Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 maja 2016, 14:19
Teraz koniecznie nagródka za to, że pięknie dałaś radę z zadaniem w pracy. Co było kiedyś se ne wrati, nie możemy sobie stawiać wymagań jakbyśmy miały po 20 lat i głowy bez jazd. Na aktualne warunki jesteś mistrzem świata i tak proszę o sobie myśleć! ;)

kosmostrada, Kosmuniu, masz rację, jak zwykle! :great: Jestem mistrzem świata i tak myślę!!! :yeah: Brawo ja!
A nagródkę muszę se wymyślić. :?

Szkoda, że se ne wrati... :cry:
Znowu jest słońce i lato majowe, ponoć weekend chłodny. :x

Zwijaj się powoli do domku, czy tam na jakieś łaziki po mieście... miłego popołudnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 maja 2016, 14:31
Ja już się naćpałam minesulinem zanim mnie zaczęło na dobre boleć i będę pisać referat z chemii :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 16:13
czesc
miałam miec spokojne popoludnie
sie okaże
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 16:16
tosia_j, hej... dawno Cię nie było nigdzie
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 16:18
czesc baranku, na fb nie da sie pisac bez jakiegosi messengera
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 16:38
tosia_j, nie wiem, bo ja z laptopa albo komputera korzystam.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 maja 2016, 17:00
Witam wszystkich :D

Dzisiaj niefajny dzień. Już nie wiem, czy to burzowa aura, czy zmiany temperatury, ale ostatnio nie najlepiej jest. Ciężka głowa przeszkadza, jednak chodzę "z nią" mimo wszystko. Kilka lat temu /2-3/ takie samopoczucie wzmagało moje lęki, teraz nie poddaję się, choć myśli złe kłębią się...
W piątek wizyta u neurologa, a ja tak bardzo źle znoszę spotkania w gabinetach. Minie jakoś... ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 17:11
jestem zła z powodu gorąca, takiego przed burzą
outsider

Spamowa wyspa

przez Monster6 11 maja 2016, 17:12
Nie wiem gdzie to napisać więc napiszę na spamowej :D Stwierdziłem że nie warto pomagać ludziom.Są kurewsko nie wdzięczni.Ktoś sam prosi o pomoc.Pomagasz tej osobie jak najlepiej umiesz.Nie narzucając się tylko kiedy ona prosi..To co się się otrzymuję? Nękanie,próba zniszczenia życia,psychopatyczne jazdy.Chyba każdy kto dostanie po dupie od osoby która prosiła o pomoc,otrzymała ją a odwdzięczyła się w najgorszy możliwy sposób zrozumie że nie warto pomagać.Oczywiście od pewnego czasu nie pomagam nikomu póki ta osoba pierwsza tego nie zrobi(nie licząc rodziny) i jest to najodpowiedniejsze wyjście według mnie.Ale sprawa jest dość stara i taka refleksja mi się nasunęła teraz.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 11 maja 2016, 17:12
Monster6, mój ojciec mawia: "Nie rób drugiemu dobrze, jeśli nie chcesz mieć źle", ale oczywiście sam się do tego nie stosuje, bo pomaga ludziom na potęgę.

Tak poza tym, czy chcielibyście może porozmawiać o soli sodowej kwasu 4-amino-2-hydroksybenzoesowego? :105:
Ostatnio edytowano 11 maja 2016, 17:14 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 11 maja 2016, 17:13
tosia_j, na mnie też to źle działa :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 11 maja 2016, 17:17
jestem zła z powodu gorąca, takiego przed burzą

niech grzeje , niech żar leje się z Nieba , niech będzie tak ciepło żeby łeb sie ugotował ( i będzie spokój ) .
Dzisiaj pierwszy raz kąpałem się w jeziorze . Super , woda zimna , ale ,,, podczas nurkowania zgubiłem okulary przeciwsłoneczne .
„Ten rodzaj demonów nie wychodzi inaczej, jak tylko przez modlitwę i post” (Mk 9,29)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 maja 2016, 17:21
misty-eyed, chyba na każdego. U mnie wcześniej grzmiało, ale burzy wielkiej nie było. Ale i tak od rana chodzę podenerwowany - teraz to już nawet nie wiem czym, bo siedzę w domu przy mamie i mam ja na oku. Ale i tak się denerwuję. Może to podświadomy strach, że coś się złego wydarzy zaraz

Spamowa wyspa

przez tosia_j 11 maja 2016, 17:25
a co jej sie stalo?
outsider

Sortuj wg