Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 wrz 2014, 18:17
Coś czułam, że się jakaś większa chryja szykuje... Mnie i lekarka i terapeutka mówiła, żebym teraz nie robiła nic pochopnego, ale cóż... nie dotyczy rodziców i innych takich.

Na terapii byłam, umówiłam się na korepetycje z mamą jednej dziewczynki, a teraz chyba idę na papierosika, bo w sumie do jutra może się nie ostać kamień na kamieniu :shock: (Przepraszam, że tak niekonkretnie się wyrażam, ale do tej pory unikałam mówienia o mojej sytuacji życiowej, bo raz że ktoś mógłby przeczytać, a dwa żeby nikt z forum nie próbował mi rozwiązać...)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2014, 18:33
platek rozy napisał(a):mirunia, Pomysl Slonce nad ta Betahistina , chyba Ania ma na bazie tej substancji lek teraz.Tak mi sie cos kojarzy . Mowila ze troche jej pomaga w zawrotach.

Aniu (jasaw), jeżeli zaglądasz tutaj, to napisz Kochana, czy bierzesz tą Betahistine (czy coś podobnego?) i czy pomaga Ci na zawroty głowy?
Poczytałam o niej trochę w necie i jest to lek na zaburzenia błędnika, chorobę Meniera...
Aniu jak wyglądają Twoje zawroty, czy masz je codziennie, czy minęły już?

-- 01 wrz 2014, 18:51 --

platek rozy, nie odzywałam się w weekend, bo nie najlepiej się czułam... w sobotę po obiedzie leżałam pod kocem i biadoliłam. W niedzielę byłam z Bratową (przyszła po mnie) u Bratanka na dobrych ciastach weselnych (był z żoną na weselu). Pobawiłam się trochę z maluchami i z bólem głowy wróciłam do domu. :silence: prawie codziennie boli mnie głowa z tyłu od kr. szyjnego. :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 19:38
mirunia, Kochana tak myslalam ze pewnie nie za dobrze sie czujesz :********* Powiem Ci tak o betahistinie _ wspomagajaco bralam ja tez razem z vicebrolem przy zawrotach od szyjnego(mialam wtedy ogromne nasilenie). Przepisuja ja przy zawrotach przy roznych schorzeniach.Moze to i jeszcze jakis inny lek do tego i bedzie lepiej?Warto spytac lekarza.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2014, 20:03
platek rozy, Płatuś Kochana, dziękuję za wsparcie i porady farmakologiczne. Wspomnę o tym neurolożce i zapytam o ten lek. Wszystkiego będę próbowała.
Mam już namiary na osteopatę -terapia manualna. Muszę tylko napisać maila do Niego z wynikiem MR i zapytać, czy będzie mógł mi pomóc. W moim mieście nie ma osteopaty, jest ok. 50km ode mnie, więc najpierw skontaktuję się mailowo i telefonicznie. Tak bym chciała, żeby mi pomógł w tych moich dolegliwościach, bo jeszcze trochę i oszaleję :hide: czasami przestaję kontaktować.......

-- 01 wrz 2014, 20:13 --

Płatku, co robiłaś sobie u kosmetyczki, masażyk? maseczki? czy oczyszczanie? pewnie fajny relaks.... dałaś radę?

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 20:28
cześć :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 20:37
mirunia, Kochana zapytaj :*********** i mnie manualne nastawianie pomoglo ale robil to zaufany fizykoteraputa . Tylko do niego chodze na zabiegi . Innym sie nie dam dotknac :x bo juz mialam pogorszenie po jednych zabiegach u takiej starszej pani.
U kosmetyczki robilam zabieg nawilzajacy na twarz ---wygralam kupon za 60 zl.
Moglam wybrac to albo oczyszczanie ale pani stwierdzila ze mam przesuszona skore i zrobila mi ten zabieg. Nie lezalam jak to jest w zwyczaju bo na plasko ja lezec na wznak nie dam rady . Siedzialam sobie wygodnie i rozmawialam z pania kosmetyczka :) Oczywiscie pierwsze co moja reakcja byla nie dam rady nie wysiedze ale nawet wysiedzialam . Okolo 30 minut taki zabieg plus pani mi masaz twarzy zrobila jeszcze .

Wyszlam zrelaksowana :shock: :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2014, 20:50
Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 20:50
mirunia, Kochana jeszcze jedno ...., jak sie denerwujemy i jestesmy wyleknione , mamy ogromnie spiete miesnie kapturowe i szyjne , to nasila bole glowy i zawroty. Mysle ze masaze rozluzniajace bylyby tez wskazane :****** mnie pomagalay. Mialam na poczatku masaz rozluzniajacy bo bylam tak spieta i wylekniona ze znow bedzie gorzej z zawrotami ze musial fizykoteraputa zeby ze mna popracowac najpierw rozluznic miesnie. Nie dalo sie inaczej:*************

-- 01 wrz 2014, 20:50 --

JERZY1962, Dobrej Nocy Jurku :papa: :papa: :papa: Spij spokojnie :******

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 wrz 2014, 20:53
platek rozy, :D :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Doberman 01 wrz 2014, 20:57
Witam.
Doberman

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2014, 21:06
platek rozy, Zgadza się, stres, nerwy bardzo spinają mięśnie karku i szyi, plus pochylona głowa nad wszelkimi pracami, czy to w domu, czy przy biurku w pracy.
Teraz u mnie do masażysty nie pójdę, mam zabronione masaże. Dopiero ten osteopata będzie wiedział jak rozluźnić wszelkie mięśnie i powięzi.
W tym tygodniu czeka mnie załatwianie neurologa i kontakt mailowo/tel. z osteopatą... oby chciał mnie przyjąć i pomóc.
Kiedyś często chodziłam na masaże i też mi pomagały, ale teraz neurochirurg mi zabronił, żeby nie pogorszyć. :bezradny:
Ciepły prysznic trochę pomaga, bo rozluźnia.

Idę zaraz do łóżka Kochana... dobrej nocki :papa:

Spamowa wyspa

przez jasaw 01 wrz 2014, 21:51
mirunia, jestem...trochę drzemałam po obiedzie, przed chwilą wróciłam z Biedronki, bo lubię, gdy jest niewiele osób w sklepie. macie rację Kochane, że nie ma co na siłę udawać mocnej-uświadomilyście mi to. Dzisiaj miałam taki dzień-mam do tego prawo przecież...!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 22:17
mirunia, Kochana to moze te manuale Ci pomoga , oby , bede trzymala kciuki zeby sie udalo :*********** :great: :great:

jasaw, Slonce nawet zdrowi maja takie dni i kazdy ma do nich prawo.Tego pewnie potrzebowalas :********* Poplakac sobie i takie dni tez saw zyciu potrzebne .

Buziaczki Dziewczynki . Spokojnej Nocy : :papa: :papa: :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Makabra 01 wrz 2014, 22:31
Dobrej nocy i miłego dnia :*
Makabra

Sortuj wg