Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Megi_ 05 mar 2015, 14:27
cyklopka, rozumiem :( ja mam tak rano ze sie codziennie budze po 5 i koniec spania. Nie zasne juz a nie jestem wyspana. Pewnie tez dlatego tak szybko padam wieczorem.

kosmostrada, dzis pierwszy od 2 tygodni dzień normalny :) wyjde normalnie i wszystko zdaze zrobic. Ale nie wiem czy to przez to ze juz przyzwczaiłam sie do ciagłej bieganiny czy jak bo zle sie dzis czuje jak mniej biegam i nie jestem na ciagłym dopalaczu
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2015, 14:27
amelia83, nie ajde :********* pewnie bym tam umarla :O

kosmostrada, mozlwie bo czlowiek przezywa rozne sprawy ze swojego zycia i odkopuje te niemile...:(

Ferdynand k, hey :****** Kocurasty jak sie masz???
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 05 mar 2015, 14:30
platek rozy, koszmar ciągle zapierdol tu się naucz tu napisz
najgorsze są sprawka z zajęć na których nie robisz nic w laboratorium tylko na dupie siedzisz i zadania no k....... po co spr?
żeby za...........ny urzędnik miał je......... biurokracja :hide: :silence: :why:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2015, 14:37
Ferdynand k, no urok studiow ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 05 mar 2015, 14:39
Ferdynand k, hejka :papa: megi
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 mar 2015, 14:42
Ferdynand k, Hej , Ferdziu chyba Ci podeślę mojej herbatki na nerwa... :D na całe szczęście to nie na stałe, bo kiedyś te studia wreszcie skończysz...

Megi_, Może spróbuj sobie przesuwać te godziny, co wieczór o troszkę później położenie się spać?
Ale ja w pracy też tak mam, że lepiej się czuję jak jest zapieprz.To taki chyba mechanizm obronny, odwrócenie uwagi, lepiej jak nie ma czasu na myślenie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2015, 14:54
mam ryz z truskawami i smietanka aaaaa mmmm :105:

Spamowa wyspa

przez Megi_ 05 mar 2015, 14:57
kosmostrada, mama mi to samo radziła, bo ma ten sam problem, ale to wtedy na siłe siedze i odliczam kiedy juz moge sie połozyc :(

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2015, 14:59
Megi_, ja dawniej tez chodzilam spac kolo 22 a teraz najwczesniej sie klade o polnocy ale ja ide na 10 dopiero do pracki.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 05 mar 2015, 15:04
platek rozy, ja wstaje o 6.30. Ale w sumie w weekend jest to samo,wiec nie wazne czy wstaje rano czy nie

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 mar 2015, 15:13
platek rozy, zrobiłaś mi smaka, idę zalać owsiankę.

Megi_, Chyba nerwica Cię budzi, ja miałam to w złej fazie - codziennie budziłam się o 5tej... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 mar 2015, 15:24
Megi_, a o ktorj sie kladziesz?

kosmostrada, Slonce smacznego ! Ja mialam mrozone truskawy , ktore sobie rozmrozilam , zblendowalam na taka mase z wiekszymi kawalkami i to na ryz i smietanke z cukrem waniliowym na to:)

Ide Kochani sie pakowac i mykam , oby mnie wymoty nie dorwaly na tej chokoladzie :shock: :uklon:

Do pozniej !
Ostatnio edytowano 05 mar 2015, 15:25 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez amelia83 05 mar 2015, 15:24
ja jak już zasne to spie i mogłabym spać i spać :zzz:
gdyby nie leki jakie biorę na noc to bym pewnie zle sypiała
moja mam serwuje dziś zupę brokułową
czuje się niewyrazna jakby mnie choroba brala, gardło taka połamana, mięśnie bola bleee ,spiczniała znowu jestem

kochane do której pracujecie? ;) ciekawe kiedy ja znajdę prace, będę szukała pewnie po terapii

-- 05 mar 2015, 14:26 --

platek rozy, :papa: :******
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 mar 2015, 15:27
Witajcie Kochani ! :papa: :papa:

Niedługo kończę pracę, nareszcie... bo nie miałam chwili dzisiaj spokoju. W biegu kanapka, w biegu kawa... interesanci też jacyś zniecierpliwieni, a tu każdemu trza jakiś papir wypisać :shock: nareszcie spokój i mam czas na latte kawkę i na zerknięcie na Spamową. :D

Przed chwilą zrobiły się takie ciemności egipskie i sypie wielka kasza z nieba, moment i białe dachy :shock: a do południa było słonecznie :bezradny:
no cóż,taki bywa marzec.

platek rozy, dobrze robisz, że się nie decydujesz na wyjazd do pracy... po co Ci dodatkowe stresy i lęki. Tutaj masz większe bezpieczeństwo, dom, lekarz, rodzina itp. A język to podstawa.... :bezradny:
Dobre jedzonko masz dzisiaj, takie wakacyjne, pachnące :105: .... albo głodna jestem!
Miłego spotkania przy popołudniowej czekoladzie :D

Megi_, miałam to samo ze spaniem, pobudka ciut świt i koniec spania, nawet w weekendy :shock:

kosmostrada, :papa: przyzwyczaisz się do tej herbatki, skoro ma dobre działanie, to warto nauczyć kubki smakowe tego napoju :D
Jak Twoje jelitko dzisiaj ? Moje wczoraj trochę poszalało do południa, a dzisiaj odpukać :time: niech tak zostanie.
Pewnie mi jagody pomogły... spróbuj Kochana, to super lekarstwo na jelita i kłopoty.

Sortuj wg