Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 09 kwi 2016, 09:44
"Zapach z jajem" czyżby lotne związki siarki? :lol:

cyklopka, niezłe :D Poprawiłaś mi humor z samego rana :D Poproszę odlewkę 8)

cyklopka... masz mnie za dupka który chce pogrążyć w oczach kobiet kolege rolosza? No wiesz co... :nono:

dobras4, no ja myślę, że nie masz złych intencji :P

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2016, 09:49
Jesoooo jak sie zle czuje , jest gorzej niz wczoraj ... W nocy snili mi sie zmarli z mojej rodziny , wstalam z lekem w dodatku nie moglam umiejscowic jaki dzis dzien .
Za oknem leje jak z cebra a ja siedze i placze.
Ze mnie pokaralo taka choroba umyslowa !

Na noc nawet benziaka kawalek wzielam , nie poczulam go nawet ... Jak zawsze mnie uspokajal chociaz na chwile to nic , jakby lyknela witaminke .
Solka tez nie czuje .
Dzis go wezme jednak , moze cos zaskoczy.

Jak sie macie????

Buziaki :**********

Ja niebawem zapomne jak mam na imie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2016, 10:00
Spokojny jest ten, kto potrafi coś zostawić. Na przykład troskę, wzburzenie serca po zniewadze, upokorzeniu, zniesławieniu. Spokojny jest także ten, kto zostawia stare sny, dawne pretensje, stare zarzuty i potrafi tym samym uwolnić od nich serce, tak iż jest spokojny, opanowany i gotowy na to, co teraz możliwe i ofiarowane. Spokojny jest dlatego też ten, kto przebacza w sensie zgody na przeminięcie, bez dodawania czegokolwiek. Ten spokój jest siłą , skupioną gotowością na to, co nadejdzie i na chwilę obecną.

Tego mi brakuje w zyciu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2016, 10:57
Dzień dobry!

Noc nieciekawa, dziwne sny, budziłam się zlana potem. No ale nic, wstałam z rana i poszłam poprodukować endorfin - szybki spacer brzegiem morza, ciepło, słońce, prawie w ogóle ludzi, spokojne delikatnie szumiące morze. Korzystam, bo od maja już z futrzakiem nie wejdę. Potem parę ćwiczeń na mini siłowni i z bolącym z dotlenienia łbem :roll: wróciłam na kawkę.
Ćmi mnie ząb. :why: Łyknę przeciwbólowy, a w poniedziałek dzwonię do dentysty...
Teraz odsapnę i realizuję mimo wszystko dalszy plan dnia.

Życzę Wam miłej soboty!!!

platek rozy, Platuś weź solka, ale nie jakiś okruch tylko zapisaną dawkę, jak tak źle się czujesz. Masz przecież takie wahania nastroju, więc możliwe, że jutro całkiem dobrze będzie i tego się trzymajmy. Jak pisałam, to udowodnione, że ten okres jest dla wielu z nas niekorzystny, ale to minie i ustabilizuje się. Od poniedziałku idziesz do pracy, na jutro masz fajny plan, a dzisiaj przebieduj, może coś jednak wymyślisz. Zawsze przecież coś tam wykombinowałaś, żeby dzień przetrwać. Tulam Cię mocno!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 kwi 2016, 11:09
kosmostrada, Kochana tulam :******** mam nadzieje ze zabek sie uspokoi.
Wzielam pol solka . Tak jak malam nakazane .Nie czuje ze go biore , ani nie muli ani nic nie robi ...
Ale sied ziec w domu nie bede . Oko malnelam z trudem bo z trudem ale jade do biblioteki .Obym se tylkow drodze nie zgubila :hide:

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2016, 11:13
Dzień dobry! :papa:

platek rozy, Kochana, co się stało? Gorsze dni przyszły, ale przy infekcji wirusowej spada niestety nastrój i czujemy się też gorzej psychicznie. To minie Płatuś, jak zwykle z resztą. W poniedziałek pójdziesz do pracy i głowa dostanie inne bodźce, inne spojrzenie na rzeczywistość. Wrócisz do lepszej formy.
Ta pogoda pochmurna też nie sprzyja. Leje u Ciebie, więc na razie spacer nie wchodzi w rachubę. Ale jak przestanie, to wyjdź na powietrze, może do sklepu zobaczyć jakieś twarze i odezwać się chociaż do ekspedientki.
A tym chwilowym zanikiem pamięci nie martw się, przy depresji i lękach tak bywa. Wszystko wróci do normy. Nie nakręcaj się Płatuś!

U mnie też pochmurno, ale nie pada na szczęście. Też łażę po chałupie z kąta w kąt i nie mogę się zebrać. Ale mam przecież zaplanowane zakupy i trzeba to zrealizować jakoś. :bezradny:
Kaszel mnie męczy cholernie, mimo picia syropów, aż żebra mnie znowu bolą. No do doopy....
Idę oko zrobić na wyjście i do przodu!

kosmostrada, o witaj, ząbek pobolewa? Do poniedziałku może się nie rozhula, oby! Ściskam! Tak coś nam nie służy ten początek wiosny, ale przetrwamy to. :papa:
Ostatnio edytowano 09 kwi 2016, 11:18 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2016, 11:13
platek rozy, No i wspaniale Kochana, że masz plan, z trudem, ale nie dajemy się! :great: Ten dzień jakoś minie.
Ja im bardziej jestem roztelepana, tym mniej działają leki, więc weź tego solka następną dawkę i powinien zaskoczyć.
Napisz jak wrócisz koniecznie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 kwi 2016, 11:15
mirunia, No i kolejna dzielna!!! :smile: Trzymaj się Słońce i napisz potem, co nakupowałaś.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 09 kwi 2016, 12:43
dałem radę! Pojechałem 20 km taksówką i wziąłem motocykl z naprawy i wróciłem nim. Jechało się tak fajnie, że zrobiłem jeszcze 40 km po mieście.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 kwi 2016, 13:20
Witam wszystkich :papa:

wieslawpas, brawo Ty ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 09 kwi 2016, 13:23
Witam.Nie macie pomysłu na obiadek ? :smile:
Proszę bardzo.
https://www.winiary.pl/przepis.aspx/124 ... -z-papryka

Pychotka,jadłem dziś :great:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 kwi 2016, 13:33
detektywmonk, jadłeś... a kto zrobił... Ty chyba... co?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 09 kwi 2016, 13:58
Jerzy,ja nie,mama robiła.

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 kwi 2016, 14:40
Jestem już po zakupach. Obiadek się pichci... żeberka z przyprawą do żeberek i z miodem. Cebula już uduszona, dodam ją za chwilę + odrobinę koncentr. pomidorowego. Zapomniałam kupić tych całych pomidorów w puszce lub suszonych.
Szłam z marketu noga za nogą, chyba nie mam dzisiaj energii na tyle, by jakoś sprawniej działać. Depresyjny dzień mam, smutno mi trochę.

kosmostrada, nic specjalnego nie nakupowałam... mięcho gulaszowe z indyka, żeberka, kawę, roiboosa, trochę przypraw, cytrusy i małą chemię do łazienki. Źle mi się dziś robiło zakupy, sama nie wiedziałam co chcę. :bezradny:

Napiję się teraz kawki z mlekiem, na obiad jeszcze muszę trochę poczekać.
A co u Was Dziewczynki?

Sortuj wg