Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 14 lis 2013, 17:54
Oczywiście że zaburzenie ;) Mając 26 lat, nie da się nie trafić na ani jedną osobę wartą uwagi, nie będąc zaburzonym, czyli:
-utrzymywać normalne relacje z rówieśnikami, na bieżąco wychodzić z domu i poznawać nowych ludzi i miejsca
-być otwartym na nawiązanie jakiejś relacji, mieć poukładane w głowie normalnie, no i nie zniechęca się po jakimś niepowodzeniu (co też jest zaburzeniem - osobowość nadwrażliwa)
tez moje zdanie, nietracenie wianka /niezaleznie od płci/ powyżej pewnego wieku wskazuje na to, ze coś nie gra - ktos ma jakies braki w nawiazywaniu relacji interpersonalnych, a moze zawyżone wymagania ? a może słaby popęd ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 14 lis 2013, 17:58
light napisał(a):
linka napisał(a):Bzdura! Może dziewczyna nie spotkała jeszcze w życiu nikogo na tyle interesującego żeby z nim sypiać? To jest zaburzenie psychiczne? Że woli być dziewicą niż dać d pierwszemu lepszemu, żeby nie być gorszą od innych?

Oczywiście że zaburzenie ;) Mając 26 lat, nie da się nie trafić na ani jedną osobę wartą uwagi, nie będąc zaburzonym, czyli:
-utrzymywać normalne relacje z rówieśnikami, na bieżąco wychodzić z domu i poznawać nowych ludzi i miejsca
-być otwartym na nawiązanie jakiejś relacji, mieć poukładane w głowie normalnie, no i nie zniechęca się po jakimś niepowodzeniu (co też jest zaburzeniem - osobowość nadwrażliwa)

W wieku 26 lat, nie będąc z wyglądu (jak to fajnie kerstel nazwał :lol:) końskim stolcem, to nie ma możliwości przy spełnieniu powyższych warunków żeby na kogoś nie trafić i nikt mi nie wmówi że jest inaczej ;)

Też się z tym zgodzę, ja czasami żałuje że brzydszy nie jestem albo dużo niższy bo wtedy by się mnie tak często nie pytali czemu jesteś sam, na szczęście coraz mniej pytają bo widzą jaki ze mnie niedorajda życiowy i nawet przeciętny wygląd nie pomoże.
Największy Forumowy Maruda

przez rafzap 14 lis 2013, 18:13
magnolia84 napisał(a):khaleesi oczywiście żartuję. Dziwię się tylko niektórym mężczyznom, że dziewica to dla nich "problem"

Nie twierdzę że byłby to problem. Jak już wspominałem dobrze by było, gdyby dziewczyna już wiedziała z czym to się je. A może seks z dziewicą to frajda, pomaganie jej w odkrywaniu seksualności? Nie wiem, nie próbowałem.
evil boy 4 life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 14 lis 2013, 18:21
carlosbueno,
na szczęście coraz mniej pytają bo widzą jaki ze mnie niedorajda życiowy

A powiedziała Ci tak któraś, kiedyś? Bo może sobie wkręcasz to przez fatalną samoocenę i wcale Cię takim nie widzą. Nie masz tego wypisanego na twarzy (niektórzy mają), ja przynajmniej nie zauważyłem.
rotten soul

przez zmęczona_wszystkim 14 lis 2013, 18:25
bittersweet napisał(a):
tez moje zdanie, nietracenie wianka /niezaleznie od płci/ powyżej pewnego wieku wskazuje na to, ze coś nie gra - ktos ma jakies braki w nawiazywaniu relacji interpersonalnych, a moze zawyżone wymagania ? a może słaby popęd ?

Możesz poznać blizej kilkadziesiąt lub więcej osób swojej drodze i nie zakochać się w żadnej z nich, albo akurat, jak na złość, zakochać się w kimś, kto jest zajęty albo nie zainteresowany,a mozna spotkac taką osobę od razu - tu statystyka nie działa. Chyba że chodzi o zwykłą relację - ktos jest tak normalnie zainteresowany, bez uczuć, spotkanie, seks, i jest "zaliczenie". W tym przypadku mogłabym się zgodzić, ze coś jest nie tak, jeśli coś takiego by nie wyszło do tego, powiedzmy 26 roku zycia. Ale do poczucia chemii zmusić się nie można.

przez carlosbueno 14 lis 2013, 18:33
rotten soul napisał(a):carlosbueno,
na szczęście coraz mniej pytają bo widzą jaki ze mnie niedorajda życiowy

A powiedziała Ci tak któraś, kiedyś? Bo może sobie wkręcasz to przez fatalną samoocenę i wcale Cię takim nie widzą. Nie masz tego wypisanego na twarzy (niektórzy mają), ja przynajmniej nie zauważyłem.

To chodziło o tych nie całkiem obcych, którzy znają mniej więcej moją sytuacje życiową, bo ci całkiem obcy się dziwią że nie mam żony czy dziewczyny, choć i tak w dzisiejszych czasach nie jest to jakiś wielki problem.
Moja siostra też do 26 roku życia nie miała faceta, a brzydka nie jest no ale później jak poznała jednego, następnie drugiego i wzięła z nim jeszcze przed 30-tką ślub. No ale my przez purytańskie wychowanie i geny rodzinnie jesteśmy małoseksualni ojciec grubo po 30-ce się ożenił a wtedy koło 20-25 lat się żeniono.

przez khaleesi 14 lis 2013, 18:41
carlosbueno, tak dokładnie wychowanie odgrywa w dziewictwie kluczową rolę.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Candy14 14 lis 2013, 18:46
A może seks z dziewicą to frajda, pomaganie jej w odkrywaniu seksualności? Nie wiem, nie próbowałem.

Dla zakompleksionych facetow zapewne. Dziewczyna nie zna swoich potrzeb, nie ma porownania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 14 lis 2013, 18:48
khaleesi napisał(a):carlosbueno, tak dokładnie wychowanie odgrywa w dziewictwie kluczową rolę.

U nas z trójki rodzeństwa nikt przed 25 rokiem nie miał partnera ani seksu, seks czy związki to zawsze był i jest temat tabu. W rodzinie od strony ojca to pełno jest 40 letnich dziewic lub facetów bez doświadczenia z kobietami( przynajmniej jeśli chodzi o chodzenie, oficjalne partnerki bo może na jakiś seks się załapali) to zastanawiające bo przecież to rzadko spotykane a w tej rodzinie to norma. Od strony matki jest inaczej tam w wieku 25-28 lat zwykle są pożenieni i dzieciaci ale na mnie i brata mówią że w rodzinę ojca się wdaliśmy a ona znana z zimności, aseksualności jest.

przez rafzap 14 lis 2013, 18:48
Tyle że często obraca się to w zupełnie drugą stronę. Dziecko wychowywane surowo i resrtykcyjnie, do 22 w domu najdalej, seks jest be. I wyjeżdża taka 19latka do większego miasta na studia, a tam, chlanie, ćpanie i ruchanie nonstop, bo wreszcie ma swoją upragnioną wolność.
evil boy 4 life

przez Candy14 14 lis 2013, 18:49
carlosbueno, moze po prostu rodzina ojca te same skrzywienia powiela z pokolenia na pokolenie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez magnolia84 14 lis 2013, 18:50
Candy14 napisał(a):
A może seks z dziewicą to frajda, pomaganie jej w odkrywaniu seksualności? Nie wiem, nie próbowałem.

Dla zakompleksionych facetow zapewne. Dziewczyna nie zna swoich potrzeb, nie ma porownania

mój pierwszy facet nie miał w ogóle kompleksów. Był chodzącym ideałem pod względem fizycznym i mentalnym. Nie wiedział,że jestem dziewicą, do momentu kiedy znaleźliśmy się w łóżku więc nie chodziło o jakieś dowartościowanie się
magnolia84

przez Candy14 14 lis 2013, 18:52
magnolia84, skoro nie wiedzial i nie byl zakompleksiony to pewnie ze nie :) Ale zauwaz kto szuka dziewic na partnerki? glownie prawiczki bo boja sie porownania

przez rotten soul 14 lis 2013, 18:55
magnolia84,
mój pierwszy facet nie miał w ogóle kompleksów. Był chodzącym ideałem pod względem fizycznym i mentalnym.

To nic dziwnego, że ich nie miał. Rzadko kto ma kompleksy, tylko dlatego, że je sobie wymyślił nie mając podstaw. Przeważnie zawsze jest coś na rzeczy jak nie z wyglądem, to z osobowością , albo z obiema rzeczami.
rotten soul

Sortuj wg