwie sobie teraz w jakims ograniczonym swiecie , niby chodze do znajomych i na rozne spotkania typu Targi jedzeniwoe czy chokolady , niby tworze bizu ale marze zeby miec takie pelne z ycie jak dawniej ., Chce pracowac jak wczesniej i byc calkowicie mobilna nie poograniczana zadnymi lękami irracjonalnymi.
Tez to bardzo przezywam. Placze czasami a czasami kur ...uje na ta cholerna francowata chorobe ktoraz zabrala mi cala spontanicznosc i radosc.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 mar 2015, 21:51
platek rozy, niestety ta akceptacja siebie w obecnej sytuacji jest tutaj kluczem, bez którego ciężko ruszyć dalej. Masz nad czym pracować na terapii ;)
ja mam to już za sobą w większości (przynajmniej mam taką nadzieję), bo nawet moja T. zauważyła jakiś czas temu różnicę i nie kryła pozytywnego zaskoczenia :mrgreen: spodziewała się u mnie dołu głębokości Rowu Mariańskiego , a ja pomimo problemów i objawów jej wyskoczyłam w całkiem dobrym humorze :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 mar 2015, 21:51
amelia83, Kochana a teraz masz jeszcze kicie terapeutyczna ! Masz o kogo sie troszczyc i kochac :)
Ja tez po swietach jade do Kropka do schroniska.!

Spamowa wyspa

przez amelia83 25 mar 2015, 21:52
kosmostrada, :*****

-- 25 mar 2015, 20:55 --

acherontia-styx, właśnie ...akceptacja siebie :roll:
a moja kicia to najlepsza terapia :105:
M. Luther King

Sortuj wg