Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

- Wzrost
41
10%

- Oczy
49
13%

- Włosy
29
7%

- Ramiona
16
4%

- Dłonie
28
7%

- Nogi
2
1%

- Tyłek
17
4%

- Penis
10
3%

- Tors
8
2%

- Uśmiech (usta,zęby)
39
10%

- Twarz (ogólnie)
57
15%

- Plecy
3
1%

- Brzuch
13
3%

- Stopy
4
1%

- Sposób chodzenia
11
3%

- Ubiór
36
9%

- Skóra (cera, karnacja)
11
3%

- Tatuaże
8
2%

- Piercing
2
1%

- Blizny
7
2%

Liczba głosów : 391

przez silence_sadness 01 sie 2013, 02:37
To,że człowiek jest sam nie musi oznaczać,że czuję się nadto samotny..

Poza tym nie muszę być z kimś aby udowodnić coś komukolwiek..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez anna.anakaia 01 sie 2013, 02:55
rotten soul napisał(a):Zaburzenie Ania, zaburzenia. Plus charakter w moim przypadku. Nieciekawa mieszanka.

Nie wszyscy, którzy są sami choć nie chcą mają jakieś zaburzenia.
Co do charakteru to co może być w nim takiego, że nie pozwala na zbudowanie relacji z drugą osobą, jesteś skrajnie nieznośny? ;)
anna.anakaia

przez rotten soul 01 sie 2013, 03:01
anna.anakaia,
Myślałem, że miałaś na myśli tylko facetów z forum.

Jestem introwertyczny i to dość mocno. To wystarczy.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 01 sie 2013, 03:32
Introwertyzm to wg Ciebie wada?
Odnośnie forumowiczów (a wielu wydaje się być rozgarniętymi i wrażliwymi ludźmi) nadal się dziwię.
Nie składamy się z samych zaburzeń i wad. Nie wiem czy to ja patrze na ludzi jakoś inaczej :shock:
Albo zaburzenia nie stanowią dla mnie przeszkody bo sama mam młyn w głowie.

Rozmawiam sama ze sobą, czas iść spać :D
anna.anakaia

przez carlosbueno 01 sie 2013, 08:21
j
ak to jest, że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.
wrażliwość młota pneumatycznego dla wielu kobiet jest atutem( ale raczej nie z tego forum) bo facet to powinien być twardziel, nie cackający się z niczym i nikim, wręcz prostak który nie ma żadnych problemów egzystencjalnych a życie sprowadza się do pracowania, ruchania, ewentualnie dbania o rodzinę. Ja to marzę aby być takim prostakiem, ale czasu nie cofnę i sam się nie oszukam.
Największy Forumowy Maruda

przez Ramanujan 01 sie 2013, 08:22
anna.anakaia napisał(a):Introwertyzm to wg Ciebie wada?
Odnośnie forumowiczów (a wielu wydaje się być rozgarniętymi i wrażliwymi ludźmi) nadal się dziwię.
Nie składamy się z samych zaburzeń i wad. Nie wiem czy to ja patrze na ludzi jakoś inaczej :shock:

Rozmawiam sama ze sobą, czas iść spać :D
Zgadzam się, sam bym tego lepiej nie ujął. ;)
Ramanujan

przez anonus 01 sie 2013, 08:49
anna.anakaia napisał(a):Czytam sobie tu na forum posty panów bez "pary", deklarujących że chcieliby ją posiadać i się zastanawiam, jak to jest, że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.

W moim przypadku to jest tak, ze dziewczyny, ktore w wiekszosci spotykalem do tej pory, z ktorymi chcialem sie spotkac itp. wystawialy mnie do wiatru, oszukiwaly. Sam zas tez nie jestem najlepszy, bo moj charakter i zaburzenie to tylko przywary. Reasumujac: czasem ja cos zle robie w stosunku do kobiet, czasem one do mnie i tak to trwa w kolko i nie moge sobie zadnej znalezc :P .
anonus

przez na_leśnik 01 sie 2013, 09:44
anna.anakaia napisał(a):Czytam sobie tu na forum posty panów bez "pary", deklarujących że chcieliby ją posiadać i się zastanawiam, jak to jest, że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.

Myślę że to zwykły pragmatyzm + takie a nie inne wzorce kulturowe odnośnie "męskiego" charakteru, dziś już na szczęście odchodzące do lamusa. Odchodzące nieśpiesznym krokiem, ale zawsze.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Saraid 01 sie 2013, 09:55
carlosbueno napisał(a):j
ak to jest, że tylu facetów o intelekcie i emocjonalności młota pneumatycznego ma dziewczyny/żony a ci wrażliwi i niegłupi są sami. Nie rozkminię tego do końca życia.
wrażliwość młota pneumatycznego dla wielu kobiet jest atutem( ale raczej nie z tego forum) bo facet to powinien być twardziel, nie cackający się z niczym i nikim, wręcz prostak który nie ma żadnych problemów egzystencjalnych a życie sprowadza się do pracowania, ruchania, ewentualnie dbania o rodzinę. Ja to marzę aby być takim prostakiem, ale czasu nie cofnę i sam się nie oszukam.

:shock: skąd takie przekonania a gdyby zycie sprowadzało się do pracowania,ruchania i dbania o rodzinę ewentualnie to co to za zycie? :bezradny:
Saraid

przez Ramanujan 01 sie 2013, 10:00
Dla mnie takie życie byłoby bardzo puste... Stereotypów, że mężczyzna powienien być twardy, silny etc. nie znoszę.
Ramanujan

przez Saraid 01 sie 2013, 10:13
Robinho napisał(a):Dla mnie takie życie byłoby bardzo puste... Stereotypów, że mężczyzna powienien być twardy, silny etc. nie znoszę.

Wg. mnie to skrajna głupota powinien być silny twardy i co jeszcze?każdy jest jakis inny wrazliwośc dla mnie się liczy a jako partnerka w związku nie zamierzam sie na nikim wieszać bo facet to nie wieszak :P
fajnie jak oboje mogą na sibie liczyc jak jest żle.
Saraid

przez bittersweet 01 sie 2013, 10:15
anna.anakaia napisał(a):Introwertyzm to wg Ciebie wada?
Wszystko zalezy jakie to zaburzenia... niektóre skutecznie uniemozliwiają zdrowe kontakty z innymi, inne sprawiaja, ze wchodzisz w nietrwałe relacje bez perspektyw na normalny związek, albo te związki rozpierdalasz :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Ramanujan 01 sie 2013, 10:16
Ja mam sporo kobiecych cech i wcale się ich nie wstydzę. ;)
Ramanujan

przez na_leśnik 01 sie 2013, 10:31
Introwertyzm to może być poważny problem w związku, z resztą nie tylko w przypadku mężczyzny. Albo może nie sam introwertyzm, co zaburzenia które lubią z nim iść w parze. W moim wypadku to nieokazywanie uczuć (przynajmniej w dołkach emocjonalnych) i - jak to moja była dziewczyna określiła - brak inicjatywy.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg