Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 wrz 2016, 17:30
Lusesita Dolores napisał(a):Od wczoraj bolą mnie strasznie kolana:( nie przy chodzeniu , tylko jak mam usiaść.

No bo w ten czas kolana są najbardziej nadwyrężone i dlatego Cię bolą, to nie reumatyzm, przejdzie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 18:50
na_leśnik, ja mam wykupione mieszkanie i płacę 650 zł/m + ogrzewanie wody 2 razy w roku, niemało również. A metrów mam aż / :mrgreen: / 35. Wynajęcie 1 pokoju u kogoś to ok.1000 zł, a mieszkanie takie jak moje to 2 tyś.

platek rozy, przeżyłaś ostatnio sporo, tak jak piszesz, głowa niewłaściwie ustawiona i kręgi szyjne rozjechane...może relaksajce pomogłyby Ci, czy nie lubisz?
Ostatnio edytowano 16 wrz 2016, 18:57 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 wrz 2016, 18:56
Ściskam wszystkich, dobrze was widzieć, piszę szybko, bo zaraz manuk wyskoczy.

Byłam doglądać remontu, był pan Mirek Junior od elektryki, nawet niebrzydki :105: Jacyś zdesperowani ludzie odkupili podarte łóżko. Miałam godzinę dla siebie, zrobiłam rundę po osiedlu, bez żadnego planu miasta (zapomniałam fona) znalazłam 7 aptek, w 6 nikogo nie szukali, ostatnia to była sieciówka (do sieciówek i tak będę aplikować przez centralę), ale i tak zaszłam, bo blisko, miły pan mówi, że w sumie szukali, ale już znaleźli, zresztą na staż, a ja mówię, że ja też na staż, to on się ożywił, daj pani CV, bo z tamtą jeszcze nieugadane, w poniedziałek przekaże kierowniczce. Może będą woleli mieć wybór, bo np. tamta osoba może być tylko po szkole, a ja dużo ciekawych i odpowiedzialnych rzeczy robiłam. No nic, tylko się modlić. :uklon: :uklon: :angel: :zonk:

Kierownik ze spółdzielni za flaszkę pozwolił dzisiaj zrobić kaloryfery. ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 19:00
cyklopka, oby się udało, bo wiadomo, że praca blisko domu to połowa szczęścia :D Chyba zrobiłas na nim dobre wrażenie :lol: , więc szansa jest :yeah: - zresztą nie dziwię się :D
Ostatnio edytowano 16 wrz 2016, 19:01 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 wrz 2016, 19:00
Witam podwieczornie!

Nie ma to jak popołudnie przy piątku w domowym zaciszu. :yeah: Zjadłam obiad, podlałam solidnie kwiaty na balkonie, bo zaczynała się sahara... teraz rooibos i odsapka. Perspektywa dwóch dni wolnych bardzo mnie cieszy. :D Oby pogoda dopisała.

platek rozy, szkoda, że nie byłaś w stanie iść na tę rozmowę, ale rozumiem. Kołomyja w głowie nie nastraja na takie spotkania.
Płatuś, a może jakoś w nocy źle miałaś ułożoną głowę, bo ja tak często miewam, że za bardzo pochylam ją do dołu przy spaniu na boku i wtedy gwarantowane zawroty w ciągu dnia.
Kilka godzin dziennie w kołnierzu powinno Ci pomóc, plus spacery, żeby cały kręgosłup mógł pracować w fizjologicznej pozycji.
Ściskam mocno i trzymaj się Kochana!

misty-eyed, nie wyszło ze spacerkiem do lasu, :( ale za to jutro będzie radość w domu i napływ energii od Wnusia. :D
W naszym wypadku nieraz nie wiadomo kiedy poczujemy się byle jak i plany walą się... ale mamy zawsze nadzieję na lepsze jutro. :D Zdrówka!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 wrz 2016, 19:02
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 19:04
mirunia, wyszliśmy tylko na spacer wokół osiedla. Dobre i to, ważne by kręgosłup i wszystkie stawy nie zardzewiały :mrgreen:

Maszrację Kochana, nie ma jak w swoim domku...uwielbiam, choć nie wszystko mam zrobione tak, jak bym chciała, ale nasze ciepło jest, a to najważniejsze!!!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Exsul 16 wrz 2016, 19:11
cyklopka,

"Bo lepiej giń, zmiażdżone cyklopowym razem,

Niżbyś żyć miało własną słabością przeklęte,

Rysą chorej niemocy skażone, pęknięte."

Jebniesz mi z pole-hammera ? :D ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 wrz 2016, 19:15
misty-eyed napisał(a):cyklopka, oby się udało, bo wiadomo, że praca blisko domu to połowa szczęścia :D Chyba zrobiłas na nim dobre wrażenie :lol: , więc szansa jest :yeah: - zresztą nie dziwię się :D

Powiedziałam, że niedługo przeprowadzam się na to osiedle, dlatego przyszłam osobiście :papa: 8)

Przesyłam ciepłe wibracje na wszystkie wasze stawy i kręgosłupy!
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 19:16
cyklopka, wielkie dzięki :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 wrz 2016, 19:18
Exsul napisał(a):cyklopka,

"Bo lepiej giń, zmiażdżone cyklopowym razem,

Niżbyś żyć miało własną słabością przeklęte,

Rysą chorej niemocy skażone, pęknięte."

Jebniesz mi z pole-hammera ? :D ;)

Trafiłeś pod właściwy adres, świetnie posługuję się młotkami do 6,5 kg :pirate: Przynajmniej się na coś przydam.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Exsul 16 wrz 2016, 19:27
cyklopka, :great:

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2016, 19:28
misty-eyed, Ty chyba żartujesz 1000 zl za pokój?
Nie wierzę. Na pewno znajdzie pokój za 650 zl
A za mieszkanie 35m w Krakowie można wynająć za 1100 zl z oplatami
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 16 wrz 2016, 19:30
Lusesita Dolores, Kraków daleko od Warszawy :D i tak się tutaj płaci, niestety. Opłaty to dodatkowy koszt, wiem o czym piszę, uwierz mi.

Oczywiście są tańsze, wszystko zależy od standardu, ale chyba mało kto chce mieszkać w dziupli... ;)
Poza tym dodatkowe opłaty, a pensja załóżmy ok. 1500-1800 zł. Bilet miesięczny kosztuje ponad 100 zł, itd...
Dalajama XIV

Sortuj wg