Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 maja 2016, 21:36
misty-eyed, Najlepsza relaksacja ever dla mnie , pamiętam jak mi ją przesłałaś. Żadna inna jej nie przebiła. Dzielna jesteś z tym prasowaniem! :brawo: Nie znoszę prasować, jestem za wysoka do deski. :bezradny:

Jestem wysmarowana cudownie pachnącym balsamem, peeling zrobiony, maseczka na włosy również, nawet stópki gładziutkie! :great: Poleżałam z głową pod wodą w ramach wyciszenia i relaksacji, mięśnie wygrzałam. Ot spa na wieczór. Nie zawsze mi się chce. :smile:
Teraz jakaś ziołowa herbatka, może meliska?
Jutro nowy dzień, niech nam przyniesie trochę radości.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 03 maja 2016, 22:03
Dobry wieczór wszystkim, pozdrawiam wraz z niemocą moją twórczą ;)

misty-eyed, zabieg już mam zalecony.
takie tam

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 03 maja 2016, 22:04
kosmostrada, ja nauczyłam się prasowania na siedząco :roll: Szło mi to słabiutko, ale stojąc nie dawałam rady, nie mam wyjścia. Już jest lepiej.
Tak, ta relaksacja zawiera wszystko, można powiedzieć. Lubię też relaksację z kolorami, chyba E Foley. To działa naprawdę...

Tez lubię pachnące kąpiele, maseczki, peelingi, takie czynności sprawiają przyjemność. To wszystko przez czar zapachów, wg. mnie.
kosmostrada, może zaopatrzysz się w Vit B kompleks amerykańskiej firmy Solgar /cena w Polsce 53 zł, szt.50/. Jest coś w nich, co świetnie działa, jest chyba najlepiej przyswajaną vit. Ma super skład. Ja zużyłam kilka opakowań...zresztą warto poczytać o tej firmie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Prakseda 03 maja 2016, 22:29
Witam Wszystkich! :)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 maja 2016, 22:31
Dobry wieczór. Ja na chwilkę, chciałem się przywitać, bo dawno mnie nie było
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 03 maja 2016, 23:32
Ḍryāgan no to Cię przywitam, żeby nie było że nikt Cię nie wita.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 maja 2016, 23:58
mirunia, dzięki za dobre słowo, na szczęście poszli z tatą na spacer i ich nie widziałam :papa:

kosmostrada, nie chodzi o koleżanki dla mnie, tylko że nie zobaczę jak dzieci dorastają, nie będzie mnie przy nich :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 maja 2016, 11:39
Dzień dobry!

U mnie kolejny dzień słoneczny, piękny poranny spacer z futrzakiem zaliczony. Dziś budziłam się nad ranem, bo miałam bezdechy... :shock: Trochę się zalękniłam, ale potem sobie powiedziałam, że to całkiem dobra śmierć - po prostu przestać oddychać we śnie... ;)
A tak to mam dziś troszkę mniejszego chlip chlipa.
Po pracy lecę z psem i umówiłam się interwencyjnie do kosmetyczek, bo mi się odłupały trzy pazurki, nie mogę tak do piątku chodzić, kiedy mam termin "oficjalny". Nie mam nawet jak tego zamalować.
Wrócę to upichcę obiadokolację i tak mi cały dzień minie.
Wyciągnęłam dziś z psa pierwszego kleszcza, więc natychmiast założyłam mu obróżkę zabezpieczającą, ma jakiś dziwny zapach i capi mi aż spod biurka... :roll:

Ḍryāgan, Wszystko u Ciebie się ułożyło?

cyklopka, Takiego smutku nie brałam pod uwagę... :bezradny:

Miłego dnia !!! Pracującym przypominam, że dziś już środa!!! ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 maja 2016, 11:51
kosmostrada, w zasadzie to nie ma co się układać. Mam chorą mamę (w sumie w stanie ciężkim). Była w szpitalu, ale teraz już nic więcej nie pomogą. Postanowiłem zabrać ją do siebie, żeby nie była skazana cały czas na obcych ludzi. Owszem przychodzi pielęgniarka jak jestem w pracy i ludzie z hospicjum też przychodzą. Ale czuję, że to ważne, żeby być przy niej. Tyle mogę zrobić... No, przynajmniej mnie już poznaje i wie, że to ja jestem przy niej i czeka na mnie.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 maja 2016, 12:29
Ḍryāgan, Nie wiedziałam, tak mi przykro... :( Carica tylko pisała dyskretnie, że sprawy rodzinne, jak się dopytywałam o Ciebie. Taki trudny czas i pięknie to ogarniasz... Wielki ale to wielki szacunek.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 04 maja 2016, 12:47
kosmostrada, powiedzmy, że jest osoba lub osoby, które mają ze startu przekichane u nauczycieli i kto by nie zaczął, to i tak jest zawsze na nich. Natomiast ja uwielbiam z nimi rozmawiać i oni też mi ładnie słodzą czasami. Kto stanie po ich stronie, kiedy mnie nie będzie? :cry:

Ḍryāgan, przykro słyszeć. To bardzo ważne, co teraz robisz.

Wróciłam z pracy, trafiłam na szybką aukcję dzieł sztuki na fb :mrgreen: Będę miała kilka szkiców ulubionej malarki w uczciwej cenie, a nawet powiem, że okazyjnej.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 maja 2016, 13:33
Dzięki dziewczyny. W sumie najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarówno ja, jak i ojciec tak byliśmy skupieni na sobie, swoich chorobach i problemach, że wcale nie zauważyliśmy, że mama jest chora. A jak w końcu już nie mogła tego ukryć, że jej coś dolega to jest za późno na jakikolwiek ratunek. Nie ukrywam, że czuję się winny. Tym bardziej, że byłem zły na rodziców. Od wigilii nawet ich nie odwiedzałem. Próbuję teraz jakoś sobie wszystko poukładać, zrobić coś. Chyba mi to pomaga - takie poczucie, że robię to, co powinienem. Znaczy dla siebie

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 maja 2016, 13:56
Dzień dobry wszystkim,
Pogoda nadal średnia, na szczęście nie pada w Belgradzie. Akurat ten punkt wycieczki jest dla mnie najmniej interesujący, bo mieszkałam w tym mieście przez jakiś czas, ale znajomym się bardzo podoba. Aczkolwiek wolę Nowy Sad. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 maja 2016, 14:17
Witam :papa:

Zmęczony jestem smutny i zły... wszystko w jednym :-|
♪♪♪

Sortuj wg