Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 06 wrz 2014, 12:25
kosmostrada, ty kupujesz czy sklep swój masz/ ? :hide:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 wrz 2014, 12:27
xxdaisyxx, i powiesz mamie o swoim problemie? jak myslisz jak to może przyjąć..?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 12:28
Ferdynand k, czepiasz się ferdek , piszę skrótami myślowymi, mogę specjalnie dla ciebie napisac "lumpek umiejscowiony nieopodal mojego domu, w którym czasami kupuję" ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 06 wrz 2014, 12:31
kosmostrada, to ohydne ktoś to nosił i upokarzające :hide:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 12:32
amelia83, miałam jej nie mówić w ogóle, ale zaczęłaby podejrzewać z czasem że odcinam się od rodziny, że już nie odwiedzam. Wczoraj przez telefon już wybuchłam płaczem jak z nią rozmawiałam i wstępnie jej powiedziałam co mi jest :(. Ale oczywiście, że będzie dobrze, żebym się nie martwiła, że jestem silna ;). Ale wiadomo, że kto tego nie przeżył to nie wie że pocieszenie "weź się w garść" nic mi nie da :roll:.

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 wrz 2014, 12:32
Ferdynand k, przecież wypierzemy i czemu ochydne :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 12:34
xxdaisyxx, mi to przyniosło ulgę, jak poinformowałam rodzinę i przyjaciół, co się ze mną dzieje. Nie muszę nic udawac i wymyślac jakiś dziwnych usprawiedliwień, dlaczego np. nie mogę czegoś zrobic. Mama się nie martwi że mam anoreksję lub raka, tylko wie, że tak schudłam przez uboki leków. Przyjaciele wiedzą, że ich nie olewam, tylko mam problem.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 wrz 2014, 12:36
moi przyjaciele i rodzina wie, ja choruje od 12 lat ciężko byłoby to ukryc przez tyle lat
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 12:40
Ferdynand k - Nie kupiłabym na rynku ze stosu śmierdzących szmat, ale czysty schludny lumpek, odkażone ciuchy, w domu pralkę mam, w czym problem. W dobie konsumpcjonizmu i ewidentnego żerowania na nas przez wielkie koncerny( porównaj jakośc i koszt wyprodukowania spodni, czy bluzki, a ich cenę w sklepie) uważam to za chwalebne. Wynika to nie do końca z zasobnosci mojego portfela, ile z filozofii życiowej.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 wrz 2014, 12:45
kosmostrada, ja od zawsze kupowałam w lumpkach uwielbiam oryginalne ciuszki nietypowe :105:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 wrz 2014, 12:46
kosmostrada, uszperalas cos? :mrgreen: :mrgreen:
Ja tez uwielbiam ciuszki z ciuszkolandu , mam wiekszosc szafy z niego i jakos grzyba ani innego syfu nie zalapalam nigdy.
Mam markowe ciuchy , dobrej jakosci i za grosze.
W zyciu bym za spodnie nie dala 200 zl (tyle kosztowaly te moje boyfriendy w cubusie) ja dalam 10 zl. Zawsze tez bylam i jestem chwalona za styl i wiele moich ubran kolezankom i kolegom sie podoba .
W sklepie tez ciuchy sa mierzone , niejednokrotnie dziewczyny ponosza chwile ciuch pozniej doczepiaja metke i zwracaja do sklepu spowrotem.
Nowe zawsze kupuje tylko buty , bielizne , rajstopy , skarpetki.... A tak ciuszkolandy i ewentualnie wyprzedaze w sklepach . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez xxdaisyxx 06 wrz 2014, 12:48
kosmostrada,amelia83, no mam nadzieje że przyniesie mi to troszke ulgi. W dodatku, że to jednak mama. Po rozmowie z psychologiem nasunęła mi się myśl, żeby to zrobić i rzeczywiście to jest dobry pomysł :D. Chciałam ją chronić przed zmartwieniem, ale z drugiej strony pewnie miałaby żal, że ja się gdzieś z dala męczyłam, a ona nie wiedziała i nie mogła mi pomóc :roll:.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 06 wrz 2014, 13:06
kosmostrada, mogę kupić tanie ale nie używane
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2014, 17:37
No i miodki ulubione kupione, gryczany, wielokwiat i malina leśna. Boskie. Po powrocie niestety złapał mnie śpik i musiałam drzemkę uskutecznic.

Wracając do tematu ciuchowego, zgadzam się z dziewczynami, że jednym z istotnych argumentów za kupowaniem lumpkowym, jest również fakt, że człowiek może za niewielkie pieniądze ubrac się oryginalnie.
Nie dla wszystkich jest to istotne, wręcz przeciwnie, mam znajomą, która wydaje fortunę , coby nosic dokładnie to, co celebrytki.
S. Beckett

Sortuj wg