Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 kwi 2016, 20:51
Też chcem za granicę, bom nigdy nie był.
A przy samolocie to nawet nie stałem, nie mówiąc o lataniu. :oops:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 kwi 2016, 21:10
Purpurowy napisał(a):przy samolocie to nawet nie stałem, nie mówiąc o lataniu. :oops:

Ja też nie latałem samolotem i się na to nie zanosi.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 21:13
mirunia, jak tu nie reagować, jak w domu dostaję mnóstwo pożywienia, po którym się czuję pełna, masa ciała się nie zmienia, ale obwód w pasie bardzo, a potem ktoś mi mówi, że ja nie mam brzucha, tylko, że mam bardzo małą talię i nie można na mnie patrzeć. To tylko wziąć i się obijać o ściany. Nie wiem, czy się ze złości obeżreć czy wypościć. Mam ptasie mleczko truskawkowe w białej czekoladzie :zonk:

AtroposIsDead napisał(a):Zawsze podobały mi się takie przygraniczne cudeńka. Część nazw pubów po holendersku, część po niemiecku no i część - po limbursku ;)

Paczajcie na językoznawcę z urodzenia :mrgreen:

Purpurowy, ja bardzo chciałam być stewardessą w Arabii Saudyjskiej, ale coś poszło nie tak :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 kwi 2016, 21:15
cyklopka, dlaczego akurat w Arabii? I podziel się ptasim mleczkiem, bo lubię. Chociaż truskawkowego nie jadłem nigdy
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 21:28
Ḍryāgan, byłam na dwóch spotkaniach rekrutacyjnych, Emirates i FlyNas, ta druga firma z Arabii właśnie. Dlatego, że oferowali 6000 pieniędzy + zakwaterowanie, szkolenia, dojazd i wymagali tylko angielskiego, poza tym ciepło ładne widoki, pustynia, starożytne budowle, dobre żarcie, ochrona i praktycznie zero wydatków. Gdybym startowała do europejskich tanich linii, to mile widziane by były inne języki, mniejsza kasa i sama musiałabym szukać mieszkania i się utrzymać w jakimś zagranicznym kraju, ta opcja mnie w najmniejszym stopniu nie zachęcała. No i nie było by takiego totalnego odcięcia od dotychczasowego życia, a wtedy tego potrzebowałam.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 07 kwi 2016, 21:30
cyklopka napisał(a):Paczajcie na językoznawcę z urodzenia

Hyhy :mrgreen: Dialekt limburski brzmi niesamowicie ciekawie!

Ja się bałem za pierwszym razem latania, a było to w sumie, eee, bardzo dawno temu, jeszcze w gimbazjum. Samo podrywanie się samolotu do góry, ten odcinek pasa pokonany w kilka sekund, uczucie wciskania w fotel :105: A potem lądowanie, motyle w brzuchu, ach!
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 21:35
AtroposIsDead, jak pierwszy raz leciałam jako dorosła to samolot bardzo długo kołował po płycie lotniska i stwierdziłam, że jest ok, potem się puknęłam w czółko, że docelowo to on nie ma jeździć, tylko się oderwać od tego betonu i lecieć po powieczu :lol: W okresie startu i wznoszenia dużo się modlę, nie ze strachu tylko taki dobry kontakt z Niebem wtedy mam :mrgreen:

Ḍryāgan, truskawkowe jest okrutnie przesłodzone, można je wsadzać do zamrażalnika i jeść na zimno, to ma jakiś pokrętny sens, bo lody stopione lody są bardziej słodkie od innych deserów, na zimno się tego aż tak nie czuje.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 kwi 2016, 21:56
cyklopka sam bym chętnie został stewardem w takich Emirates ze względu na te wszystkie bonusy, ale pewnie nie dałbym rady się ciągle szczerzyć do pasażerów na długich dystansach :smile: Chociaż za 6 tysiaków może bym się nawet postarał 8)

AtroposIsDead wciskanie w fotel jest najlepsze :mrgreen:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 22:26
rolosz, no właśnie wyleciałam z rekrutacji na scence, bo nie umiałam się uśmiechać i pleść od rzeczy, żeby wybrnąć z niedorzecznej sytuacji wymyślanej przez rekruterkę na poczekaniu. Chodziło o to, żeby kłapać trzy po trzy, bo ona i tak zbijała racjonalne argumenty, po prostu nie przestawać mówić. A ja zwykłam przestawać mówić, jeśli ktoś na mnie krzyczy i jeszcze dodaje, a tego argumentu nie możesz użyć, a tego nie możesz powiedzieć. Jestem przedostatnią osobą do pieprzenia kotka przy pomocy młotka, ja kocham tylko prawdę i konkrety.

Inna rzecz, że i tak mogliby mnie nie wziąć do pracy ze względu na leki, obecność mirty w osoczu krwi :twisted: Ale przynajmniej się sprawdziłam, dojść do 3 etapu w wymagającej firmie przy depresji, skoro rekruterzy na prawdę zwracają uwagę na komunikatywność, usposobienie i język ciała :o

Tak że chyba powinnam sobie gratulować, a nie się żalić.
Bo ja często tak mam, że wydaje mi się, że powinnam była w życiu więcej zdziałać, osiągnąć, lepiej sobie poradzić. Ale w czasach szkolnych czy studenckich nie wiedziałam, że jestem chora, a jakoś to uciągnęłam. To nie wiem, czy się bardziej starać, czy siąść i się głaskać po plecach.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 kwi 2016, 22:49
Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 kwi 2016, 22:55
JERZY62, dobranoc jerzyk hej wam

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 kwi 2016, 22:56
cyklopka nawet powinnaś być z siebie dumna. Już sam fakt, że przystąpiłaś do tak wymagającej rekrutacji o czymś świadczy. Ja pewnie też bym odpadł na takiej odgrywanej scence, ba, pewnie bym nawet do niej nie dotarł, skoro zwracają uwagę na język ciała :lol: Skreślili by mnie w przedbiegach ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 07 kwi 2016, 23:04
cyklopka napisał(a):Bo ja często tak mam, że wydaje mi się, że powinnam była w życiu więcej zdziałać, osiągnąć, lepiej sobie poradzić. Ale w czasach szkolnych czy studenckich nie wiedziałam, że jestem chora, a jakoś to uciągnęłam. To nie wiem, czy się bardziej starać, czy siąść i się głaskać po plecach.

Mam tak samo. Tyle że już na studiach miałem pierwszy świadomy epizod depresji. I mimo, że było bardzo ciężko, to też udźwignąłem te studia. Ale dziś nie czuję z tego powodu żadnej satysfakcji. Wręcz przeciwnie - wyrzucam sobie, że byłem zbyt nieudolny.

Marcin2013 hejo, jak się dziś czujesz?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 07 kwi 2016, 23:07
rolosz napisał(a):Już sam fakt, że przystąpiłaś do tak wymagającej rekrutacji o czymś świadczy.

W tamtym czasie o głębokim i bolesnym braku innych planów, bo życie mnie w ciula zrobiło 8)
I Miss Forum

Sortuj wg