Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 14:53
jasaw napisał(a):Dzisiaj mam goszy dzień. Chce mi się płakać, nie mam siły...już denerwuje mnie ta moja niemoc. Tyle do zrobienia, tak wiele do zobaczenia, a ja siedzę w domu...
W rozmowie z Synem poryczałam się, nie chciałam tego, ale gdy zapytał mnie, jak się czuję, wzruszyłam się i pękłam :why: Nie chcę Ich stresować...
Wiem, że to minie. Wiadomo, że idealnie nie będzie, ale na pewno lepiej trochę.

Kochana niestety zawsze bedziemy miec te gorsze dni i te lepsze , ja mam to samo, w sobote totalnie dzien do dupy za przeproszeniem , lęki o przyszlosc duze ... Wczoraj juz niebo lepiej sie czulam.
Dzis pozalatwialam mnostwo spraw bo i bank i dwie biblioteki i pasmanterie z kaboszonami i sklep spozywczy a ide jeszcze do kosmetyczki --- wygralam kupon na 60 zl i ide sobie sprawic przyjemnosci troche i mam nadzieje ze dam rade ;)

Przykro mi ze tak sie zle dzis czujesz. Miewam momenty baaa nawet dni cale ze tez sobie wyrzucam ze dawniej robilam to czy to a teraz w porownaniu do tamtej aktywnosci moja jest niska. Staram sie cieszyc z tego co mi sie udaje zrobic , funkcjonowac ale chcialabym pozbyc sie tego balastu ze swojej glowy , tych czarnych mysli i lękow bo one gdzies w ktorym s momencie sie pojawiaja chocby na kilka dni (teraz mialam poltora miesiaca spokoju)Wiem ze znikna ale juz mnie wkurza ta ciagla nad soba orka.
Bo innym zwykle rzeczy przychodza latwo.Aniu :***************** tule Cie goraco:************
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez jasaw 01 wrz 2014, 15:30
platek rozy, Dziękuję Kamilko, bardzo mi pomogłaś, bo tylko ktoś, kto miewa podobne problemy, może zrozumieć nas naprawdę. Nie chcę zamęczać Męża, który bardzo przeżywa moje smutki, właściwie dzięki Niemu funkcjonuję jako tako.
Moja Droga, to przejściowe stany, wiadomo, ale męczą czasem potwornie. Szczególnie, gdy nałoży się na to gorsza forma fizyczna.
Kamilko, wsparcie osób nam życzliwych jest bardzo potrzebne. Cieszmy się, że mamy Ich obok siebie :!: :!: :!:
Jeszcze raz dziekuję Ci bardzo...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 15:48
hejka wróciłam ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 16:00
amelia83, :************ Hey jak kawka?

jasaw, Aniu poza tym nie staraj sie byc calyc zas silna bo i tak taka jestes chociaz pewnie wydaje Ci sie inaczej :*********** czasami trzeba sobie pozwolic na takie chwile ze wlasnie poplaczemy , do bliskich bo to tez przynosi ulge. Daje sile, w jakis sposob oczyszcza.
:*********
Ostatnio edytowano 01 wrz 2014, 16:02 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 16:01
platek rozy, hejka, byłam na spacerze z koleżanką nie poszłysmy na kawę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 16:03
amelia83, spacerki lubie ogromnie :105: :105: u mnie dzis taka pogoda malo spacerkowa ale bylam pol dnia na meiscie wiec i tak spacerowalam za roznymi sprawami :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 16:04
platek rozy, :D
ja jureo polecę do apteki, od piątku bede brała inny lek
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 16:20
amelia83, Kochana zeby bylo tylko lepiej na wenli :great: :great: :***********Patrz na fb ile ksiazek dzis przytargalam :105:

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 16:27
platek rozy, widziałam, duuuużo :mrgreen:
ja teraz czytam ewa woydyłło byc człowiekiem, żyć z depresja a nie w depresji

-- 01 wrz 2014, 15:28 --

dzis tez byłam w bibliotece, chciłam sie zapisac ale dlatego ze nie jestem zameldowana na stałe w gdyni kaucja za ksiązkę 20 zloty :shock:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 16:32
amelia83, Tak niestety jest ze kaucje trzeba placic wtedy ....

Kupowalam Buty szczescia w prezencie dla kolezanki :********* Tez jej se podobala --- juz przeczytala.
A ja dzis misz masz wzielam bo jest i beletrystyka i psychologia.
I Horror :D gdyz wzielam Kinga :D Oczywiscie nie ominelam takze Piekary i kolejnego tomu O Inkwizytorze Mordimerze :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobra lece cos zjesc , herbatka i do kosmetyczki na 18 pedze . Oraz paczusie z poczty pozniej odebrac (chyba mi przyjszly perfumki bo zamawialam darmowe probencje Bossa ) :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2014, 16:44
jasaw, platek rozy, amelia83, witajcie Dziewczynki Kochane :papa: :papa: :papa: dawno nie zaglądałam do Was :papa:

jasaw, Kochana tulę cie mocno... to dobrze, że mogłaś sobie popłakać i ulżyć napięciom i dołkom. Tak jak pisze Płatek, to pomaga oczyścić się ze złych emocji i niemocy. Przyjdą lepsze chwile i dni, że poczujesz spokój i poprawę nastroju.
Poza tym ta chęć bycia silną też nie jest taka znowu dobra... wiem, bo też tak mam, że staram się nie pokazywać co "siedzi" we mnie w środku i wtedy jeszcze gorzej jestem napięta i zdołowana. Tak, że pozwólmy sobie na chwile słabości, chociaż ja zapomniałam już jak się płacze, czasami mam tylko łzy pod powiekami i gorycz w sercu, ale jestem sama i nie mam komu się wypłakać. Bratowej i Bratankowi żalę się czasami, że: źle się czuję, nie mam siły, chce mi się płakać, w głowie mi się kręci.... ale cóż, tylko na skargach się kończy, bo cóż oni mogą? Wezmą mnie czasem do siebie na herbatkę lub na spacer... to też dużo, bo są ze mną, a ja z nimi.

platek rozy, :papa: dobrze Cię widzieć na forum Kochana, czytam i podziwiam Twoje "wyczyny", widać, że się bardzo starasz trzymać pionu... i oby tak dalej! :great: jeszcze wspierasz innych... wspierajmy się, bo nikt inny naszego stanu nie rozumie jak my siebie wzajemnie.

Byłam dzisiaj w godz. pracy u lek. rodzinnej, dostałam skierowanie do neurologa i na ogólne badania oraz receptę na leki od ciśnienia.
Teraz muszę dzwonić i zarejestrować się do tego neurologa, ciekawe jak długo poczekam na wizytę.
Zawroty dalej mnie męczą, "wozi" mną jak cholera.... to od kręgosłupa i nerwicy też. Jak leżę jest w porządku, gorzej z chodzeniem.
W nogach też nie mam zbyt siły, ta nerwica wykańcza wszystko.

To ponarzekałam trochę, muszę komuś to wyrzucić z siebie. :(
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 16:57
mirunia, :*************** jak Cie zobaczylam na forum to musialam wejsc i napisac :mrgreen: :mrgreen: Kochana juz mialam dzis pisac czemu weeekend sie nie odzywalas , bo sie o Ciebie martwilam :nono: :nono: Chcialabym zeby te zawroty Ci minely :**********

Pomysl Slonce nad ta Betahistina , chyba Ania ma na bazie tej substancji lek teraz.Tak mi sie cos kojarzy . Mowila ze troche jej pomaga w zawrotach.

Ja wlasnie zajadam , popijam herbatke i zbiore sie niebawem.

Martwie sie bo mam dostac sroda, czwartek @ wiec zas mnie czeka potworna migrena :x :x sil na nia brakuje , nie wiem w jakim stanie bede i jak silny teraz bedzie atak migrenowy. Jakos coraz sa gorsze te dni.Najgorsze wtedy mam zawroty i wymioty. Bleeeh

Mam wizyte w poradni leczenia bolu ale na koniec pazdziernika , moze tam cos wymysla.

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 wrz 2014, 17:03
platek rozy, buty szczęścia też mam fajna ;) mirunia, hej :))
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2014, 17:11
amelia83, Po Twojej rekomendacji ja kupilam :mrgreen: pisalas ze dobra to zdecydowalam sie na nia i kolezanka zadowolona z prezentu .

Lece Kobietki :***********Trzymajcie sie cieplutko :papa: :papa: :papa:

Sortuj wg