Kto mi poleci aparat fotograficzny?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Keji 27 lip 2012, 19:42
A popatrz na Canony, z serii PowerShot. Ja miałam SX100 IS (nie ma ich już w sprzedaży raczej) i bardzo dobrze mi się z nim pracowało.
Keji

przez Kuba 1994 27 lip 2012, 20:12
Mushroom, Nie przeczytałem tego "niedrogą" :D Z tańszych polecam Canona PowerShot G1 X, na ceneo stoi za 2760 zł. Kolega ma i jest zadowolony. Jak chcesz dobry sprzęt, to niestety, ale musisz trochę zabulić. :P

przez Pieprz 27 lip 2012, 20:16
Kuba 1994, jesteś niepoważny trochę. Napisałem przecież że do około 700 zł, czyli sprzęt typowo dla amatorów. A ty mi wyjeżdżasz z aparatem który kosztuje tyle co dobry laptop. Nie ogarniasz tematu czy po prostu potrzebowałeś się pochwalić jakie masz drogie rzeczy?

-- 27 lip 2012, 20:16 --

Keji napisał(a):A popatrz na Canony, z serii PowerShot. Ja miałam SX100 IS (nie ma ich już w sprzedaży raczej) i bardzo dobrze mi się z nim pracowało.

Już nieaktualne w sumie, zamówiłem aparat, teraz czekam na kuriera.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kuba 1994 27 lip 2012, 20:18
Keji, są jeszcze dostępne. Cena za nowy to jakieś 1600 do 1800 zł, a na allegro to nawet za kilka stów widziałem, ale używane.

-- 27 lip 2012, 19:34 --

Mushroom, ale ten aparat na allegro (w dobrym stanie) dostaniesz za kilka stów. Poza tym to nie jest sprzęt dla profesjonalistów, tylko zwykła cyfrówka. Za profesjonalny sprzęt jakiego używają fotografowie zapłaciłbyś conajmiej 15000, a są i aparaty które kosztują ponad 100 tys. Ale na taki to się do końca życia nie dorobię :D :D :D

przez Candy14 04 sie 2012, 01:09
Powietrzny Kowal, Mush juz chrapie wiec pozwole sobie odpowiedziec za niego :D Zakupil calkiem fajny model
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Candy14 04 sie 2012, 10:33
Nie odeZwal sie jeszcze na gg to nie wiem.. ale on ma sny silnie przygodowe ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez dexter5 04 sie 2012, 11:26
Zobacz fuji finepix jest ich kilka rodzaji ceny podobne do małpek a jakośc nieporównywalna.

przez Pieprz 04 sie 2012, 12:57
dexter5 napisał(a):Zobacz fuji finepix jest ich kilka rodzaji ceny podobne do małpek a jakośc nieporównywalna.

Teraz już nie ma po co, przeciez nie będę drugiego kupował.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Alienated 04 sie 2012, 16:22
Candy14 napisał(a):Dzastina83, wystarczy rozpakowac przy kurierze i sprawdzic czy wszystko dziala. Ja nawet meble kupuje przez net a moj byly maz tylko w necie kupuje sprzet. Nigdy nie bylo zadnej wpadki

Też często sprowadzam sobie różne rzeczy za pośrednictwem kuriera, a zamówione wcześniej w necie... Dotychczas poważniejszych wpadek nie odnotowałem, a zdarzało mi się brać na przykład sprzęt z zagranicy...
Co do aparatów, zastanawiam się nad zakupem jakiegoś Soniaka z serii Alpha... Też jednak byłoby to dosyć sporym wydatkiem dla mnie w tej chwili :?
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Candy14 04 sie 2012, 23:03
Dotychczas poważniejszych wpadek nie odnotowałem, a zdarzało mi się brać na przykład sprzęt z zagranicy...

My odnotowalismy tylko wpadke z kurierem. Do tej pory kiedy cos zamawiam , a niektore rzeczy regularnie jak np., co miesiac karme dla psa, kurier zanim przyjechal to dzwonil i umawialismy sie na godzine w ktorej bede w domu. Teraz pan chyba zalozyl, ze w Polsce tylko on pracuje bo przyjechal o 14,00 i dopiero wtedy zadzwonil ze stoi pod drzwiami z przesylka. Zostal poinformowany ze przed 17 nikogo nie zastanie wiec zapraszam nastepnego dnia o 17,00. Pan niby przyjal do wiadomosci ale nastepnego dnia znowu dzwoni o 14,00 ze stoi pod drzwiami... ja akurat bylam w drodze na zlot.. chalupa do 17,00 pusta . Troche sie popstykalismy i pan oswiadczyl ze juz do mnie nie przyjedzie i sama mam sobie przesylke odebrac z ich centrali. :shock: Co za kutas! Jak tylko wrocilam od razu wysmarowalam mail do sklepu zeby zrobili porzadek ze swoja firma kurierska i przesyla po ich interwencji dotarla bez przeszkod

przez Candy14 04 sie 2012, 23:12
No wiesz jak pan kurier my wyjechal z argumentem, ze on o 17,00 nie przyjedzie "bo o ktorej on wtedy bedzie w domu?" to mi rece opadly :roll: Co mnie to obchodzi do licha. Przeciez jest w pracy nie?

przez Alienated 04 sie 2012, 23:22
Candy14, zgadza się... W takich przypadkach na reakcję nie trzeba wcale czekać zbyt długo... Mnie ostatnio dostarczono jednego dnia awiza w odniesieniu do dwóch oddzielnych przesyłek. Miałem akurat kilka innych spraw na głowie, więc trochę było w tym też i mojej winy... Jedno z awizów informowało o pozostawieniu przesyłki w innym punkcie miasta. Skontaktowałem się z kurierem (akurat tym niewłaściwym) i pytam o co konkretnie chodzi... Odpowiedział, że to on się pomylił i coś tam nie tak wpisał... Inną przesyłkę (dysk zewnętrzny) dostarczył następnego dnia. W kwestii drugiej, już nieco zaniepokojony, skontaktowałem się z kontrahentem mailowo, bo nie mogłem się akurat dodzwonić... Następnego dnia telefonowała już do mnie kobieta z tejże firmy, a zaraz potem też z firmy kurierskiej... Ostatecznie stanęło na tym, że przesyłkę mi dostarczono bezpośrednio do domu, choć błąd był w znacznym stopniu wynikiem mojego niedopatrzenia ;) Zero problemów...
Dość ciekawie układała mi się w przeszłości pod tym względem współpraca z firmą Thomann z Niemiec, która to jest bodajże największym dystrybutorem sprzętu muzycznego w europie... Sprowadziłem sobie z rzędu aż trzy nowiutkie gitary, z których żadna mi pod kątem jakości wykonania, komfortu gry, czy też brzmienia za bardzo nie odpowiadała... Każdy z tych instrumentów odsyłałem kolejno z powrotem... A an koniec po prostu zwrócili mi gotówkę... Zero jakichkolwiek komplikacji, ani niechęci w stosunku do moich już dosyć dziwnych na pozór fanaberii :P Facet z obsługi działu na Polskę okazał się miłym człowiekiem, z którym z miejsca szło się dogadać...
A co się tyczy karmy dla psów, również zamawiam przez internet. Od przeszło pięciu lat (KrakVet). Raz tylko był kłopot z dostępnością towaru. Ale poza tym, nie mam zastrzeżeń ;)

przez Candy14 04 sie 2012, 23:27
Od przeszło pięciu lat (KrakVet)

KIedys u nich legowisko zamawialam :D A karme z zooexpresu

przez Alienated 04 sie 2012, 23:30
Powietrzny Kowal, już w zasadzie nie :( :bezradny:
Grałem dawno temu... Będzie dziewiętnaście lat od szczytowej formy... A potem niestety choroba wszystko popsuła... Nie chcę ciągnąć tematu, bo jest zbyt obszerny ;)
Teraz jeśli już, są to raczej takie wygłupy... Ale ostatnio nawet na to odeszła mi ochota :bezradny:

Sortuj wg