Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 18 cze 2016, 22:13
kosmostrada, wulkan agresywnej energii po prostu
outsider

Spamowa wyspa

przez Monster6 18 cze 2016, 22:26
Co by nie mówić to po psychotropach normalnieje.W sumie nic dziwnego skoro jestem wariatem.Z drugiej strony to przykre że trzeba żreć psychotropy żeby normalnie myśleć jak zdrowi.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 cze 2016, 22:30
tosia_j, wierzę, że masz doświadczenie w dawkowaniu... Najlepiej wiesz, jakie skutki uboczne powodują leki...

U mnie ciepło, wróciłam z wieczornego spaceru. Zapowiadają upały, oby prognozy nie potwierdziły się - przykro mi Ciepłolubni :roll:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 cze 2016, 23:19
Widziałem się przed chwilą z nauczycielem WF-u z gimnazjum, bardzo wysoki chłop, ponad 2 metry wzrostu. Był z córką, lat 15. Co prawda nie należę do wysokich, ale ona była ode mnie o głowę wyższa. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 cze 2016, 23:20
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Trochę się zasmuciłam, ale dobrze, że zauważyłeś mechanizm. Nie daj się!

Nie dam się, myślę żeby zapisać się jeszcze na jakieś zajęcia, żeby mieć świadomość że jak znowu się rozbaluję, to stracę jeszcze więcej niż mogę teraz stracić. Taki straszak.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 19 cze 2016, 07:38
Dzień dobry!
Zaspałam na pociąg .Mam teraz dwie godziny oczekiwania na następny. W deszczu pojadę na dworzec. Same klęski!!!Ale pozdrawiam Was ciepło w ten niedzielny poranek śpioszki :smile: :smile: :smile:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2016, 08:59
Dzien dobry Kochani:*******
Ja wrocilam znow do lęku przed lękiem i dumam jak tu wyjsc z domu...Nosz kuzwa mac!
Nie moge sie zamknac bo przeciez pracuje.
A dwa nie chce. Widac jednak wyraznie ze jestem przemeczona skoro dostalam znow tego cholernego ataku.

Co bedziecie porabiac? U mnie znow sie upal zapowiada co tez nie wplywa dobrze na moj stan.

Milej niedzieli !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 cze 2016, 09:33
platek rozy, musisz odpocząć, bo tak to zwykle bywa, że jak człowiek jest zmęczony to gorzej reaguje, traci funkcje obronne. Wróg atakuje to, co najsłabsze. Jak odpoczniesz będzie dobrze. Trzymam kciuki :great: U mnie też upał i też nie lubię. Dziś czeka mnie dalej pisanie (mus), więc siedzenie w domu. Ale może wyskoczę na jakiś spacerek po południu. Też życzę Ci miłej niedzieli!
Karolina66, a gdzie tak jedziesz w niedzielny poranek? I gdzie pada deszcz? U mnie od rana słońce napierdziela jak oszalałe. Już jest gorąco.

Aha, muszę się wam pochwalić. W ramach kultywowania zdrowego trybu życia nauczyłem się piec chleb. Taka moda teraz podobno, ale chleb wychodzi super :) Właśni przed chwilą zrobiłem i teraz sobie rośnie i czeka na upieczenie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 19 cze 2016, 10:13
Witam :papa:

Coraz cieplej się w domu robi od ciepła na polu, założyłem krótkie spodenki.

Ḍryāgan, ja też myślę o chlebie pieczonym w domu ale jakoś do tego zabrać się nie mogę, nie wiem czy mi wyjdzie, nie bardzo wiem jak zrobić.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 cze 2016, 10:27
JERZY62, to w sumie proste, skoro mi wychodzi :) Tylko trzeba mieć zakwas. Sam go nie potrafię zrobić - dostałem od koleżanki
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 cze 2016, 10:28
czesc
propaguję test z ktorego sie dowjedzialam ze mam OSOBOWOŚĆ ISTJ
;)

https://www.16personalities.com/pl/darm ... osobowosci
outsider

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 cze 2016, 10:35
Witam niedzielnie ;)

Nareszcie słoneczko :yeah: tylko co mi po tym, skoro muszę się zebrać i pouczyć na egzamin z kursu interpretacji EKG, bo za tydzień egzamin :time:

platek rozy, musi minąć trochę czasu, żeby się przestawić na tryb pracujący. Ja po powrocie do pracy pierwsze 2 miesiące byłam zdechła przez wstawanie codziennie o 4 i po powrocie pierwsze co robiłam to szłam spac :roll: teraz minęło pół roku i już jest lepiej ;) co prawda bywam przemęczona, ale to przez nadgodziny, które dobrowolnie biorę. Ale wtedy sobie biorę np urlop na piątek i mam 3-dniowy weekend i jest lepiej ;)

W ogóle z końcem tego miesiąca kończy mi się umowa w pracy, a że moja szefowa milczała, to poszłam do niej ostatnio i pytam co dalej, bo chce wiedzieć na czym stoję. I mi przedłużą :yeah: , pomimo, że nie do końca się wywiązałam z umowy pomiędzy nami (takiej naszej prywatnej umowy), ale powiedziała, że jak teraz nie zrobię tego co obiecywałam i obiecuje, to pomimo, że pracuje się ze mną bardzo dobrze, że mnie bardzo lubi i podziwia i bez względu na naszą relację, następnej umowy mi nie przedłuży :roll: czyli Warszawa mnie nie ominie w żaden sposób :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 cze 2016, 11:05
JERZY62, jak coś, pomocą służę :)

Dzień dobry wszystkim :smile: Urocza pogoda za oknem, plotkujemy? :mrgreen:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 cze 2016, 11:09
takie tam, o kim?

Sortuj wg