Jakie cechy osobowości kobiety są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI KOBIETY:

Otwartość
4
4%

Inteligencja
20
19%

Uczuciowość
7
7%

Uległość
0
Brak głosów

Władczość
0
Brak głosów

Poczucie humoru
18
17%

Wrażliwość
11
10%

Kreatywność
4
4%

Prawdomówność
8
7%

Zmysłowość/Temperament seks.
2
2%

Pewność siebie
0
Brak głosów

Upartość
0
Brak głosów

Ugodowość
2
2%

Niezależność/Ambitność
2
2%

Komunikatywność
3
3%

Dojrzałość
8
7%

Rodzinność
1
1%

Cnotliwość
3
3%

Bezpruderyjność
0
Brak głosów

Impulsywność
1
1%

Stateczność
1
1%

Pragmatyzm
0
Brak głosów

Marzycielstwo
2
2%

Wyrozumiałość
9
8%

Żywość
1
1%

Liczba głosów : 107

przez buka 01 sie 2013, 14:39
a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

przez Abbey 01 sie 2013, 14:49
buka napisał(a):a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

Ja się nie zgadzam. Wiele razy byłam w ten sposób - niewłaściwie - oceniana. :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez carlosbueno 01 sie 2013, 14:50
buka napisał(a):a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

Wg mnie sporo mówi np taki chód czy postawa ciała, np ktoś kto się garbi np ja jest zwykle zakompleksiony, niepewny siebie a taki prosto stojący wręcz odwrotnie. Ja mówię podobno b cicho mimo że mam potencjalnie silny głos ale chyba depresja, brak pewności siebie itd to powoduje, bo ci twardziele( ale często na pokaz) o wysokim mniemaniu o sobie to wręcz krzyczą nie mówią, i chyba taki średniej siły głos jest najlepszy bo świadczy o odpowiedniej samoocenie, kondycji psychicznej. Osoby o bogatej mimice kojarzą mi się z takimi łatwo okazującymi uczucia, raczej wesołymi, choć i też impulsywnymi, ekstrawertykami ci o ubogiej to introwertycy, spokojni, flegmatyczni.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 01 sie 2013, 14:51
ladywind napisał(a):
socorro napisał(a):
rotten soul napisał(a):Nigdy nie rozumiałem tego typu tekstów. Dla mnie to jakiś frazes po prostu :?

chodzi mi o to, że jak nie będziesz chciał być szczęśliwy to nie będziesz.

a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę? i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?

jeśli chce zmienić swoją sytuacje, to będzie szukał pomocy u specjalisty, chodził na terapie etc.
tak samo jest np. z osobami uzaleznionymi. muszą chciec podjac terapie odwykowa, bo to jest warunkiem rozpoczecia leczenia.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monk.2000 01 sie 2013, 15:01
Wracając do tematu, mam swoje ideały. Ale to zbyt wiele zmiennych. Co, może mam powiedzieć, że mój ideał to nos no 3, brwi rodzaju 7 podać pozostałe parametry w centymetrach i tak dalej. Mój ideał wychodzi poza schemat. Gdzieś tam pisałem, w życiu w osobistym kontakcie podobały mi się 4 dziewczyny/kobiety. Mógłbym wyciągać średnią, szukać podobieństw. Ale nie uczynię tego, otóż jesteście jak życie i miłość drogie niewiasty, a te potrafi zostać pocięte na kawałki poprzez opis i pozbawione piękna. Dlatego komputery choć są mistrzami w szachy to gust artystyczny mają kiepski.

Ale co tam: cenię sobie delikatność, ale nie brak charakteru i własnego zdania. Oryginalność, taka postać musi być trochę tragiczna, perła rzucona pośród wieprze. Co ciekawe podobają mi się ciemne włosy, może chodzi o pewną "mroczność" tych osób, nie wiem. Ale na pewno o tajemnicę. Seksapil też sobie cenię, ale wątpię żebym kogoś zaspokoił. Chyba że z buddyzmu przerzucę się na Kamasutrę. :D
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez rotten soul 01 sie 2013, 15:49
ladywind
a co jeśli ktoś rodzi się już nieszcześliwy? bo poprostu ma taką psychikę?

Ja nie wiem, nie znam takich ludzi. Myślałem, że tego nie dostaje się z genami.

i wcale tak nie chce, a jednak to jest silniejsze od tej osoby?

Ja też nie chcę być nieszczęśliwy, a obecnie jestem i to jest też silniejsze ode mnie. Muszę o to powalczyć i tak ktoś musi zrobić dokładnie to samo, chociaż jak ma to w genach, to nie wiem czy mu się uda to przezwyciężyć. Chyba, że lekami. Za dużo niewiadomych, żeby można było cos więcej powiedzieć o takim przypadku.

-- 01 sie 2013, 15:53 --

buka,
a co sądzicie o tym że wygląd(nie chodzi mi o proporcje,raczej o wyraz i mimike twarzy,sposób chodzenia,mówienia) może nam mówić coś o charakterze danej osoby?

Owszem może coś mówić nawet bardzo dużo czasami, jednakże równie dobrze mogą to być zwykłe pozory (wiem coś o tym bo ludzie często źle mnie oceniają po wyglądzie, mylą się na plus). Ciężko rozpoznać w niektórych przypadkach. Na dwoje babka wróżyła. Lepiej zachować w tek kwestii powściągliwość i nie wyciągać z byt daleko idących wniosków.
rotten soul

przez Kaźmisz 27 gru 2013, 21:35
Ja zawsze poszukiwałem w dziewczynach cech, których mi brakuje. Zastanawiam się czy jest to słuszna droga mając na uwadze, że hejtuje ludzi. Może lepiej czułbym się z kimś o podobnej osobowości niż ja? Ale taki ktoś pewnie nigdy mi się nie spodoba :lol:

przez wiejskifilozof 27 gru 2013, 22:05
Uroda, inteligencja im wyższa tym lepsza,zaradność, bycie zaradnym życiową.Również przedsiębiorczość.

Sortuj wg