Jak spędzicie Boże Narodzenie 2013?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez libertynka 18 gru 2013, 19:31
trochę mi się zweryfikowały plany na boże narodzenie, będę 4 dni w domu u rodziców i 2 dni u ciotki w innym mieście, wigilię spędzę u babci, w sumie przez te 6 dni będę udawała, że mam zatrucie, bo oni nie zrozumieją, że nie zjem ciasta na jajkach, ani sałatki z majonezem, ani bigosu z mięsem, ani nawet barszczu z uszkami, chyba, że bezglutenowymi. zabieram swoje jedzenie i szykuję się na batalię. przy okazji jak co roku wyjdzie temat "masz już tyle lat, czemu jesteś sama?" otóż nie chcę być sama, ale tak akurat wyszło, że jestem. i jestem weganką. i nie mogę się doczekać aż te święta się skończą.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Steviear 18 gru 2013, 19:52
Będzie super.

I tak będziesz w ciąży a ja ich wychowywać nie będę !
Na pewno masz kawalera...(Boże przecież nie mam, babciu!)
Mama: <Steviear> ma dziewczynę , nie? ^^
Ale przestaw nam ja kiedyś. Przynajmniej nie będziecie mieli dzieci.
Bo ja tych dzieci jak mi przyniesiemy do domu te dzieci on przecież tych dzieci wychowywać nie będę .
Ale nie bedziesz w ciazy mam nadzieje ? ...
:blabla:
Steviear

przez Arhol 18 gru 2013, 20:36
Steviear napisał(a):Będzie super.

I tak będziesz w ciąży a ja ich wychowywać nie będę !
Na pewno masz kawalera...(Boże przecież nie mam, babciu!)
Mama: <Steviear> ma dziewczynę , nie? ^^
Ale przestaw nam ja kiedyś. Przynajmniej nie będziecie mieli dzieci.
Bo ja tych dzieci jak mi przyniesiemy do domu te dzieci on przecież tych dzieci wychowywać nie będę .
Ale nie bedziesz w ciazy mam nadzieje ? ...
:blabla:

I to ja mam swoją rodzinę za bandę debili,czy ignorantów czasem xD....
Holy shit xD.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 18 gru 2013, 20:40
Przynajmniej można się pośmiać ;p U mnie najczęściej muszą być jakieś kłótnie o pierdoły między rodzicami, a dla mnie to zwyczajnie dni wolne spędzone na opierdalaniu się, słuchaniu muzyki i żarciu :>
Reiben

przez Steviear 18 gru 2013, 23:17
Kestrel, takie rzeczy to tylko przy stole.

Jako ze nie jadamy razem a nie ma się do czego przyczepić ,bo jako tako jestem w miarę grzeczna, to trzeba szukać powodów.
I tu właśnie to , ze gdy mnie rzekomo nie ma w nocy -to pewnie się szwedam z jakimś Kowalskim .
A wszystko przez to ,ze jak szlam kiedyś ulica z mama ,to pewien menel się ze mną przywitał ,jakby mnie znał. Nawet kilka razy. Dało jej to do myślenia ,ze skoro nie umawiam się z kolegami z klasy to pewnie wole starszych...
Starszych o pokolenie.
I ten jej komentarz- W sumie to śmiała się. I powiedziała - "" ale on nawet dla mnie jest trochę stary!" xD
Gość definitywnie miał z 50. Lat.

Kobieta się po prostu martwi ze powiele cudze błędy :P
W sumie nie przejmuje się tym. Ale śmieszne to jest czasem :mrgreen:
Czasem nie wiem czy to na żarty czy na prawdę .
Ale grunt to rozmawiać :great:
Nie ważne na jakie tematy xD
Reiben, Tak jest! "Magia" świat zobowiązuje ^^
Steviear

przez Arhol 19 gru 2013, 00:09
Steviear, Wbrew pozorom,nawet jeśli ma się niską samoocenę,nadal pozostaje rozsądek :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez SmutnaTęcza 19 gru 2013, 01:07
U mnie wychodzi jednak na to, że kolację zjemy w tym roku wcześniej, bo ojciec idzie do pracy na nockę w Wigilię. Ale reszta będzie jak zwykle - obejrzenia kawałka durnowatego świątecznego filmu po kolacji, wyjście na pasterkę 38963894689 godzin przed, żeby móc usiąść, a potem siedzenie do nocy przed kompem i/lub telewizorem nie wiadomo po co. Obrazek

przez 8th_circle_of_hell 19 gru 2013, 12:48
Steviear, pewnie jakby nasze rodziny podczas świąt zgromadziły się w jednym pokoju, to od tego szalonego stężenia głupoty, paranoi i pier**lenia farmazonów wytworzyłaby się czarna dziura i wchłonęłaby Układ Słoneczny. Bo to by naprawdę była "moc". ;)

Uroił mi się pod moją zrytą kopułą taki zamysł, że może bym się rozchorowała na Wigilię i Boże Narodzenie. :D Ktoś ma pomysł, jak?

przez Monar 19 gru 2013, 12:50
w domu, będziemy odstawiać szopkę jak to przystało w święta :D

przez Midori 19 gru 2013, 16:29
W domu. Znowu zjeżdża się rodzina, której nie widziałam od x czasu. Będzie tłoczno, jak co roku.
Midori

przez Lola Rose 19 gru 2013, 17:02
W domu. Pewnie nie zobaczymy się z nikim z rodziny, jedynie do babci przyjadą pewnie goście i będą ustawicznie trzaskać drzwiami żeby pokazać co o nas myślą. Mama będzie całe święta przeżywać, że ,,to w ogóle nie są święta''. Kolację wigilijną już raz jadłam o 21 przy wrzaskach mojego ojca i świeczkach bo nie było prądu więc nic mnie nie zdziwi.
Jestem jaka jestem

przez Unikalny 20 gru 2013, 06:37
Boje się jechać do rodziny... oj, dawno tak niczego się nie bałem.
Unikalny

przez comatom 20 gru 2013, 08:17
Miałem nadzieje ze to będą normalne spokojne święta-ale obawiam się ze coś spierdolę-tak jak kilka lat temu
By nie jechać na wigilię nawaliłem sie od rana-i już wiedziałem ze zostaje sam w domu-w sumie już jutro mógłbym wyjechać-ale dziwnie się nakrecam,boję sie ze odwalę jakiś numer-pojebane to wszystko
comatom

przez Candy14 20 gru 2013, 13:06
veganka, to smutne ze nie mozesz po prostu powiedziec, ze nie jesz miesa. Ja bym pewnie przygotowala dla dziecka jakies weganskie potrawy po prostu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg