Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2016, 13:29
Dzień dobry Dziewczyny i Chłopaki!

Wichura mi połamała cały mój motylowy krzaczor. :why: :why: :why: I jeden pomidorek ucierpiał i bratki w donicy. To straty oprócz pawilonu. Ech...
A tak to nadal u mnie wieje, właśnie wietrzysko przygania chmurzydła.
A ja dziś w ferworze wyprawy młodego do kolegi na dwa dni na jakąś survivalową imprezę - min. lataliśmy za latarką czołową po mieście. :roll:
Nakarmiłam , wyprawiłam, teraz kawka, papierosek, jakieś ogarnięcie, spacer z psem i do biura.
Co do porządków - hardcorowe będą na urlopie, teraz tyle tylko żeby nie zarosnąć... ;)

Karolina66, Ja też jestem "artystycznym" bałaganiarzem, moje chłopaki to klasyczni bałaganiarze, więc jak nie pracowałam, to sprzątałam codziennie... :hide:

Carica Milica, Dobrej zabawy Kochana! ( a mówiłam, że to z niejedzenia zemdlałaś... :time: )

mirunia, Luzujesz się Słońce w domku, czy gdzieś Cię poniosło?

Jakoś chyba w nie najgorszych humorkach jesteście? :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 13:34
kosmostrada napisał(a):motylowy krzaczor.
co to jest "motylowy krzaczor"? Witaj, mam nadzieję, że mimo strat w dobytku też jesteś w nienajgorszym nastroju :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 13:36
kosmostrada , już Cię lubię...kawka , papierosek - jesteś mi bliska jak nie wiem co (!!!) :D :D :D i jeszcze ten "artystyczny" bałagan! A ja moi mili "całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę" ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 13:37
Karolina66, to ja kawę z Tobą też wypiję. Zacząłem czytać to, co usiłuję napisać i oczy mi się zamykają jakoś...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 13:49
Ḍryāgan, zatem pijemy !

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 cze 2016, 13:54
Dzień dobry Wyspiarze :D

Ja też już po porządkach, praniu i obiad gotowy. Czytam książkę /Testament Mamy/, jednak mam z tym problem. Nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji do czytania, bo strasznie boli mnie kręgosłup... ;)
Obejrzę dzisiaj mecz o 15, a wieczorem siatkówka. Lubię te sportowe wydarzenia, bo fajne emocje wywołują :D
Wyszłam na trochę z domu, przed południem. Dziwnie duszno, słońce jakby za mgłą-nie lubię tego. Zbyt długo nie spacerowałam.
Kupiliśmy truskawki-codziennie zjadam prawie kilogram :D , ale już są coraz mniej smaczne.

Miłej i spokojnej soboty życzę :D

Dołączam z kawką :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 14:01
misty-eyed , :D :D :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 cze 2016, 14:18
kosmostrada, oj wielka szkoda tego krzaczora, który nęcił motyle do siebie... gdzie teraz motylki odpoczną? Poza tym był bardzo oryginalny z tymi kwiatami... może jednak coś z niego ocalało i odżyje!
Popołudnie, jak widzę spędzisz w pracy, ale i tak bywa. Cieszę się, że czujesz się lepiej i masz więcej energii. :great:

Kosmuniu, siedzę już w domu, kończę gotowanie obiadu i biorę się za siebie. Byłam dzisiaj już dwa razy na zakupach, przy okazji był spacer, bo drugie zakupy były malutkie, więc skorzystałam z wyjścia.
Rano byłam na rynku po warzywa i owoce, kupiłam wielkie i czarne czereśnie, które uwielbiam. :yeah:

misty-eyed, ogarnęłaś już domowe prace, super! Też popijam z Wami kawkę. Czytanie spraktykowałam tylko leżąc wysoko podparta pod plecami i głową - inaczej boli mnie kark i szyja. Spróbuj może tak. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 cze 2016, 14:19
A ja instaluję Windows 10 na wirtualnej maszynie a później pójdę do brata.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez aleksander07 18 cze 2016, 14:29
a ja wam powiem, że piłem dziś wino z colą i mi bardzo smakowało, nawet lepiej niż samo wino :D

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 cze 2016, 14:30
mirunia, tak spróbuję, dziękuję :D

Kawka inaczej smakuje w miłym towarzystwie :lol:

JERZY62, ważne, by mieć plan, który sprawia, że się nudzimy.
Ja, szczerze mówiąc, nigdy się nie nudzę, chyba właśnie dzięki temu.... :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 cze 2016, 15:01
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 cze 2016, 15:05
Ḍryāgan, Budleja - taki krzaczor , którego oblepiają motyle, jak kwitnie.

mirunia, Ech nie wiem, może chociaż ze dwie gałęzie będą na ten sezon... :bezradny:
Połazikowałaś więc dzisiaj, kostki rozruszane. :great: Też kupiłam dziś garść czereśni, jeszcze po drogości u mnie.
Tak, dziś znów ciut lepiej, buja mną i łeb boli, ale to pikuś. Tylko napuchnięta jestem, nie moje nogi... :shock: Gdzie są moje piękne nooogi? :why:

misty-eyed, Jako truskawkoholik, jestem teraz w ciągu... :D Sprawdzam jak co sezon, ile można ich zeżreć dziennie, żeby nie mieć sensacji żołądkowych. ;) U mnie dobre truskawy, jest sezon na kaszubską.
Kochana robię tak jak Mirunia, konstrukcja z poduch na łóżku, pod plecy, pod kark i tak czytam.

Karolina66, Straciłam rachubę, którą kawę dziś właśnie piję. :P

Dziwna pogoda, jak wylezie słońce to gorąco, właśnie wróciłam z psem cała zgrzana. Pies ozór do ziemi.
Do kawki pożarłam całe opakowanie kamyków. A co tam... :D
Umyję łeb dla otrzeźwienia i przy okazji piękności i się zbieram do biura.

Purpurowy, Heloł! Jak tam sobota?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 cze 2016, 16:00
Zrobilam się na bóstwo. Teraz mogę pić i tańczyć. :mrgreen: Mam nadzieję, że będzie dobre żarcie.

Buziaki dla wszystkich misiaków. :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg