Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 gru 2014, 19:04
cyklopka, rozbawiłas mnie
ide papaczec na dr housa
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 gru 2014, 19:06
amelia83 napisał(a):wiecie, co zazdroszczę tym, którzy zdążyli coś osiągnąć, mieć rodziny, pokończyć studia itp. zanim zachorowali , może to niesprawiedliwe ale wolałabym być w tej grupie

Rozumiem. Ja w prawdzie nie uważam, żebym "zachorowała", raczej zaburzenia mam od dzieciństwa, ale miałam ostatnio ataki lęku związane z tym, że nie założyłam rodziny. Nic ci mądrego nie powiem, bo wtedy też mi "racjonalne" argumenty nie trafiały. Zresztą twierdzenie, "kiedyś założysz rodzinę, bo przecież nie każdy musi w wieku 23 lat" to jest w gruncie rzeczy p*%dolenie kotka za pomocą młotka, bo nikt nie wie, co będzie kiedyś, albo co mogłoby się potoczyć inaczej.

Ale generalnie rozumiem i tyle ze swej strony.
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 gru 2014, 19:18
amelia83, postaraj się pouczyc, bo to odwróci twoją uwagę od złego samopoczucia. Dobre oceny są fajne i podbudowujące, ale naprawdę nie są niezbędne żeby zaliczyc i miec frajdę z chodzenia do szkoły.

cyklopka, :D twoja znajoma przebiła wszystkie moje!
Ja lubię pochodzic bez makijażu, bo potem mam frajdę, jak go zrobię i taka piękna jestem! :mrgreen: A nie odwrotnie, zmywanie makijażu i myśl - ale ze mnie purchawa... Teraz codziennie chodzę do pracy, więc co rano będę się malowac, ale i tak nie mam Bóg wie jakiej tapety. Zajmuje mi to kilka minut plus przejechanie szczotką po łbie, psik perfum i już śmigam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 gru 2014, 19:19
hej
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 gru 2014, 19:23
Ferdynand k, hej hej! Możemy z tobą pociągnąc temat makijażu ;) - lubisz jak dziewczyna jest pomalowana?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 gru 2014, 19:29
A wracając do kwestii włosów, mimo że do niedawna długie były bardzo modne w rozpuszczonych nie wyglądam jak gwiazda, bo spadają ciężarem na przód, plączą się pod spodem, w luźno związanym ogonie wyglądają troszkę jak zaniedbane, upiąć ich sama nie umiem. Zauważyłam, że 90% dziewczyn potrafi wziąć włosy do góry jedną ręką, w drugiej gumkę i bez lustra związać sobie luźny hipsterski koczek. Mnie połowa włosów by uciekła z tej gumki, przód by się rozwarstwił a spód poplątał, nadto mam taką linię włosów, gdzie boki czoła są cofnięte, na środek czoła zachodzi taki czubek i tam włosów jest więcej, dlatego jest nierówno ilościowo jak je zaczesuję do góry, no i też nie jest to za piękne.

Ostatni rok zapuszczałam, bo nie wypaliła mi fryzura jaką wtedy chciałam zrobić, poza tym nie miałam humoru i teraz będzie w sam raz dla fundacji, bo są już na tyle długie. Osobiście nie lubię peruk z prawdziwych włosów, sama bym nie nosiła, ale jeśli to kogoś uszczęśliwi to zostanę dawcą.

Już oddawałam krew, będą włosy, a najchętniej oddałabym mocz jako surowiec do produkcji kosmetyków z mocznikiem :lol:

Za to umiem się bez lustra pomalować, ba, nawet uważam, że osoby, które tego nie potrafią powinny skonsultować się z neurologiem :twisted:

-- 01 gru 2014, 18:33 --

kosmostrada napisał(a):amelia83, postaraj się pouczyc, bo to odwróci twoją uwagę od złego samopoczucia. Dobre oceny są fajne i podbudowujące, ale naprawdę nie są niezbędne żeby zaliczyc i miec frajdę z chodzenia do szkoły.

cyklopka, :D twoja znajoma przebiła wszystkie moje!
Ja lubię pochodzic bez makijażu, bo potem mam frajdę, jak go zrobię i taka piękna jestem! :mrgreen: A nie odwrotnie, zmywanie makijażu i myśl - ale ze mnie purchawa... Teraz codziennie chodzę do pracy, więc co rano będę się malowac, ale i tak nie mam Bóg wie jakiej tapety. Zajmuje mi to kilka minut plus przejechanie szczotką po łbie, psik perfum i już śmigam.

O, to to! Ja właśnie prostuję włosy i maluję całe oczy tylko jak jest po temu okazja. Zastanawiam się, czy te moje koleżanki za 5-10 lat nie wylądują na jakiejś terapii. Bo one chyba akceptują siebie warunkowo :bezradny:

A co do frajdy z ocen, macie jakiś patent na koleżankę, która panikuje, słabnie, chce uciekać ze sprawdzianu, a potem ma piąteczkę? Obracanie w żart nic nie dało, więc obawiam się, że następnym razem każę jej stulić twarz :roll:

-- 01 gru 2014, 18:34 --

Ferdynand k, cześć, możemy pogadać o pochodzeniu składników chemicznych w kosmetykach :great:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 gru 2014, 19:38
witajcie:* ja dzisiaj cos swiruje... mam leki ze zwariuje i nawet juz sobie wyobrazam dziwne scenariusze... koszmar...
co do zalozenia rodziny przed choroba hmmn powiem Wam ze ja jestem chora odkad pamietam moze bez diagnozy ale zawsze strachliwa itd moja choroba miala juz rozne etapy i rozne natezenie... w wieku 16 lat byly leki na tle zdrowotnym potem przerwa na trzy lata na znalezienie milosci potem znowu leku na tle zdrowotnym ciaza w ciazy leki przerobily sie w leki na tle ze cos zrobie komus lub sobie... teraz dalej dominuja leki na pukcie wariactwa schizofremii i ze sobie cos zrobie... co poradzic... z niektorymi nauczylam sie sobie eadzic z innymi nie co dalej czas pokaze

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 gru 2014, 19:38
kosmostrada, lubię byle nie za mocno
ufffff miałem stresujący dzień :roll:

-- 01 gru 2014, 19:40 --

cyklopka, witaminy rozp w tłuszczach i gliceryna to często w kosmetykach
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 gru 2014, 19:42
Hey Kochani:************ buziam Was Wszystkich.

Ja sie tak poszwendalam po domu , jestem lekko senna bo malo spalam . Po pieniadze mam isc 10 grudnia.

Jutro jade sie rozmowic czy mi zaplaca za te badania i przyjmia w sklepie.

A w ogole to ja sie lubie malowac ale bez makijazu tez wyjde do ludzi ;)

-- 01 gru 2014, 19:47 --

Znalazlam taki przepis http://smakuje.blox.pl/2013/11/Sernik-p ... nowym.html i normalnie musze to ciacho zrobic bo mam jezyk na kapcaich usliniony :105: :mrgreen: :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 gru 2014, 19:52
Ferdynand k, mam witaminy rozpuszczalne w tłuszczach i w kremie, i doustnie, bo ponoć osłonowo na komórki nerwowe.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 gru 2014, 19:54
ja lubie ladnie wygladac ale dosc czesto chodze bez makijazu szczegolnie latem

-- 01 gru 2014, 19:56 --

co za dzien ciezki... zreszta wczoraj tez juz sie kiepsko czulam... moze to dlatego ze przezywam sobotni wyjazd meza juz sie wlaczyla lampeczka i mozliwe czarne scenariusze jakie moga sie wydarzyc gdy go nie bedzie

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 gru 2014, 20:33
cyklopka, fajne kosmetyki kupilas, z jakiej firmy ten zelik do mycia? :105:

chocovanilla, hey hey , ja przezywam za kazdym razem jak ide na rozmowe kwalifikacyjna. Chcialabym to mniej przezywac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 gru 2014, 20:37
cyklopka, dziękuję :**** a te kicie jakie fajne
co do makijażu to używam podkładu, tuszu do rzęs i rózu na poliki ewentualnie kredka do oczu, do pracy maluje się ale zdazy się ze pojde bez mejkapu , nie ma takiego znaczenia na spacer, do sklepu lub po domu się nie maluję , ogólnie to dużo lepiej wyglądam rano a wieczorem zmęczona wyglądam jak poważnie chora i te moje przestraszone oczy których nienawidzę a tego to nie zatuszuje niczym
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 gru 2014, 20:39
platek rozy, przeżywam a pisze przezywam myślałem że
klniesz sobie ja mam często tak
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg