Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 sty 2015, 20:10
wieslawpas, amelia83 ma rację, dostałeś już tyle wskazówek, rad, że trzeba podjąć męską decyzję i ruszać do boju...bo jeśli chcesz żyć jak człowiek, wyjścia innego nie masz.
W Warszawie jest mnóstwo mozliwości, a kwitków w Zusie się już nie załatwia, bo jest ewuś, więc nie oszukaj sam siebie.
Ja, będąc w Twojej sytuacji, już dawno byłabym w szpitalu...trzeba wykonać kilka telefonów i już.
Sądzę, że większości z nas, jest po prostu przykro, bo naprawdę bardzo przejęliśmy się Twoim stanem, a Ty nie robisz nic, sorry, ale taka jest prawda.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 sty 2015, 20:14
wieslawpas, no to przejdziesz rozmowę, tylko zacznij działać w tym kierunku.

kosmostrada, jak tam Młody się czuje po kisielu? Czytałam, że kisiel się "zakotwiczył", to dobrze, coś żołądek trawi. Wiem, że przy jelitówce gorączka trzyma się dość długo, ale powyżej 38 trzeba ją zbijać.

zalatana, hej :papa: Kochana, kosmostrada dobrych rad Ci udziela, wymyśl coś fajnego na obudzenie uczuć Męża. Jak czytałam, to nie jest tak całkiem źle u Męża z tym okazywaniem uczuć... On jest bardziej zadaniowy, typowy mężczyzna jakich wielu. My kobiety oczekujemy czegoś więcej, ale tu jest ta różnica płci w innym postrzeganiu i innych pragnieniach. O tym trzeba rozmawiać z partnerem... nie wszyscy panowie się domyślają :bezradny:

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 sty 2015, 20:18
wieslawpas, :evil: :evil: ja tez mam kwalifikacyjna rozmowe przed w piątek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Maggda92 17 sty 2015, 20:23
Dobry wieczór wszystkim :papa:
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg
F31 ChAD, F21 zaburzenie schizotypowe, F60.0 osobowość paranoiczna

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2015, 20:36
Mam pomysł. Terapeutka się dziwi, że ja na terapii nie klnę, nie płaczę. To w poniedziałek będę. Doprawię nieprzemyślanymi stwierdzeniami typu: "nie lubię, kiedy inni są szczęśliwi".
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Maggda92 17 sty 2015, 20:37
cyklopka, Moja terapeutka eks- terapeutka, chyba miała serdecznie dosyć mojego płaczu, klnięcia i wariowania na terapii tak dla odmiany ;) a Ty korzystaj z terapii ile wlezie i póki możesz :mrgreen:
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 sty 2015, 20:42
Ja też witam wszystkich ciepło :D

Chciałabym, aby Wiesio w końcu zmobilizował się, ale jak widzę, to trudne dla Niego.
Ja rozumiem, że do wielu decyzji musimy dojrzeć, jednak w niektórych sytuacjach przyśpieszenie jest konieczne...

Poczytałam sobie Wasze posty i u każdego coś się dzieje, co wymaga decyzji, rezygnacji, walki...
Człowiek postawiony pod murem, albo podejmuje decydujące kroki, albo nadal męczy się.

Dzisiaj był u mnie starszy Wnuczek przez kilka godzin, bo Rodzice mieli coś do załatwienia-jak ja Go bardzo kocham :cry: Zrobiłam obiad, chwilę jeszcze posiedzieli z nami..
Jutro wpadnie młodszy...nie mniejszym darzę Go uczuciem<3 :!:

Nie czuję się najlepiej /jeszcze coś siedzi we mnie/, ale muszę za chwilkę wyjść do Biedronki, albo do Almy, by dokupić co nieco na jutrzejszy wspólny obiad...
Ostatnio edytowano 17 sty 2015, 20:47 przez jasaw, łącznie edytowano 1 raz
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Maggda92 17 sty 2015, 20:47
jasaw, Witaj :papa:
Kochana, Wiesiek już wszystko wie- co powinien robić- a co zrobi z tym dalej... Jesteśmy tu po to żeby się wspierać, ale nie zrobimy nic za kogo i nie za wszelką cenę. Mam nadzieję, że w porę się WIESIEK otrząśniesz i weźmiesz za siebie i tego Ci życzę.

Dopiero doszłam do siebie zdrowotnie fizycznie, jak dobrze, że w pracy byłam bo w domu dostaje jobla całkowitego.
Teraz relaks, jutro relaks poniedziałek do pracy :yeah: Jeszcze kilka kg muszę zrzucić na wiosnę :bezradny: Musi się udać :P
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 sty 2015, 20:52
Maggda92, zgadzam się z Tobą oczywiście...
Ja też chcę troszkę zgubić, bo nie wiem dlaczego, mam ok. 3-4 kg więcej, utrzymując tę samą dietę /cukrzyca/. Może to za sprawą problemów z tarczycą?
Od kilku dni częściej wychodzę, ćwiczę w domu, to powinno pomóc, choć wiadomo, że w moim wieku i moich chorobach, przemiana materii jest spowolniona.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sty 2015, 20:53
Maggda92, ja przy terapeutce staram się być ogarnięta, myśleć logicznie, szanować ją... a w psychodynamicznej nie tędy droga. Lepsze wyniki uzyskałam jak byłam niewyspana i plotłam od rzeczy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 sty 2015, 20:54
Moja Psychoterapetka była cudowna, rozumiałyśmy się wspaniale...często Ją wspominam ;)
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Maggda92 17 sty 2015, 21:00
jasaw, Oj kochana z hormonami to rzeczywiście może tak być że przybierasz, dobrze, że nie znacznie dużo

cyklopka, No to musisz się przemóc i postarać się pokazać co na prawdę w Tobie siedzi a nie trzymać na siłę fason :great:

jasaw, Ja chyba teraz trafiłam na fajną terapeutkę, przynajmniej tak mi się wydaje :105: spotykam się z nią na razie dosyć rzadko bo czekam w dalszym ciągu na nfz na dostanie się na terapię, ale jest na tyle ok że zapisuje mnie na spotkania i mogę na nią liczyć. Ma w sobie to coś więc liczę na to, że teraz będzie inaczej niż było
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez jasaw 17 sty 2015, 21:07
Maggda92, to bardzo ważne, wiadomo...
Moja była na tyle profesjonalna, że wyczuła moje obawy, gdy okazało się, iż dzieli nas róznica światopoglądowa i w sposób niezwykle subtelny zapewniła, że to dla Niej nie ma znaczenia...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Maggda92 17 sty 2015, 21:11
jasaw, Właśnie o to mi chodzi, o profesjonalizm i to wyczucie i w tej obecnej terapeutce to widzę. Długo muszę do niej czekać ale to nic, ważne, że mogę już teraz się z nią spotykać chociażby przegadać obecne problemy i jakoś mi lżej z tą świadomością.
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Sortuj wg