Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 sty 2015, 00:51
Ja na to nawet nie patrzę w sensie relacji między pokoleniami, tylko o brak takich reguł i poszanowania drugiego człowieka. Choćby mieli wszystko przespać i nic nie pamiętać, nie odpuszczą i nie położą się spać przy wyłączonym.

Przez ostatnie lata wierzyłam, że wyjdę za mąż i najprawdopodobniej wyjadę do innego miasta, dlatego łatwiej mi było znieść takie codzienne problemy. A teraz widzę, że do końca życia może być tak jak teraz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2015, 10:47
Witajcie :******* :papa: :papa:

Alez paskudna pogoda , sypie snieg na przemian z padajacym deszczem , szaro , buro , ponuro.
Wczoraj klecilam kolczyki ktore mialam na zamowienia , pozniej troszke tv ogladalam , uprawialam relaksacje od Ani i kolo 20 poszlam do sasiadki bo mnie zaprosila na herbatke .
Tak sie czulam spokojnie a dzis od ranca tachykardia bo zawroty mam glowy.

Esh , rece opadaja , sil brak.

Co na dzis planujecie????

Ja chcialam jechac po krzyzowki bo ponyslalamz e pocwicze swoj umysl jak i Wy Dziewczynki (Ania i mirunia) ale na taka pogode sie chyba nie wybiore.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 sty 2015, 13:06
Ja dopiero z łóżka wychodzę i pewnie dzisiaj nic nie zrobię.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 04 sty 2015, 13:22
Czesc
Wrocilam z kosciola
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sty 2015, 13:25
tosia_j, pośpiewałaś sobie kolędy? bo ja tak, też dopiero wróciłam :D

Witajcie :papa: wieje dzisiaj okrutnie, raz błyska słońce, a innym razem śnieg z deszczem... jak w marcu :shock:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 04 sty 2015, 13:32
Tak mirunia, taka jest prawda ze do kosciola glownie chodze spiewac :105:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sty 2015, 13:35
Dzień dobry!!!

Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna obudziłam się o 10tej. Mam nadzieję, że organizm po prostu odpoczywa, a nie że jest to zapowiedź chęci przespania życia, co już kiedyś przerabiałam.
U nas pogoda piękna, po wczorajszych ulewach wyszło słoneczko, normalnie jakaś nienormalna wiosna. :shock:
Ogarniam chałupę, potem pewnie wyjdę na spacer, a o 15tej przychodzą goście. I takie tam moje plany.
Wczoraj pół dnia krążyliśmy po sklepach w poszukiwaniu butów dla młodego. Nie lubię tego zbytnio, ale było o tyle fajnie, że pogadaliśmy, pośmialiśmy się, pośpiewaliśmy w samochodzie i wypiliśmy dobrą kawkę w outlecie, obiad zjedliśmy w ikei, coś się działo i razem spędziliśmy czas. A wieczorem obejrzeliśmy kolejne odcinki Lost. Nie wiedziałam, że jest 6 sezonów, calą zimę będziemy oglądac...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 04 sty 2015, 13:37
Gdzie tu zime masz kosmo....
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sty 2015, 13:51
tosia_j, cześc kochana! Ja czekam i czekam na tą zimę, bo na razie to 2 dni miałam. Ale taka pogoda jak dziś absolutnie może byc, tylko nie wiem, czy taka anomalia jest dobra dla naszego organizmu, a na pewno zakłóca rytm przyrody. Zaraz mi tulipany buchną w ogródku...

-- 04 sty 2015, 13:53 --

mirunia, Witaj kochana! Naśpiewałaś się :D i co będziesz dalej dziś robic?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 sty 2015, 13:55
kosmostrada, tosia_j, mirunia, cyklopka, :************ buziaczki dziewczyny.

Ja wlasnie siew ybieram do Biedry ale slabosc w glowie mam okropna i co chwile mam wrazenie ze sie wywracam , i jest to od nerwicy , plakac mi sie chce na to wszystko , wzielam propka malenka dawke.
Krzyzowki mam , pojechalam pod hale z e siostra ale pierniczylo mi sie w glowie strasznie.

Moze jak pobiore troszku leki to sie unormuje?

kosmostrada, uwielbiam Lostow :105: we wakacje tez zaczelam powtarzac sobie sezony na nowo :) Jeden z lepszych seriali jakie widzialam.

Milej niedzieli :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 sty 2015, 14:02
POMOCY

Kumpel pijany w trzy dupy przyniósł mi wczoraj kociaka. Kazałam mu odnieść tego kociaka skąd przyniósł to on wyrzucił za drzwi i tyle. Wczoraj kociak gdzieś uciekł, a dziś siedzi pod domem. Nie wiem co mam robić bo wszystko co bym zrobiła jest złe. Nie mogę go ani przygarnąć, ani pozostawić na tym zimnie na zewnątrz.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sty 2015, 14:16
Infinity, oj niedobrze że go ruszył, bo pewnie matka poszła po jedzenie, a teraz go nie znajdzie. Nie wiadomo, co robic... Nakarmic, napoic i może masz jakieś miejsce na zewnątrz, gdzie mogłabyś mu zrobic legowisko, żeby nie marzł. A twoje psy go pogonią?

-- 04 sty 2015, 14:18 --

platek rozy, Plateczku cześc!!! Tobie też życzę, żeby ci jakoś przyjemnie ta niedziela minęła, mimo niedomagań głowy. Kiedy idziesz znów do Madzi?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 04 sty 2015, 14:30
kosmostrada, najprawdopodobniej ktoś mu go dał. Mama się do niego dodzwoniła. O dziwo trzeźwy. Przyjdzie po kociaka, a jak nie to mu go zaniosę.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sty 2015, 14:49
Infinity, No i słusznie, niech go odłoży na miejsce, matka prawdopodobnie po niego przyjdzie. Jak masz czym, to go nakarm, bo pewnie nic nie jadł od wczoraj.
S. Beckett

Sortuj wg