Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 03 sie 2016, 16:07
mirunia, padło na spagheti z torebki... :bezradny:

Purpurowy, skąd ta furia?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2016, 16:10
mirunia, Kochana calosc ide sciac a ja z momi dziwactwami to se tylko nadaje do feyzjera ktory juz mnie zna .. Bo ja mam klopot zeby usiedziec w jednym miejscu bo zawsze mnie nerw lapie w tym przybytku , pewnie przez uziemienie ze musze siedziec i koniec. Z moja fryzjerka dawna to robilam tak ze ona mi robila herbate , ja odwracalam fotel do stolika i udawalam ze jestem na pogaduchach i jakos szlo , bylo niebo lepiej niz jak siedzialam i musialam sie w siebie w lustrze wpatrywac i smetne mysli mnie nachodzily . A tu nowa fryzjerka ale najwzyej zrobie tak samo jak u mojej .
Tylko nie wiem czy dojdzie to do skutku bo migrena mnie tak siekla ze musialam jechac do domu wczesniej ..... Wlasnie z domu pisze.
Siet , siet , siet!
I ku....wa mac!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 16:10
na_leśnik napisał(a): Purpurowy, skąd ta furia?

Uzbierałem sobie 200zł, żeby pojechać na wizytę do głowologa do Warszawy, bo u mnie są sami partacze i to nie tylko ja to stwierdziłem.
No i pojechałem w sobotę, poprosiłem o coś na sen (Ketrel) zapłaciłem 200zł. No i te kilka nocy po Ketrelu wystarczyło że przyłożyłem głowę do poduszki i od razu zasypiałem. Aż do wczoraj. Wczoraj znowu pół nocy się tłukłem i 200zł psu w pupę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2016, 16:19
Purpurowy, Moze on jeszczebedzie dzialal , moze to taka jedna noc wyjatek od reguly? Ja jak bralam chlora na spanie to tez mi sie zdarzaly gorsze w spaniu noce :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 16:22
platek rozy napisał(a):Purpurowy, Moze on jeszczebedzie dzialal , moze to taka jedna noc wyjatek od reguly? Ja jak bralam chlora na spanie to tez mi sie zdarzaly gorsze w spaniu noce :bezradny: :bezradny:

Mam nadzieję że to tylko taki wyjątek, bo jak nie, to będę bardzo niepocieszony. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sie 2016, 16:33
platek rozy, nic Ci nie pomaga na ten ból głowy? Z migreną to trudno dobrze się czuć i iść do fryzjera, ale mycie głowy i masaż przy okazji czasami czyni cuda przy migrenie. A jak włoski ciachniesz, zobaczysz nową siebie, to i humor lepszy.... :D
Trzymam kciukasy za powodzenie!

Purpurowy, nie denerwuj się tak, bo znowu nie będziesz spał. Czasami tak jest, że nie każdej nocy człowiek śpi dobrze.
Bierz zawsze o określonej godzinie, regularnie - poczytaj jeszcze sobie coś w łóżku, wycisz się. Mnie czytanie usypia, czasami książka lub czasopismo spada mi na twarz... to jest moment, żeby gasić światło i spać.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 sie 2016, 16:52
Purpurowy, Marcin na mnie małe dawki ketrelu tez nie usypiaja... biore teraz 200mg i długo zasypiam ale sie udaje
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 17:23
mirunia napisał(a):Purpurowy, nie denerwuj się tak, bo znowu nie będziesz spał. Czasami tak jest, że nie każdej nocy człowiek śpi dobrze.
Bierz zawsze o określonej godzinie, regularnie - poczytaj jeszcze sobie coś w łóżku, wycisz się. Mnie czytanie usypia, czasami książka lub czasopismo spada mi na twarz... to jest moment, żeby gasić światło i spać.

Masz racje. Denerwuję się że lek na sen nie działa i przez to nie mogę spać. I takie zamknięte koło.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 sie 2016, 17:47
Purpurowy napisał(a):
na_leśnik napisał(a): Purpurowy, skąd ta furia?

Uzbierałem sobie 200zł, żeby pojechać na wizytę do głowologa do Warszawy, bo u mnie są sami partacze i to nie tylko ja to stwierdziłem.
No i pojechałem w sobotę, poprosiłem o coś na sen (Ketrel) zapłaciłem 200zł. No i te kilka nocy po Ketrelu wystarczyło że przyłożyłem głowę do poduszki i od razu zasypiałem. Aż do wczoraj. Wczoraj znowu pół nocy się tłukłem i 200zł psu w pupę.

Bo mnie nie słuchasz, nie czytasz, co piszę, albo mi nie wierzysz.
To że ileś tam osób ma Ketrel zapisany w małych dawkach jako nasenny przy antydepresantach innego typu, nie znaczy, że jest to lek nasenny. Senność to skutek uboczny i u niektórych osób mija, a niektóre na tym jadą latami nie próbując rozwiązać przyczyny bezsenności.

Moich problemów ze snem to to nie rozwiązuje w najmniejszym stopniu, istotne jest, że głosy w głowie częściej mają rację i nie jestem chora na tęsknotę za ch*j wie czym.

Dzisiaj skułam wszystkie kafelki w kuchni w półtorej godziny. Vivat ja! Ale następnym razem robię w maseczce.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 sie 2016, 18:16
mirunia, Dalam rade , fryz mam , wpradzie nie jakis wymyslny bo i ja sil na niego nie mialam ale mam long boba i moge w razie czego wlosy spiac . na nastepny raz chyba je pocieniuje . Tylko pocieniowane lubia mi sie wywyjac i chociaz ja sama sie w nich lubie to jednak bob uklada mi sie zdecydowanie lepiej.

Teraz sie walne na lozko i musze odpoczac. Mam mdlosci przy tej migrenie mimo ze bol juz nawet nie taki dokuczliwy .

Spamowa wyspa

przez Nihil 03 sie 2016, 18:17
cyklopka napisał(a):Dzisiaj skułam wszystkie kafelki w kuchni w półtorej godziny. Vivat ja! Ale następnym razem robię w maseczce.

Cyklopka "bohaterem własnego domu" ! :D Niby że "groupie" itd., a widać śmiało można by ją było posadzić za sterami tego traktora, spychacza, buldożera - jak w tym filmie propagandowym z czasów komuny :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 19:55
cyklopka napisał(a):Bo mnie nie słuchasz, nie czytasz, co piszę, albo mi nie wierzysz.
To że ileś tam osób ma Ketrel zapisany w małych dawkach jako nasenny przy antydepresantach innego typu, nie znaczy, że jest to lek nasenny. Senność to skutek uboczny i u niektórych osób mija, a niektóre na tym jadą latami nie próbując rozwiązać przyczyny bezsenności.

Przeczytałem co napisałaś, ale teraz to już... no za późno. Chodzi o to, że gdybym przed wizytą to wiedział, to bym poprosił o coś innego.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 20:03
Oddawał ktoś z Was kiedyś psa do hotelu dla psów? Jak było z jego zapachem po odebraniu? Dzisiaj odebrałem z hotelu psa swojej cioci, to myślałem że nie wytrzymam z nim w tym samochodzie. Nigdy tak nie czadził.

Spamowa wyspa

przez Nihil 03 sie 2016, 20:04
Purpurowy, w życiu nie dałbym psychiatrze 200 zł! Za to, że wypisze mi z łaski swojej reckę na lek, który w normalnym kraju mógłbym kupić w aptece za okazaniem dajmy na to dowodu osobistego ?!

Widziałbym jedynie sens w zapłaceniu za prywatną wizytę, gdybym chciał ogarnąc taki metylofenidat (różowa recka), selegiline (ciężko przekonać do jej wypisania, łatwiej na czarnym rynku odkupić), albo całą masę benzozoli - i to już na wstępie oświadczyłbym, że jeżeli mi nie wypisze tylu i tylu, to nie uiszczę za wizytę :P Heh, płacę, to do kurwy nędzy wymagam :D
Ostatnio edytowano 03 sie 2016, 20:07 przez Nihil, łącznie edytowano 1 raz
robaki-biedaki xD

Sortuj wg