Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 01 paź 2012, 09:19
Bierz siły na zamiary, ja nie podrywam , tych co nie znam . Nie mam szans :bezradny:

przez millie 01 paź 2012, 13:30
carlosbueno napisał(a):
Nie jesteś jeszcze taka stara 26 lat w końcu tylko, ja tez narzekam że jestem stary ale ja po 30-ce jestem a od 30 latków są już inne oczekiwania społeczne i nie traktuje się ich jak młodzieniaków.

ja wiem, ze 26 to jeszcze nie jakos mega duzo, ale myslmy przyszosciowo: 5 lat temu nie miałam faceta, teraz nie mam, to i za 5 nie bede. a niestety im dalej tym mniejsze szanse, co nie znaczy ze ich nie ma (chyba);]

ps: słodyczami sie nie dzielę, mówiłam :mrgreen: chociaz jak sięgam pamiecią w szkole dzielilam sie z tymi, w których byłam zakochana, także :mrgreen:

jakkolwiek to zabrzmi, ja bym chciał starszą dziewczynę. 26 może być.

inbvo, ja wyglądam młodo, pomimo, że kiedys nie chciałam miec młodszego faceta (w gim kreciłam z takim i potem miałam uraz), natury nie wyprę - strasznie podobają mi się młodsi :lol: :mrgreen: , ale u nich mam mniejsze szanse (zadnych?;p), takze nie wybrzydzam. chociaz jjakos bardzo dojrzałych to chyba sie boję :bezradny: no chyba, ze młodo wygladają. oczywiscie :mrgreen:

ja w te teksty też nie wierzę, między innymi dlatego nie podchodzę bo nie wiem co powiedzieć, a wszyscy "doświadczeni" mówią żeby używać takich tekstów

te texty mogą się tylko sprawdzić u kogoś kto jest strasznie pewny siebie albo nie wiem hipnotyzuje wyglądem, ale to tez chyba działa na specyficzną grupę dziewczyn;] osobiscie nie chciałabym byc podrywana jakims dennym textem. chyba ciekawiej jak facet nie odkrywa wszystkich kart od razu...;p nie no teraz to, mnie poniosła fantazja :oops: :D
To mnie dobiłas, moja mowa ciała sugeruje pewnie postawę typu " uciekaj,UCIEKAJ!!ludzie atakują!"

człowieku nerwico, i nad mową ciała można popracowac.
Bierz siły na zamiary, ja nie podrywam , tych co nie znam . Nie mam szans

monk, może dlatego, ze wiesz jak te znane zareagują i wiesz czego się spodziewać, a u obcej może bardziej świadomie lub nie boisz sie dostac w ryj :P kazdy czuje sie pewniej wsrod znanych ludzi, bo potrafimy przewidziec ich reakcje i wiemy czego sie spodziewac. a nieznane zawsze generuje lęk. no to teraz pojechałam tanią psychologią :smile:

przez carlosbueno 01 paź 2012, 13:59
inbvo, ja wyglądam młodo, pomimo, że kiedys nie chciałam miec młodszego faceta (w gim kreciłam z takim i potem miałam uraz), natury nie wyprę - strasznie podobają mi się młodsi :lol: :mrgreen: , ale u nich mam mniejsze szanse (zadnych?;p), takze nie wybrzydzam. chociaz jjakos bardzo dojrzałych to chyba sie boję :bezradny: no chyba, ze młodo wygladają. oczywiscie
a ja jestem niedojrzały i młodo nie wyglądam to już w ogóle porażka. ;) Większość dziewczyn w moim wieku jest albo zamężna, w poważnym związku albo ma taką nadzieje bo to ostatnia szansa żeby wyjść za mąż i spłodzić potomstwo. Są jeszcze te wyzwolone feministki karierowiczki itp ale ja chyba dla nich łakomego kąsku nie stanowię bo ani nie jestem super przystojny ani nie robię kariery i w ogóle się w tym światku nie obracam. Słowem nie mam szans gdybym miał pracę stała i pensję nie najgorszą to chociaż bym u samotnych matek, rozwódek z małymi dziećmi miał szansę.

A co do młodszych to te poniżej 25 chyba już na takiego dziada jak ja nie patrzą tym bardziej że nie mam ekstra bryki ani kasy. A tak w ogóle to jestem tak beznadziejny że do niczego się nie nadaję i powinno mnie się przerobić na kompost.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez millie 01 paź 2012, 15:45
Nie no carlos, Ty to powinienieś wziąc udział w konkursie na autoantyreklame:D może nawet wygrałbyś coś:D
aporpo kompostu, mówi się że to "złoto ogrodników', także nie ma tego złego :D

a tak poważnie, ja mam nadzieję, że w realu nie mówisz tak źle o sobie do nikogo... :roll: wierz mi, jeśli ktoś źle o sobie mówi, to nawet jak wszyscy wiedzą, że przesadza, to jednak... tak Cię widzą, jak Ty siebie opisujesz. ciągle piszesz o sobie ostro i z mojego punktu widzenia robisz to tak, jakby to była obiektywna ocena, a to nie prawda. wez chłopie wreszcie napisz cos pozytywnego o sobie. trochę więcej szacunku dla siebie, myslisz ze jakis lowelas z mercem ma na prawde wieksze prawo do życia niż Ty?:/ :(

przez carlosbueno 01 paź 2012, 16:24
Nie no carlos, Ty to powinienieś wziąc udział w konkursie na autoantyreklame:D może nawet wygrałbyś coś:D
chociaż w czymś jestem dobry. A nic pozytywnego o sobie jakoś nie potrafię wymyślec kiedyś wiele lat temu kazano mi podać moje zalety na rozmowie kwalifikacyjnej i po długim namyśle znalazłem jedną- punktualność.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 01 paź 2012, 16:34
ja to w ogóle wyobrażam to sobie tak: siedzę sobie wieczorem w piżamie obrzerając się słodyczami, a jakiś niesmiały facet udaje brada pitta i bierze mnie za angeline jolie.

Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 01 paź 2012, 20:00
millie napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
ja wiem, ze 26 to jeszcze nie jakos mega duzo, ale myslmy przyszosciowo: 5 lat temu nie miałam faceta, teraz nie mam, to i za 5 nie bede. a niestety im dalej tym mniejsze szanse, co nie znaczy ze ich nie ma (chyba);]
Też mnie takie myślenie wykańcza - trzy lata się nie udało, to jak ma się udać w przyszłości. Ale to jest myślenie bez przyszłości. Nie myśl tak.

inbvo, ja wyglądam młodo, pomimo, że kiedys nie chciałam miec młodszego faceta (w gim kreciłam z takim i potem miałam uraz), natury nie wyprę - strasznie podobają mi się młodsi :lol: :mrgreen: , ale u nich mam mniejsze szanse (zadnych?;p), takze nie wybrzydzam. chociaz jjakos bardzo dojrzałych to chyba sie boję :bezradny: no chyba, ze młodo wygladają. oczywiscie :mrgreen:
masz szanse - wielu 'prawiczków' deklarowało na poprzednich stronach że woli strasze dziewczyny, nawet duużo starsze.

ps: słodyczami sie nie dzielę, mówiłam :mrgreen: chociaz jak sięgam pamiecią w szkole dzielilam sie z tymi, w których byłam zakochana, także :mrgreen:
a ze mną się podzielisz?? ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez wiejskifilozof 02 paź 2012, 11:08
Ja też bym,nigdy nie zakochał się w lasce z netu,no chyba ,żebym widział prawdziwe zdjęcie .Poza tym serce nie sługa ,każdy przeżył to chyba raz w życiu,nagle zaczynamy coś czuć do żony kumpla , czy jeszcze gorzej, do żony brata .Wiemy,że to niezgodne z normami etycznymi .Wyobrażamy sobie katolika , który przestrzega przykazania nie cudzołóż i nagle zaczyna mu się podobać mężatka ,żona kolegi :105: , co wtedy robić .Ja kiedyś powiedziałem , mojej psycholog,że mam ochotę z nią na seks .Uznała ,że to normalne męskie zachowanie .Oczywiście , nie posunę się za daleko , nie złapię jej na cycki , ani nie wsadzę ręki za majtki .Jestem chory , ale nie idiota .

przez millie 02 paź 2012, 12:09
inbvo napisał(a):a ze mną się podzielisz?? ;)

no nie wiem, muszę być konsekwentna :mrgreen: ale jest druga strona medalu, niektórzy twierdzą, że mnie za słodycze można kupić :why:

przez beladin 02 paź 2012, 12:52
Zakochanie jest mechanizmem niezależnym od naszej woli. Jest to czysta biologia podparta działaniem mózgu na podswiadomym poziomie.

Zresztą większość pozostałych decyzji dotyczących naszego życia również zapada poza naszą wolą.
Kiedy powiela się pewien schemat działania czy myślenia "wchodzi on nam w krew" (poziom podświadomy) Często staje się naszym sprzymierzeńcem (prowadzenie samochodu), ale zdaża się, że programujemy w sobie fałszywy obraz sytuacji i schemat działania. Przykład: Inbvo mimo, że bardzo pragnie i tak naprawdę wie co należy robić, jak się zachowywać by stracić cnotę, pozostaje nadal prawiczkiem. Drugi przykład: Candy14 z gruntu nie ufa żadnemu mężczyźnie.
beladin

przez inbvo 02 paź 2012, 13:28
Przykład: Inbvo mimo, że bardzo pragnie i tak naprawdę wie co należy robić, jak się zachowywać by stracić cnotę, pozostaje nadal prawiczkiem.
nie do końca rozumiem. Co takiego wiem, bo sobie tego nie uświadamiam?

millie, rozumiem aluzję - ja mam Ci dać cukierki. ;) niech będzie.

-- 02 paź 2012, 13:29 --

detektywmonk,

Poza tym serce nie sługa ,każdy przeżył to chyba raz w życiu,nagle zaczynamy coś czuć do żony kumpla , czy jeszcze gorzej, do żony brata .Wiemy,że to niezgodne z normami etycznymi .Wyobrażamy sobie katolika , który przestrzega przykazania nie cudzołóż i nagle zaczyna mu się podobać mężatka ,żona kolegi :105: , co wtedy robić .
tak samo mogę chcieć być bogaty i iść kraść.

przez beladin 02 paź 2012, 13:45
Inbvo ..wiesz, że tego chcesz, wiesz jak wyglądają ludzkie gody, znasz przyjazną mowę ciała, wiesz co należy robić i gdzie iść by kogoś poznać, jak pokazac się od dobrej strony itd., a mimo tego odczuwasz opór.
Skoro jesteś tego wszystkiego świadomy i wiesz, że tego chcesz, to kto w takim razie decyduje o tym, że dalej tkwisz w miejscu?
beladin

przez inbvo 02 paź 2012, 13:52
beladin, nie wiem co decyduje? Lęk przed odrzuceniem? A wiesz jak się tego pozbyć czy nie?

*tylko bez psychotropów*

wiesz co należy robić i gdzie iść by kogoś poznać
nie do końca...

przez beladin 02 paź 2012, 14:05
Decyduje zwyczajny mechanizm zakodowany w Twojej podświadomości: wyobrażenie - czarnowidztwo - lęki - unikanie. Czysta automatyka. Idź do psychologa, który prowadzi terapię poznawczo-behawioralną. Powiedz co Cię boli, a fachowiec wyjaśni Ci jak to wszystko działa, skąd się bierze i wyjaśni Ci jak można zmienić te automatyczne zachowania.

Co do drugiej wypowiedzi: Przecież dobrze wiesz czego unikasz ;)
beladin

Sortuj wg