Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2016, 11:21
Dzień dobry!

A u mnie pogoda bez zmian, w kratkę... :bezradny:
Jestem jakaś słaba, bez humoru, może się rozkręcę... Nerwica jakby trochę się ostatnio uspokoiła, ale za to siedzę sobie w dołku i ledwo nos wychylam. Zapodam tradycyjnie kawę, żeby się otrząsnąć. Trochę mam dziś planów na po pracy, nie wiem jeszcze, co mi z tego wyjdzie, bo na razie to nic mi się nie chce.
Pachnę dziś Lady Vengeance tak na dodanie animuszu. Jakoś nie czuję się ostatnio na kwiatuszki i cytrusiki...

mirunia, ***** Tobie też miłego dzionka!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 28 kwi 2016, 12:37
Witajcie
musze sie do czegoś przyznac. przyznałam sie tez do tego psycholog , która stwierdziła że mam f20
chodzi o to że na łóżku mam prześcieradło później koc i pościel i to prześcieradło nie zmieniałam 4 lata.. a za łóżkiem mam kupe śmieci..
no i robaki sie zalągły.. takie małe czarne.. nie wiem skąd sie wzieły .. to pojedyncze sztuki nie cała plaga
ale są
i co dziwne to mi to nie przeszkadza..
ale może wiecie co to za robaki? na pewno nie pluskwy ani karaluchy.. jakieś inne i potrafią latać
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 28 kwi 2016, 12:38
Dzień dobry,

Gotowa do odmaszerowania, odjazdu, odlotu. Siedzę na plecaku i spoglądam tylko na zegarek z nadzieją na wybicie godziny wyjścia na pociąg do Warszawy. Tydzień na Bałkanach. :105:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 28 kwi 2016, 13:02
Lusesita Dolores napisał(a):Witajcie
musze sie do czegoś przyznac. przyznałam sie tez do tego psycholog , która stwierdziła że mam f20
chodzi o to że na łóżku mam prześcieradło później koc i pościel i to prześcieradło nie zmieniałam 4 lata.. a za łóżkiem mam kupe śmieci..
no i robaki sie zalągły.. takie małe czarne.. nie wiem skąd sie wzieły .. to pojedyncze sztuki nie cała plaga
ale są
ale może wiecie co to za robaki? na pewno nie pluskwy ani karaluchy.. jakieś inne i potrafią latać

Trzeba zmieniając,bo wstyd.I facet z Tobą sypiał nie będzie jak masz syf w wyrku.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 kwi 2016, 13:24
Lusesita Dolores napisał(a):Witajcie
ale są

Cóż, gdyby rodzice nie wpadali co jakiś czas do mojego pokoju to też bym tak miał. :bezradny:
Zwłaszcza w okresie jak chlałem.

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 kwi 2016, 13:59
Lusesita Dolores, Dziewczyno!!! Przeraził mnie ten post.... fuuuu! :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide:
Bluzeczki w falbanki umiesz kupować, a u siebie w pokoju taki syf pielęgnujesz??? A myjesz się chociaż? :hide:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 28 kwi 2016, 15:04
mirunia, mam natrectwa to dlatego :((
myje sie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 kwi 2016, 15:58
Dzien dobry Kochani:*******
Ja sie ojezdzxilam dwa raz do pani prezes i do UP . Pani prezes zle wypelnila mi skierowanie i musialam wracac. A jeszcze mnie pouczala ... Do tego jak ja poznalam dzis to mnie skwotowala slowami " a to o pania tyle walczylismy" :? :? Pomyslalam yhy kto wlaczyl to walczyl - ja i moja kierowniczka :roll:
W nocy mialam straszne lęki , budzilam sie co chwile ale nie dziwne , jestem zestresowana , zmeczona i mysle jak to bedzie dalej , kiedy znajde czas na odpoczynek , na gotowanie , na biblioteke i na spokojna popoludniowa kawe z ksiazka?
Przeraza mnie to.

A dzis poki jeszcze chwile oddechu mam to upichcilam mega obledne pod wzgledem aromatu i smaku curry z ciecierzycy z mleczkiem kokosowym i w pomidorach.Doprawione garam masala , kuminem , kolendra , papryka chilli ....
Jesooo jakie to pyszne.
Obrazek

kosmostrada, Kochana milego wyjscia z kolezanka :********
Ja dzis tez senna i kawe pil;am wlasnie.
Lady Vengeance piekne <3 <3 !

mirunia, oczka niech sie szybko goja :******** co dzis pichcisz?

Lusesita Dolores, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 kwi 2016, 17:24
platek rozy, o, jakie pyszności dzisiaj jadłaś! Apetycznie to wygląda, prawie jak fasolka po bretońsku, tylko inne smaki. ;)
Ja dziś na szybko zrobiłam sobie spaghetti z pomidorami i czosnkiem+ser. Natomiast na jutro będę gotować młodą botwinkę, bo dostałam od koleżanki z jej szklarenki. Młodziutka, ekologiczna, na inspektowej ziemi. :D
Gotuję właśnie wywar na żeberkach schabowych +warzywa, botwinka wypłukana i pokrojona czeka na swoją kolej do garnka. Będzie wyżerka, do tego jajo i dużo kopru. :yeah:

Płatku, to już niedługo będziesz pełnoprawnym pracownikiem na etacie... i fajnie! Przyzwyczaisz się do do takiej pracy, znajdziesz też chwile na przyjemności, da się.
Dni teraz dłuższe, więc wracając z pracy można pozałatwiać wiele spraw, zrobić zakupy. A obiadki gotuje się pod wieczór, żeby były na drugi dzień, jak wrócisz głodna z roboty. Wpadniesz w rytm i dasz radę. Samą siebie spokojnie można obsłużyć pracując... a co mają powiedzieć żony i matki pracujące?

Ale się pięknie zrobiło po południu, słońce, wiaterek ustał, cały balkon mam skąpany w słońcu. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 kwi 2016, 17:35
Byłem dzisiaj u elektronika i czekam na telefon od niego.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 kwi 2016, 18:16
mirunia, Botwinke bardzo lubie :105: tez czekam az bedzie na tyle duza ta w sklepach zebym mogla zrobic barszczyk:)
Martwie sie tym ze ja nie jestem jak zdrowy czlowiek i niestety zmeczenie odchorowuje stanem depresyjnym i lękami. W dodatku mam teraz skojarzenie z tym jak pracowalam na pelen etat , mialam jeszcze uczelnie i dom na glowie i niestety bez odpoczynku lecialam , skonczylo sie 3 lata temu drugim epizodem depresji z nerwica. jasne ze to nie tylko to sie przyczynilo bo byl to glownie mobing w pracy i zawroty od kregoslupa no ale T mi zawsze powtarza odpoczynek i regeneracja bardzo wazna.
Teraz juz nie mam ani tak silnej psychiki jak wtedy a i chorob tez wiecej tych fizycznych.

Purpurowy, :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 kwi 2016, 18:17
platek rozy, witaj. :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 kwi 2016, 18:17
Witajcie wieczornie!

Ale jestem z siebie dumna... W słabowitości okrutnej wszystko załatwiłam! Po pracy spacer z futrzakiem i biedra, obiad, potem pojechałam po przesyłkę i oddać dary do sklepu charytatywnego. Wielki krok - pozbywam się rzeczy. :great: Poszły torebki, buty na niebotycznych obcasach, ciuchy, piękne zasłony do domku na wsi, którego nie posiadam ;), i takie tam różne. Chociaż już mi smutno np. za malutkim strojem do dżudo młodego... :why:
Lęki złapałam w samochodzie, bo korki, bo dokumentymonsz zapodział i w ogóle dawno nie jeździłam sama.
No ale nic, odsapuję i idę na kawkę z przyjaciółką, potulić ją , bo ma doła. Może znajdzie siłę, żeby i mnie potulić. ;)

mirunia, platek rozy, Pyszności dziś dziewczynki pichciłyście. :105: Ja zrobiłam ryż i mięsko z nóżek kurzęcych z paseczkami pora i papryki w sosie sojowo-sezamowym. Na szybko.
Za rogiem macie długi weekend Kochane! :great: Jak będziecie miały smuta w poniedziałek pomyślcie, że ja siedzę w pracy. :D

Lusesita Dolores, To czas się zabrać za robotę i posprzątać, po prostu.

Purpurowy, O Ty też dziś załatwiałeś sprawy?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 kwi 2016, 18:24
kosmostrada, Kochana ja za to ide 27 po Bozym ciele do pracy ;) Tak sie umowilysmy z dziewczynami w pracy ze czesc idzie w poniedzialek drugiego a czesc 27 zeby bylo sprawiedliwie.
Kochana bravo za ogarniecie! :great: :yeah: :yeah: Teraz odpoczynek z przyjaciola i cos pysznego ku rozpieszczeniu :)
Ja jutro na wystawe ide , kolega wystawia swoje obrazy i bedzie wieczor z poezja i winem . Wybieram sie z koelzanka bo P jeszcze nie dojedzie z wawki na taka godzine .

Sortuj wg