Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 cze 2014, 10:06
dobra dobra Obrazek

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2014, 10:32
Witajcie :papa: :papa: :papa:

U mnie pogoda sie zmienila dosc diametralnie , jest chlodno i zanosi sie na deszczowy dzien.
Fajnie odsapnac od upalu ale nie od razu musi lac:P

Wiem , wiem polakom nie dogodzi . :mrgreen: Lubie ciepelko i slonko ale w granicach rozsadku czyli jakies 25- 26 stopni.
:great: :great: :great:

Milego dnia zycze!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 10:38
platek rozy, :****

Ja dziś roztrzęsiona :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2014, 10:55
Witajcie przy czwartku :papa: :papa:

platek rozy, u mnie też jest chłodniej i pochmurno, przed chwilą pokropiło tylko troszkę i przestało. :roll:
Wzięłam dzisiaj i jutro wolne, zaraz wychodzę porobić opłaty - podsumowałam i wydam dzisiaj ponad 650.- skąd tu brać tyle jak zarobki są niskie a rachunki coraz wyższe? Zaczynam się i tym martwić, bo wizyty prywatne do lekarzy też pochłaniają sporo + leki...

Infinity, co się stało, dlaczego roztrzęsiona?

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 11:08
mirunia, nie wiem

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2014, 13:44
mirunia, :************** jak dzis samopoczucie?

Infinity, :***************

Dzwonilam do dzialu orzecznictwa, nie dostalam swiadczenia
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2014, 14:23
platek rozy, przykro mi, że nie masz dalej świadczenia. :( Teraz musisz się chyba zarejestrować w UP jako bezrobotny, żeby dostać zasiłek i być ubezpieczoną... z czegoś trzeba żyć i leczyć się. :( Jakie masz plany, co zrobisz?

Czuję się dzisiaj trochę lepiej, mam mniejsze zawroty głowy... ale nadal są. Pozałatwiałam sporo spraw, porobiłam opłaty, zakupy w markecie, aptece, byłam na targu po warzywka. Teraz gotuję fasolkę szparagową, do tego sadzone jajo i kefir. Nie mam sił stać przy kuchni i pitrasić jakieś mięcho. W sobotę coś wymyślę treściwszego na 2-3 dni. Dzięki Bogu dzisiaj nieco lepiej ze mną i pogoda taka fajna... w sam raz.

platek rozy, poradź się kogoś co z tym fantem dalej zrobić :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2014, 14:28
mirunia, Ciesze sie ze lepiej sie czujesz ;**************** :)))) ja wczoraj mialam taki obiadek :mrgreen:

Jutro jade do MOPS z papierami ktore mam od lekarzy , z kartami szpitalnymi i wypisami ze szpitala. Bo nie mam teraz zadnego dochodu wiec zapytam u nich i wypisze wniosek o pieniazki na leki , na jedzenie i na dofinansowanie do oplat.

Na bezrobociu moge tylko sie ubezpieczyc nbie mam prawa do zasilku , a i jesli nie mam zdolnosci do pracy podpisanej od lekarza a ten od kregoslupa nie wiem czy mi podpisze to nie beda mnie ubezpieczac tez na bezrobocou jako osobe ktora jest niezdolna do pracy i o to musze podpytac. Koelzanke wypisali wlasnie z bezrobocia bo jej lekarz nie dal zswiadczenia ze jest do pracy zdolna .

Spamowa wyspa

przez hania33 12 cze 2014, 14:44
Witam Was :D

platek rozy, Przykro mi , ze tak Cie urządzili , ja również tak miałam bylam niezdolna do pracy , lekarz mi zdolności nie chcial wypisac ..biuro pracy mnie zarejestrowało , jak dostałam stopien niepełnosprawności..lecz przez to wszystko wiecej stracilam zdrowia niz to warte bylo..pozniej z 2 grupa dopiero MOPS dal mi na leki..i przyznał comiesięczne świadczenie.

-- 12 cze 2014, 14:50 --

platek rozy, W MOPS mozesz pokazac im wszystko , lecz i tak przyjdzie pracownik do Ciebie do domu .
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2014, 14:53
hania33, Dzieki Haniu :*************
Az musialam zapalic na to konto.... Musze sobie poradzic jakos tylko nie wiem jeszcze za barzo jak to wszytsko sie ulozy . Odwolania nie skladam bo nie mam sil znow przechodzic przez tabun komisji a koniec koncow pewnie niewiele uzyskam.

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 14:53
platek rozy, 10 lat nie paliłaś :evil:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2014, 14:54
hania33, wiem , wiem Haniu , a w domu akurat mam jak mam czyli zadnych rewelacji a nawet jest biednie.

-- 12 cze 2014, 14:54 --

Infinity, trudno , poszlam kupilam paczke bo musialam cos zrobic i pomyslec. Nie zaczne palic :)

Spamowa wyspa

przez hania33 12 cze 2014, 14:54
platek rozy, Wspolczuje Tobie bardzo , wiem co to znaczy mialam tak samo ****tule mocno*** Jak bedziesz chciala cos wiedziec wiecej , pisz ****
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 14:55
platek rozy, jasne, od jednego się zaczyna. Nie ładnie płatuś :nono:

Sortuj wg