Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez Candy14 07 sie 2013, 16:23
choleryk lubi wszystko robić szybko

chileryk przede wszystkim nie panuje nad emocjami a jezeli nad soba nie pracuje nie stworzy dobrego zwiazku z nikim . No i jezeli wybiera flegmatyka to chyba nie sadzi ze go zmieni bo to chore
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Saraid 07 sie 2013, 16:24
ladywind, wyobraż sobie dwóch choleryków w związku to było by raban
Saraid

przez ladywind 07 sie 2013, 16:26
Saraid napisał(a):ladywind, wyobraż sobie dwóch choleryków w związku to było by raban

nie wyobrażam sobie, tak samo jak nie wyobrażam sobie związku jak na przykładzie moich rodziców.

Candy14 napisał(a):
choleryk lubi wszystko robić szybko

chileryk przede wszystkim nie panuje nad emocjami a jezeli nad soba nie pracuje nie stworzy dobrego zwiazku z nikim . No i jezeli wybiera flegmatyka to chyba nie sadzi ze go zmieni bo to chore

Mało który choleryk chce nad sobą pracować, on zawsze uważa, że ma racje i basta.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 07 sie 2013, 16:35
Candy14 napisał(a): ale to chyba nie jest kwestia intro i ekstra ale zaburzen.. moim zdaniem mozna doskonale pogodzic jedno i drugie o ile szanuje sie swoja odniennosc

Zgadzam się.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Candy14 07 sie 2013, 16:37
Mało który choleryk chce nad sobą pracować,

w ogole ludzie zaburzeni nie zauwazaja u siebie zaburzen myslac ze to cos z otoczeniem nie hallo a nie z nimi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lord Kapucyn 07 sie 2013, 16:40
Ja bym raczej powiedział, że zdają sobie sprawę z zaburzeń ale nie chcą wziąć odpowiedzialności na siebie i wolą zrzucać winę na otoczenie. Albo niby chcą się zmienić, ale jak przychodzi co do czegoś to coś tam, coś tam... znajdą milion powodów, żeby jednak siedzieć na dupie i nic nie robić. bo zaburzenie być może przynosi jakieś profity i szkoda z tego zrezygnować.

Jak już ktoś faktycznie zaburzony w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że jest zaburzony i wołami go nie ruszysz to jest przypadek beznadziejny.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Ramanujan 07 sie 2013, 17:15
Dark Passenger napisał(a):Jak już ktoś faktycznie zaburzony w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że jest zaburzony i wołami go nie ruszysz to jest przypadek beznadziejny.
Moi wujkowie tacy są. :cry:
Ramanujan

przez Kalebx3 07 sie 2013, 19:25
Trudno powiedzieć czy jest to kwestia zaburzeń czy nie, jedno jest pewne, choleryk lubi wszystko robić szybko, a flegmatyczny introwertyk wolno, to jest sporą przepaścią żeby stworzyć normalny związek. Choć nie przecze że takich nie ma.

Ladywind ;) , to pewnie jestem cholerykiem . Dziś na jeżdzie na Prawko instruktorka powiedziała mi ,że wiedzę mam , umiem jeżdzić , nie boję się , ale wszystko za szybko. "Zbliża się skrzyżowanie, a Pan już je przejechał" . No własnie , za szybko. Przecież nie będę jej tłumaczył ,że ze mnie stary jełop z ADHD. Przecież utarło się ,że to dzieci mają , a ja takie dziecko tylko że z turboodrzutem rozpierdupem.
Moja Żonka to znowu powolna , systematyczna , wszystko po kolei, powoli . Jak mnie to czasami wkur... ale gdyby nie jej temperament chyba nic by z tego Związku nie było. Dobrze ,że każdy jest inny.A Ona nie jest introwertyczką , nie zastanawia się za głęboko ,,,tylko robi wszystko wolno i po kolei.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez L.E. 07 sie 2013, 21:39
Moja Żonka to znowu powolna , systematyczna , wszystko po kolei, powoli . Jak mnie to czasami wkur...

U mnie jest tak samo, tylko w drugą stronę.
Czasem proszę Szymona o pomoc z czymś, żeby było szybciej i ja zrobię milion rzeczy, a on stale tą jedną i wcale szybciej nie jest...
Niby diabli mnie biorą, ale z drugiej strony jego warzywa na sałatkę są zawsze najlepiej pokrojone, a jak robi coś graficznego to jest jak spod igły itp itd ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez carlosbueno 07 sie 2013, 21:43
A ja potrafię robić wolno i byle jak, podobno to rzadko spotykane, ale niestety dyskwalifikuje w większości prac. Kiedyś przez 2 h myłem łazienkę i wszyscy narzekali że brudna a inni w 10 minut robili czystą. Czyli nici u mnie z szybkiej i pewnej śmierci samobójczej. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 07 sie 2013, 21:50
carlosbueno napisał(a):A ja potrafię robić wolno i byle jak, podobno to rzadko spotykane, ale niestety dyskwalifikuje w większości prac. Kiedyś przez 2 h myłem łazienkę i wszyscy narzekali że brudna a inni w 10 minut robili czystą. Czyli nici u mnie z szybkiej i pewnej śmierci samobójczej. :mrgreen:

Rozbawiles mnie :-) :lol:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 07 sie 2013, 21:52
ladywind napisał(a):
carlosbueno napisał(a):A ja potrafię robić wolno i byle jak, podobno to rzadko spotykane, ale niestety dyskwalifikuje w większości prac. Kiedyś przez 2 h myłem łazienkę i wszyscy narzekali że brudna a inni w 10 minut robili czystą. Czyli nici u mnie z szybkiej i pewnej śmierci samobójczej. :mrgreen:

Rozbawiles mnie :-) :lol:

nie wiem czy to takie zabawne, pozostaje mi powolne konanie w beznadziejności. :twisted:

przez ladywind 07 sie 2013, 21:56
carlosbueno, a tam zaraz w beznadziejności ;)

przez carlosbueno 07 sie 2013, 22:01
ladywind napisał(a):carlosbueno, a tam zaraz w beznadziejności ;)

konanie jest zawsze beznadziejne, chyba że mówimy o Conanie barbarzyńcy. A w ogóle ten wątek to jakiś wielki off top ostatnie kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset postów nic nie ma wspólnego z tematem wątku.

Sortuj wg