Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2016, 13:12
kosmostrada, tak, zaraz idę do domu. Wprawdzie tylko 2 godz. wcześniej, ale zawsze to wygodniej w domu podczas niemocy.
O, ooo grochówka pycha, ale po świętach mam przesyt treściwych zup (barszcz biały, barszcz czerwony, oba z mięchem i jajami). Coś lekkiego bym zjadła... dzisiaj ziemniaczki z kefirem będą (na odtrucie) ;) .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2016, 13:39
mirunia, Chociaż te dwie godzinki, to już dobrze.
Ja wczoraj tylko podjadłam na śniadanie, a potem to już lighcik, nie mieliśmy nawet miejsca na obiad po niedzielnym obżarstwie. :roll: Tak że przyda się dziś coś treściwszego choć niekoniecznie kilo mięcha... ;)
Pogoda Ci się trochę poprawiła, wyłazi ciepłe słoneczko jak u mnie?
Skąd ta niemoc Kochana, zaczęłaś procha odstawiać, czy po prostu taki dzień?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 mar 2016, 13:53
mirunia napisał(a):Carica Milica, trochę atrakcji w podróży się przyda, żeby nie było nudno. :D
A skąd jedziesz do tej Pyrlandii, bo już się pogubiłam w tych Twoich podróżach; wiem, że z domu... :bezradny:

Jadę z dalekiego, polskiego wschodu. 8) Z okolic Białegostoku pochodzę. Muszę się przesiąść w Warszawie, aby dojechać do Poznania.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 29 mar 2016, 14:36
Przydałby się odlot, do poczytania po lądowaniu :D
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2016, 14:48
kosmostrada, jestem już w domu, nastawiłam ziemniaczki i grzeję sobie lampą lewą łopatkę. Dzisiaj wstałam ze strasznym bólem lewego ramienia promieniującym na całą łopatkę. Jak nie ruszam się, to da się wytrzymać. Jak żebra przestały boleć, to dla odmiany łopatka zaczęła. Mówię Ci, jak nie urok to ...... :shock:
Słoneczko wyszło na parę chwil i się schowało, taka niestabilna dziś pogoda. Ale święta były piękne.
Życzę smacznej grochówy!

Carica Milica, tak myślałam, że gdzieś ze wschodu jedziesz, skoro w stolicy przesiadka. To masz dzisiaj wojażowy dzień, będziesz odpoczywać wieczorkiem, a w głowie pewnie stukot kół pociągu. :D

takie tam, jaki odlot i jakie lądowanie? :shock: bo coś szyfrem piszesz...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2016, 15:01
mirunia, oj moja obolała bidulko!!! :( Może czas już materac zmienić? Ja swój odwróciłam w ramach świątecznych porządków.
Mi bardzo pomogła na takie bóle wszelkie gimnastyka na rehabilitacji. Bardzo lightowa, delikatna, ale jednak kostki trochę zostały rozruszane. No i działo się, chodziłam dwa razy w tygodniu, zawsze to był jakiś punkt planu, a czułam się wtedy kiepskawo i sama z siebie pewnie nogi bym nie wystawiła... Pomyśl o tym.
U mnie też niestabilna pogoda, stąd zapewne to przyduszenie. Ale uwijam się po chałupie, bo inaczej zaległabym w wyrze. :bezradny:

Carica Milica, Dzielna jesteś, ja na samą myśl o takiej podróży dostaję nerwu i osłabienia... ;)

takie tam, :papa:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 29 mar 2016, 15:04
Chwała!

Przepraszam za wczoraj. Wziąłem w końcu benzo, spałem 13 godzin.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2016, 15:27
Carica Milica, kosmostrada, no różne są choroby. Takie, że człowiekowi ciężko wyjść za próg, i takie, że trzeba ciągle jechać przed siebie :mhm:

Pogoda b. ładna, ale dzisiaj nie wychodzę.
Mogę się uczyć albo przygotowywać materiały do pracy, ale to musiałby mnie ktoś mocno kopnąć. Gra się prawie zainstalowała :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 mar 2016, 15:35
kosmostrada, mnie by się przydała profesjonalna terapia manualna kręgosłupa szyjnego, a nie gimnastyka na której mogłabym zrobić sobie krzywdę. Mam zaawansowaną dyskopatię i tu rozruszanie kostek nic nie pomoże.
Muszę pójść po skierowanie na zabiegi, jakiś laser, ultradźwięki i hydromasaż w wannie. Takie mam zalecenia od neurochirurga.
Nie mam materaca takiego luzem, musiałabym całą kanapę wymienić, ale chyba nie ma potrzeby, bo jest średnio-twarda i w miarę równa, bez gór i dołów. :D Poza tym śpię na płasko na poduszce ortopedycznej, tylko coś mnie podkusiło usnąć na lewym boku i tak pewnie za długo na nim spałam. :shock:
Dzięki Kochana za podpowiedzi i wsparcie, to bardzo pomaga, jak ktoś wysłucha i chce pomóc! :****

AtroposIsDead, no i chwała, żeś się wyspał!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2016, 15:42
kosmostrada, To biegaj Słońce po to skierowanie, bo przecież potem i tak się czeka na te zabiegi.
Ta gimnastyka była specjalnie dla takich połamańców, jak my, głównie na leżąco, z podunią pod karkiem. :D
No to pewnie faktycznie od tego spania na jednym boku, też tak mam. :bezradny:

AtroposIsDead, A kogóż to widzimy całego i zdrowego! :D Kweta zakupiona?

cyklopka, Jutro do pracy już śmigasz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 29 mar 2016, 15:49
kosmostrada, no zaraz pójdę. Pierwsze podejście - sklep, porażka. Nie mieli mielonego, zrobiłem minę w stylu "nic się nie stało, pizdo" i wyszedłem. Słyszę zbyt dużo rzeczy, dziwny stan. Mam ochotę wyrzucić lodówkę przez okno, bo wydaje dźwięki topniejących lodowców. Ech.
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 mar 2016, 15:54
kosmostrada napisał(a): cyklopka, Jutro do pracy już śmigasz?

Aja.

Rano zajęcia w szkole, po południu terapia, wieczorem lekcja z nową klientką, bo nie zrezygnowała raczej.
No i tak będziem jechać ciurkiem do weekendu majowego.

Mam ochotę zrobić sobie cappuccino i zwinąć się w krewetkę, i tak zostać do lipca :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 29 mar 2016, 15:56
hejka wam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 mar 2016, 16:19
mirunia, piszę do Ciebie, a okazuje się, że do siebie... :lol: Taką pomyłkę by mi psycholog freudowski uzasadnił... Może też muszę biec po skierowanie na rehabilitację. :D

cyklopka, Byle do maja, a potem już z górki... Ja też mam w lipcu urlop i uważnie śledzę mijanie czasu. ;)

AtroposIsDead, Znasz francuski? Mano Negra - le bruit du frigo. ( "hałas lodówki") Kawałek specjalnie dla Ciebie. ;)

No, pyszna grochówa ugotowana, lecę z psem i czekam na gości.
S. Beckett

Sortuj wg