Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 16:58
Ostatnio używałem Egoiste, ale już mi się kończy i mam ochotę spróbować coś nowego, dlatego pytam :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 17:02
platek rozy, eee, widzę, że humor masz lepszy. :mrgreen:

Ja też już wylazłam z kuchni, pochowałam kurtki do zimowej szafy, kozaki wypchałam gazetami i schowałam. Przestronniej się zrobiło w przedpokojowej szafie. :yeah: Trochę miałam gimnastyki po tylu godzinach siedzenia za biurkiem. Jeszcze zajrzę do łazienki zdjąć i poskładać pranie.
Czas, by też napić się herbaty po tej krzątaninie.

:lol: :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:16
Ḍryāgan, Oprócz tej Bottegi Venety o której Ci kiedyś pisałam, poniuchaj jeszcze Spicebomb Viktor & Rolf, zapachy Thierry Muglera, Hermes Voyage d'Hermes. Mnie kręcą.
Masz plana na weekend - wizyta w perfumerii. ;). Czekamy na Twoje wrażenia niuchowe. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:18
mirunia, O, Tobie też humorek dopisuje... :D
A ja się nie zabrałam za tą szafę, no mówię mucha w smole... :bezradny: Zostaje na weekend.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 17:21
kosmostrada, z wizytą w perfumerii to chyba jeszcze poczekam, ale nazwy zapiszę. Bo wiesz... aktualnie to doznania węchowe byłyby jeszcze zaburzone. W każdym razie dzięki
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 17:25
kosmostrada, ale mazurka upiekłaś i chlebek... to bardziej czasochłonne zajęcie i do tego smaczne!
Jutro też jest dzień... :D
Znowu się zrobiło pachnąco na Spamowej, mmmm :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 17:49
kosmostrada, Kochana masuje :******** niech bol pojdzie precz !
Jakiego mazura pieklas???? :105:

mirunia, Slonce ja nijaka bardzo . zamulona , odrealniona i do tego ze zlasowanym mozgiem .
No ale coz zrobic. Moze to przejdzie :roll: :bezradny:
Duzo porobilas w domku , ja to sie tak platam i po 5 razy zastawiam co chcialam.

Ciotka dzwonila i zaczela o swoim pogrzebe opowiadac a dwa stwierdzila ze moje objawy to na pewno wczesny alzheimer. Pinkole juz nic jej nie mowie nawet w takich chwilach slabosci :evil:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 17:59
platek rozy, Zrobiłam najprostszego, jak młody lubi - z dżemorem i lukrem.
Dzięki za wirtualny masaż! :smile: Mam nadzieję namówić moją siostrę na prawdziwy, jak przyjedzie.

mirunia, No tak, przynajmniej będę miała mocno zajęty weekend, bo ogródek ( jak pozwoli pogoda), zakupy ogrodnicze i jeszcze coś wymyślę, żeby zająć łepek. Ale chociaż chałupa ogarnięta, sama nie wiem, jak to zrobiłam. :roll:

Ḍryāgan, ano przecież jesteś po chorobie, to nos jeszcze nie całkiem sprawny. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 kwi 2016, 18:27
kosmostrada, mazurki lubie :105: a zupke nastawilas dla gosci? Mialas pichcic krema .

Ja zjadlam moj gulasz z soczewicy i gapie sie na tv ...
Odpadly mi strupki po zimnach i wygladam okropnie :hide: :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 kwi 2016, 18:32
platek rozy, trochę poruszałam się po domu, nawet łazienkę ogarnęłam jak zdjęłam pranie. Wypachniłam ją płynami do mycia i domestosem... jest świeżo. Teraz popijam drugą herbatkę, zapaliłam świecę porzeczkową i już się nie ruszam. Naschylałam się i kręgosłup dokucza.
Płatuś, ta Twoja Ciotka to "umie" wesprzeć i pocieszyć. :zonk: Czyżby miała wizję swojego pogrzebu, czy sen taki miała? :shock: :shock:

kosmostrada, to życzmy sobie na jutro słońca... Ty masz ogródek, ja spacer na zakupy, no i w ogóle jest potrzebne. :uklon:
Nie mam mazurka do herbaty :why: ale kupiłam maślane serduszka i też se dogodzę, o!

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 18:40
platek rozy, o rozkojarzeniu będziemy rozmawiać, jak pojedziesz do pracy i się obudzisz w Kryspinowie :mhm:

Lusesita Dolores, Haha, nie ma czegoś takiego jak za dużo perfum i lakierów do paznokci, i okularów słonecznych :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 kwi 2016, 19:00
kosmostrada, nie po chorobie tylko w trakcie choroby :D Daleko mi do pełni zdrowia. Tyle, że gorączki nie mam. Ale co zrobić, trzeba zacisnąć zęby i pracować :D Witam, już w domu jestem, zjadłem małą kolacyjkę i piję właśnie herbatkę z sokiem malinowym. Pewnie zaraz się wykąpię i wskoczę do wyrka.
mirunia, jutro ma niestety padać...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 kwi 2016, 19:35
No i gości nie ma, masażu nie ma. Rodzina mi się rozchorowała... No szkoda, że nie zostałam poinformowana o zmianie planów... :evil:
No nic, rodziny się nie wybiera. ;) (Platuś też coś o tym wie... :D )

platek rozy, Zupy nie ugotowałam, bo zmieniłam plan poczęstunku na ten chlebek z pastami rybnymi.

mirunia, Rozpieszczenie Ci się należy po takiej robocie. Ale masz weekend wolny!

Ḍryāgan, Pomysł z herbatką malinową i wyrkiem jak najbardziej poprawny w tej sytuacji. ;)
A pogoda ma być i już! :time:

Chlebek wyszedł przedni ( zwłaszcza jak ktoś lubi wszelkie pestki i nasionka), jak zobaczycie tą mieszankę w sklepie to w ciemno kupujcie, wyszedł nawet w moim piekarniku. Żadnej chemii nie ma tylko płatki owsiane, otręby owsiane, pestki słonecznika, dyni,orkisz, sezam i czarnuszka.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 kwi 2016, 19:43
[color=#FFFF00][/color]Ḍryāgan, z męskich zapachów lubię Calvina Kleina, sama bym mogła używać. Chłopakom nieraz kupowałam Playboya.

Ogólnie fajnie nie mieć chłopaka, ale z drugiej strony nie ma komu zamawiać odlewek Hugo Bossa ani robić domowych leków na reumatyzm :bezradny:

mirunia, uwielbiam to zdjęcie :D Moja starsza kotka też jest taka puszysta, ogon przez duże "O".
Ostatnio edytowano 08 kwi 2016, 19:48 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Sortuj wg